Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 24.04.2024, 14:02
Dnes je streda 24. apríla 2024, meniny má Juraj a zajtra Marek




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 293 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Ďalší
 Autom do chranenej oblasti 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Že pekná spúšť! :-D Ty si vtipálek! Keby si chodil po horách a nesedel len doma na prdeli, tak by si videl ako to vyzerá pri ťažbe dreva.
Ozaj, prečo sme tu ešte nevideli Tvoje fotky?

Ešte jedna otázočka. Aj toto majú na svedomí offroady? Link:
http://www.youtube.com/watch?v=fbH9i8d- ... r_embedded

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Pia, 21.06.2013, 9:08
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
Nikdy ti neodpoviem, vies preco?
1. napises, ze si vymyslam
2. polozil nove a dalsie otazky, bez toho, aby si sa vyjadril k mojim odpovediam
A navyse teraz napises nico v zmysle, aky som mudry. Trollov ako ty mam v malicku.[/quote]



1. zalezi od argumentov
2. nemal som na co reagovat, kedze si na nic neodpovedal
3. necitim sa ako myticka postava zo severskych povesti.. ale kedze asi myslis internetoveho trolla, pravdepodovne travis viac casu pri pocitaci ako v prirode. A nic mudre si zatial nenapisal...

ondrej ondrej... proste preventivne neodpovies a hladas problem tam kde nie je. Tato tvoja strategia je rovnaka ako strategia politika (ospravedlnujem sa za ten nechutny vulgarizmus)

s tvojimi poslednymi fotkami a odkazmi (este k tomu z anglicka) si len potrvdil to co si tu vsetci myslia. Vlastnu skusenost nemas evidentne ziadnu a cerpas len z toho co ti kto povedal a co si videl na nete. A kedez lesne stroje ti nevadia, predpokladam ze spust po nich si nevidel a v lese si bol mozno len niekde na okraji na skolskom vylete. Drvivej vacsine z nas na tomto fore zalezi na prirode viac ako tebe. Co si ty fyzicky spravil pre les? Aspon si pozbieral v lese odpadky po inych ty pseudoochranar?

stat, lesnici, polovnici a "podnikatelia" by boli najradsej keby do lesa nechodil vobec nikto. Aby nikto nevidel ako nase lesy nicia...

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pia, 21.06.2013, 9:20
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
V pripade nicenia lesa, je samozrejme tazba dreva (opravnena ci cierna) niekde inde ako off.
(ak by to bolo az take kriticke, tak by sa nejaky tisovec ci ina akcia, konala raz a naposledy. Tu je pekne vidiet, ze offroad a les s rozumom za volantom, aj pri velkom pocte dokaze ist ruka v ruke).

Co sa tyka off:
Tie fotky bohuzial su na SK beznym javom. Nakolko ak sa niekto citi anonymny (auto s nie sk/CZ znackami), a ma auto fakt na vyblbnutie, je mu jedno kadial chodi, a co robi, lebo pokial ho alebo niekto nechyti pri cine (nepravdepodobne), alebo nenatre dobry sused, tak je v podstate nepostihnutelny.
Toto plati aj v pripade quad/cross, kde helma/kukla zarucuje anonymitu tiez.

Inac medzi nami - fotky z lesa su podla mna lepsi pripad.
Ale nepochopim, ako si niekto moze ist umyt auto do rieky, asi 10m pod hranicu ochranneho pasma vodarne (Sice to uz je pod nou a po prude, ale aj tak).
Ked nie jeden tyzden debil na frontere, tak druhy tyzden iny na quade.
Prebrodit niekde rieku, lebo sa chcem vyhnut policajtom (a je tam brod) - ok, setrne, kde je nizka hladina, pomaly, az mi zbytocne nezmyva oleje.

Ale vletiet tam, gejziry po strechu/prilbu , a usmev medzi zubami ?
Hovorim o 2 kretenoch 35 a 60 r.


Pia, 21.06.2013, 9:43
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.10.2012, 14:21
Príspevky: 307
Bydlisko: BORINKA
Odpoveď s citáciou
finder, takyto kreteni sa najdu v kazdej oblasti... ale nemozes podla jedneho debila sudit a sankciovat vsetkych. Potom niekto takeho blba nafoti a ondrej sa uz ma hned coho chytit :-D
Taketo hovada ktore ako si uz povedal su vacsinou anonimne predpokladam ze ani nie su na takychto forach, lebo ich to nezaujima a vedia ze keby sa tu s tym pochvalili tak ich tu kazdy hned zrusi.

_________________
Jeep Cherokee XJ 2,1TD 90rv
trojdverak - EX
Suzuki Samohraj 1,3i - aktual


Pia, 21.06.2013, 10:06
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 30.05.2013, 13:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
finder píše:
V pripade nicenia lesa, je samozrejme tazba dreva (opravnena ci cierna) niekde inde ako off.
(ak by to bolo az take kriticke, tak by sa nejaky tisovec ci ina akcia, konala raz a naposledy. Tu je pekne vidiet, ze offroad a les s rozumom za volantom, aj pri velkom pocte dokaze ist ruka v ruke).

Co sa tyka off:
Tie fotky bohuzial su na SK beznym javom. Nakolko ak sa niekto citi anonymny (auto s nie sk/CZ znackami), a ma auto fakt na vyblbnutie, je mu jedno kadial chodi, a co robi, lebo pokial ho alebo niekto nechyti pri cine (nepravdepodobne), alebo nenatre dobry sused, tak je v podstate nepostihnutelny.
Toto plati aj v pripade quad/cross, kde helma/kukla zarucuje anonymitu tiez.

Inac medzi nami - fotky z lesa su podla mna lepsi pripad.
Ale nepochopim, ako si niekto moze ist umyt auto do rieky, asi 10m pod hranicu ochranneho pasma vodarne (Sice to uz je pod nou a po prude, ale aj tak).
Ked nie jeden tyzden debil na frontere, tak druhy tyzden iny na quade.
Prebrodit niekde rieku, lebo sa chcem vyhnut policajtom (a je tam brod) - ok, setrne, kde je nizka hladina, pomaly, az mi zbytocne nezmyva oleje.

Ale vletiet tam, gejziry po strechu/prilbu , a usmev medzi zubami ?
Hovorim o 2 kretenoch 35 a 60 r.


A sme doma. Problem je ten, ze ludia tu na fore nieco taketo totalne popieraju (su to vacsinou ludia, ktori toto sami robia).


Ned, 23.06.2013, 11:57
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Sa mi ráta ako Ondrej každého pozná a o všetko všetko vie :D Si smiešny kamoško, súhlasím s Tebou čo sa týka "orania" lesa či už autom alebo traktorom, ale čo tu predvádzaš mi je smiešne.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Ned, 23.06.2013, 14:03
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 30.05.2013, 13:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Luther píše:
Sa mi ráta ako Ondrej každého pozná a o všetko všetko vie :D Si smiešny kamoško, súhlasím s Tebou čo sa týka "orania" lesa či už autom alebo traktorom, ale čo tu predvádzaš mi je smiešne.


Poukazujem na devastaciu prirody
Na aroganciu
Na predvadzanie moci

Ak ti je to smiesne, tak len a len preto, ze sam toto vsetko robis + desiatky dalsich tu.


Ned, 23.06.2013, 17:06
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
ondrej123 píše:
Luther píše:
Sa mi ráta ako Ondrej každého pozná a o všetko všetko vie :D Si smiešny kamoško, súhlasím s Tebou čo sa týka "orania" lesa či už autom alebo traktorom, ale čo tu predvádzaš mi je smiešne.


Poukazujem na devastaciu prirody
Na aroganciu
Na predvadzanie moci

Ak ti je to smiesne, tak len a len preto, ze sam toto vsetko robis + desiatky dalsich tu.


Počuj ak niekto niečo devastuje tak lesaci s ích trachtorma a LKT-čkama .
ak je niekto arogantný tak niektorý hajzlíci polovnici a horari a riaditelia združení ím podobný (ktorí brania človeku sa dostať domou ked má len prístup po lesnej ceste k domu a ver je ích kopa na našom milovanom SK. A takých môžeš nazvať že predvadzajú moc a popritom su to normal chudáci ktorí dostali akú takú moc sa povyšovať na ostatných tak nedrístaj ootiny ked nevieš nič k veci lepšie povedať.

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Ned, 23.06.2013, 18:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
..neviem prečo sa sním naťahujete, vyserte sa naňho a stíchne a nájde si iné fórum na moralizovanie / a pritom isto dnes zahodil napr. AAA baterku s ovládača do koša, čo je isto ekologické .../

_________________
už len ex.....jeep xj 2,5 ....patrol gr.... jeep xj 4l......


Ned, 23.06.2013, 22:16
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 30.05.2013, 13:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Počuj ak niekto niečo devastuje tak lesaci s ích trachtorma a LKT-čkama .
ak je niekto arogantný tak niektorý hajzlíci polovnici a horari a riaditelia združení ím podobný (ktorí brania človeku sa dostať domou ked má len prístup po lesnej ceste k domu a ver je ích kopa na našom milovanom SK. A takých môžeš nazvať že predvadzajú moc a popritom su to normal chudáci ktorí dostali akú takú moc sa povyšovať na ostatných tak nedrístaj ootiny ked nevieš nič k veci lepšie povedať.[/quote]

Situacia:
Materska skolka
Maly janko pokreslil tabulu a vylial vodu na zem
Pani ucitelka sa pyta janka
To si urobil ty? Ty zly chlapec
Nie, paci ucitelka, to urobil ferko.

Takto mi to pripada. Ako male slabomyselne deti tu zvalujete vasu devastaciu krajiny na inych.
Chore


Ned, 23.06.2013, 22:36
Profil
Učeň

Registrovaný: Štv, 30.05.2013, 13:50
Príspevky: 43
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
janoP píše:
..neviem prečo sa sním naťahujete, vyserte sa naňho a stíchne a nájde si iné fórum na moralizovanie / a pritom isto dnes zahodil napr. AAA baterku s ovládača do koša, čo je isto ekologické .../


Ak mas tendencie nasilu si vymyslat taketo nerealne pribehy, si pravdepodobne psychopat.
Neprekrucaj temu na mna a zajtra chod pekne na policiu, ze nicit prirodu.


Ned, 23.06.2013, 22:37
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 27.11.2008, 15:26
Príspevky: 523
Bydlisko: tisovec
Odpoveď s citáciou
ďakujem za diagnózu, pre istotu si zoberiem aj zubnú kefku ak by si ma chceli nechať...ale rád by som nejaký tvoj dobrý počin pre našu spoločnosť... videl,čítal, daj niečo, robí to dobre na moje psychické problémy, veď vieš potrebujem pozitívne príklady v tomto zlom svete...

_________________
už len ex.....jeep xj 2,5 ....patrol gr.... jeep xj 4l......


Ned, 23.06.2013, 22:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 20.09.2009, 20:21
Príspevky: 547
Bydlisko: Vchod Záhoria
Odpoveď s citáciou
Som rád, že toto forum obohatila osoba s takýmito názormi. Už som sa začínal báť, že to tu je niečo menej než Čr Offroadforum a tunajší niesu hodní toho aby konečne niekto prišiel a "otvoril si tu hubu" a poukázal na to aký sme tu všetci hajzli keď nechodíme na bicykloch a aj to iba po spevnených povrchoch.

Ja sa verejne priznávam a pár policajtov to o mne vie, že jazdím do lesa s autom kde často krát robím brutálne zásahy svojou motorovou pilou keďže sprostý Homo Sapiens Sapiens osídlil aj toto podnebné pásmo a potrebuje tu kúriť a vela z týchto barbarov ešte používa klasické kotle na tuhé palivo. Vela krát som bol aj svedkom ničenia lesa pomocou lesnej techniky a častokrát sa takto ničili sice choré stromy ale nikto z inžinierov nepomyslel aké to je dôležité aby chrobáčiky mali čo žrať, množiť sa a následne likvidovať zdravé stromy (viď napr. Tatry po kalamite)

Je smutné, že mnoho takýchto ludí, ktorý v lese boli naposledy povinne v rámci branného cvičenia a aj tak sa im to nepáčilo, v živote v lese nezodvihli jediný papierik, neprečistili jedinú studničku alebo priepusť a v živote nehodili zvery v zime ani kúsok suchého rožku.
Ťažba dreva im sice vadí ale svoje ekoteroristické rite si beztak vytierajú toaletným papierom vyrobeným práve z toho vyťaženého dreva, jazdia autami, používajú elektrinu a všeobecne plytvajú mnohými vecami tak ako my všetci ostatní normálni smrtelníci. :err :smt156

Šťastné a veselé...

_________________
Range Rover Classic - One is not enough


Ned, 23.06.2013, 23:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
ondrej123 píše:
janoP píše:
..neviem prečo sa sním naťahujete, vyserte sa naňho a stíchne a nájde si iné fórum na moralizovanie / a pritom isto dnes zahodil napr. AAA baterku s ovládača do koša, čo je isto ekologické .../


Ak mas tendencie nasilu si vymyslat taketo nerealne pribehy, si pravdepodobne psychopat.
Neprekrucaj temu na mna a zajtra chod pekne na policiu, ze nicit prirodu.

Vymýšla príbehy presne tak ako Ty s tým, že každý jeden na tomto fóre chodí orať do lesa so svojím autom. Tu Ti dávam pár príkladov, ako ja osobne myslím a konám ekologicky (a nieje to veru len spoza monitora):
http://pospolitost.wordpress.com/2013/0 ... rada-2013/
http://pospolitost.wordpress.com/2013/0 ... prirodu-2/
http://pospolitost.wordpress.com/2013/0 ... ov-zvolen/
...a je toho ešte mnoho, ale nechcem to tu spamovať.

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 24.06.2013, 7:32
Profil
Az to tu zije
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 25.03.2010, 23:24
Príspevky: 222
Bydlisko: Báhoň
Odpoveď s citáciou
Pekne.
Teraz ta ondrik konecne moze zaskatulkovat, lebo uz vidi ze sympatizujes s fasistami.
Okrem medvedov zacne obhajovat este aj ciganov a tvrdit ze niesu premnozeni. :smt121

_________________
Felicia Offrajd project 4,2 Turbo
Obrázok


Pon, 24.06.2013, 7:39
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 293 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: