Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:51
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 293 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Ďalší
 Autom do chranenej oblasti 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2117
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
kakes píše:
Pekne.
Teraz ta ondrik konecne moze zaskatulkovat, lebo uz vidi ze sympatizujes s fasistami.
Okrem medvedov zacne obhajovat este aj ciganov a tvrdit ze niesu premnozeni. :smt121

Neboj, už som zvyknutý, že ludia veria všetkému čo im diktujú médiá, teda aj to, že Slovenská Popolitosť je fašistická organizácia, ale to je už iná téma :D

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 24.06.2013, 7:49
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Ondrej, máš napísané bydlisko Myjava. Si priamo z myjavy či nejakej kopanice? Lebo ja som tiež z myjavskych kopanic teda ale netušil som že takto tupy človek tu aj môže bývať. Dajme stretko a porozpravame sa o tom.

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Pon, 24.06.2013, 9:18
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
ondrej123 píše:
Počuj ak niekto niečo devastuje tak lesaci s ích trachtorma a LKT-čkama .
ak je niekto arogantný tak niektorý hajzlíci polovnici a horari a riaditelia združení ím podobný (ktorí brania človeku sa dostať domou ked má len prístup po lesnej ceste k domu a ver je ích kopa na našom milovanom SK. A takých môžeš nazvať že predvadzajú moc a popritom su to normal chudáci ktorí dostali akú takú moc sa povyšovať na ostatných tak nedrístaj ootiny ked nevieš nič k veci lepšie povedať.


Situacia:
Materska skolka
Maly janko pokreslil tabulu a vylial vodu na zem
Pani ucitelka sa pyta janka
To si urobil ty? Ty zly chlapec
Nie, paci ucitelka, to urobil ferko.

Takto mi to pripada. Ako male slabomyselne deti tu zvalujete vasu devastaciu krajiny na inych.
Chore[/quote]




Ondrejko nas milovany, zatial tu z tejto "diskusie" vychadas ako slabomyselne dieta ty :smt139
takze len tak dalej, kludne si liec svoje komplexy z poza pocitaca :smt023

a prikladam ti fotku lesa do tvojej vygooglenej zbierky fotiek :smt147
Obrázok 

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pon, 24.06.2013, 9:30
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 30.05.2013, 13:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
cec píše:
ondrej123 píše:
Počuj ak niekto niečo devastuje tak lesaci s ích trachtorma a LKT-čkama .
ak je niekto arogantný tak niektorý hajzlíci polovnici a horari a riaditelia združení ím podobný (ktorí brania človeku sa dostať domou ked má len prístup po lesnej ceste k domu a ver je ích kopa na našom milovanom SK. A takých môžeš nazvať že predvadzajú moc a popritom su to normal chudáci ktorí dostali akú takú moc sa povyšovať na ostatných tak nedrístaj ootiny ked nevieš nič k veci lepšie povedať.


Situacia:
Materska skolka
Maly janko pokreslil tabulu a vylial vodu na zem
Pani ucitelka sa pyta janka
To si urobil ty? Ty zly chlapec
Nie, paci ucitelka, to urobil ferko.

Takto mi to pripada. Ako male slabomyselne deti tu zvalujete vasu devastaciu krajiny na inych.
Chore





Ondrejko nas milovany, zatial tu z tejto "diskusie" vychadas ako slabomyselne dieta ty :smt139
takze len tak dalej, kludne si liec svoje komplexy z poza pocitaca :smt023

a prikladam ti fotku lesa do tvojej vygooglenej zbierky fotiek :smt147
Obrázok [/quote]


Som ta vymakol, co? Nicis krajinu a nevies teraz co s tym, ked ti to niekto vyhadzuje na oci.


Pon, 24.06.2013, 12:15
Profil
Az to tu zije
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 25.03.2010, 23:24
Príspevky: 222
Bydlisko: Báhoň
Odpoveď s citáciou
Len tak pre zaujimavost. Kolko mas rokov?

_________________
Felicia Offrajd project 4,2 Turbo
Obrázok


Pon, 24.06.2013, 12:22
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
..nech si spočita letokruhy :-D

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pon, 24.06.2013, 12:28
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
Som ta vymakol, co? Nicis krajinu a nevies teraz co s tym, ked ti to niekto vyhadzuje na oci.[/quote]



pan pseudoochranar ktory pre prirodu nic neurobil sa konecne zlutoval a zareagoval na mna :mrgreen:
aj ked si doteraz neodpovedal na ziadnu moju otazku, stale ta mam rad a zacinas ma bavit :smt126
uz kaslem na to, nebudem trvat na mojich povodnych otazkach, kedze ta privadzaju do rozpakov a nedokazes na ne odpovedat. Ale na toto mi prosim odpovedz: ako si prisiel na to ze ja nicim prirodu? Netrvam na ziadnom dokazovom materiale (lebo viem ze ho nemas), ale zaujima ma to. Lebo z tymto si ma zatial pobavil najviac :smt121
a vlastne v com si ma vymakol? :smt139

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pon, 24.06.2013, 13:01
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 30.05.2013, 13:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
cec píše:
Som ta vymakol, co? Nicis krajinu a nevies teraz co s tym, ked ti to niekto vyhadzuje na oci.




pan pseudoochranar ktory pre prirodu nic neurobil sa konecne zlutoval a zareagoval na mna :mrgreen:
aj ked si doteraz neodpovedal na ziadnu moju otazku, stale ta mam rad a zacinas ma bavit :smt126
uz kaslem na to, nebudem trvat na mojich povodnych otazkach, kedze ta privadzaju do rozpakov a nedokazes na ne odpovedat. Ale na toto mi prosim odpovedz: ako si prisiel na to ze ja nicim prirodu? Netrvam na ziadnom dokazovom materiale (lebo viem ze ho nemas), ale zaujima ma to. Lebo z tymto si ma zatial pobavil najviac :smt121
a vlastne v com si ma vymakol? :smt139[/quote]

Ak si nechapavy, zacni citat knihy alebo zacni hrat sach.


Pon, 24.06.2013, 13:04
Profil
Az to tu zije
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 25.03.2010, 23:24
Príspevky: 222
Bydlisko: Báhoň
Odpoveď s citáciou
Ondrejko je zjavne vasnivy sachista. Drevena sachovnica a figurky mu urcite ziadmu moralnu traumu nesposobuju.

Kolko si si tych letokruhov napocital?

_________________
Felicia Offrajd project 4,2 Turbo
Obrázok


Pon, 24.06.2013, 13:10
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
no evidentne som nechapavy... lebo zatial si ty ten vymaknuty co nedokaze odpovedat na ziadnu polozenu otazku, ci uz odomna alebo od inych. Dokonca ani na taku primitivnu ze ako si prisiel na to ze ja nicim prirodu. Alebo vies sa len nezmyselne navazat do ludi?
inak okrem toho ze citam knihy, tak na rozdiel od teba aj chodim do prirody (pesi, ci uz prechadzky alebo dlhe tury)
a este aj byvam v prirode, pretoze prirodu milujem... inak ten sach ja moc nemusim
ano, ked je moznost, ktorych je naozaj malo, tak idem aj autom. Ale nerobim tam ziadny z extremov ktore tu ty prezentujes a vycitas nam.
zatial len stekas ako pes zahnany do kuta. A evidentne sme ta do kuta zahnali...
Vycitas nam nieco co sme neurobili a ked sa branime, stale si meles svoje a prezentujes fotky a pribehy z anglicka...
My ti davame logicke argumenty a nase osobne skusenosti. A ty len svoje imaginarne extremy, fikcie a svoju nenavist voci vymyslenemu nepriatelovi a skutocneho nechces vidiet. Aj ked ti ho tu ukazujeme a z teba len vypadne ze sa vyhovarame...

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pon, 24.06.2013, 13:27
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
Do lesa sa chodím previesť zásadne na MT-čkach, keď je dobre napršané, na 1. prevodovom stupni a stále pod plynom. Bohovsky sa mi páči keď to blatko lieta okolo mňa úplne všade. Prechádzam aj pomedzi stromy, lebo cesty sú už také trápne. Celý čas mám spustené okná a hudbu v aute vypeckovanu na 118db. Keď uvidím niekde v lese studienku, zastavim sa pri nej, a s vodou z nej spolu s Arvou si nad ňou vyčistím motor. Tá pramenita voda tomu dodá šmrnc. Do lesa si so sebou beriem vždy dva 30 litrove bandasky s vypalenym olejom. Preveziem sa nad nejaký vodný zdroj, najlepšie nejaká lesná bystrinka a všetok olej tam vylejem. To viete legálne spracovanie je drahé. Ďalej si len tak pre zábavu zastrielam z plynovej pištole, ale aspoň 4 zásobníky inak to nemá význam. Neskôr vytiahnem vzduchovku a vystrelim na každé hniezdo ktoré uvidím. Leze mi to stebotanie na nervy. Podvečer sa vraciam z výjazdu so stlacenym klaksónom. Prídem domov, umyjem auto v potoku, prilozim do kotla pneumatiku a idem spať.

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Pon, 24.06.2013, 13:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
kakes píše:
Ondrejko je zjavne vasnivy sachista. Drevena sachovnica a figurky mu urcite ziadmu moralnu traumu nesposobuju.

Kolko si si tych letokruhov napocital?



sachysta je asi velmi slaby, lebo zatial tu ukazuje velmi ubohu strategiu :D

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pon, 24.06.2013, 13:36
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
devatnik23: :smt121

ale takto si ondrej asi predstavuje...

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pon, 24.06.2013, 13:38
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.10.2012, 9:02
Príspevky: 246
Bydlisko: Prašník
Odpoveď s citáciou
cec píše:
devatnik23: :smt121

ale takto si ondrej asi predstavuje...

A ty to takto nerobíš? No fuj, ty niesi potom offroadak. :smt121

_________________
Suzuki Vitara 2.0TD Intercooler, automat, Truck 2000, lift 3cm, CB TTI, gurtne, vzduchový klaksón. Jazdím na hranolky. :D
Spotreba na ceste 7,2l/100km. Poteší. :-)


Pon, 24.06.2013, 13:45
Profil
Az to tu zije
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 25.03.2010, 23:24
Príspevky: 222
Bydlisko: Báhoň
Odpoveď s citáciou
my ked sme teraz frezovali po lesoch a robili bordel, natrafili sme na mladeho medveda. Poriadne sme ho autami poprehanali po lese aby sa dostal do formy po zime. Nakoniec sa omylom vysplhal na strom, len sa chudak nevedel vratit na zem, aj ked sme na neho volali. Museli sme zrezat celu borovicu aby sme ho dostali na zem. Po tom pade vyzeral ze je zraneny, tak sme preventivne spravili sanitarny odstrel aby sa netrapil.
Proste nemam rad ked sa zvierata trapia.

_________________
Felicia Offrajd project 4,2 Turbo
Obrázok


Pon, 24.06.2013, 13:46
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 293 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16 ... 20  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: