Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 29.04.2024, 2:26
Dnes je pondelok 29. apríla 2024, meniny má Lea a zajtra Anastázia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Gufero na rozvodovku 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Majo píše:
jedno neviem, ale na 2-3 kusky ich vzdy nahovorim.
Dokonca aj manzety do wapky, co som im musel nakreslit mi do par dni spravili. Ze boli taky ochotny hned som zobral 8ks :D


Majo jasne jasne.manžety sa daju v pohode vyrobit aj 1ks,nie je problem,ale s Guferami nejakych rozmerov,ktore su vyrobene len pre isty druh použitia je problem,ak daš napr. rozmer 21,3 x40,8 tak určite to nikde nezoženieš niečo lacnejšie , len ,,origoš,, a tam je už ina ,,palka,, :wink: :wink: ale už som :smt137 aby som nekazil temu

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Štv, 29.11.2007, 22:06
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 03.08.2007, 14:42
Príspevky: 13
Bydlisko: Ivančice, Morava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Majo píše:
neviem, kde nakupujete, ja Gufero B.B...

ak kupim klasicke gumene(cierne) gufero, samozrejme za vela nestoji, jeho cena je zhruba od 20 do 50Sk podla rozmeru.
Specialne gufera z roznych silikonovych zmesi, prevazne cervene, alebo teflonove zelene maju vacsinou skladom, ak nie, radi vyrobia na mieru. Cena od 70 do 200 korun podla zlozitosti. Mozu byt aj dva brity, kazde tesniace iny smer. V exttremnej zatazi urcite vydrzia viac nez rok aj ked najazdis 100tisic km...


Tohle už je platná alternativa, jen to množství a cenu by chtělo ověřit na místě s kusem v ruce.
Demontáž unašeče je šup dolů kardan, silou velkou povolit matici 30mm nebo 32mm a gufero můžeš vyloupnout ven. Ale míry - to je státní tajemství, který neznám.

Určitě dej vědět jak to dopadlo. Tohle asi bude zajímat všecky patroláře.

_________________
Nissan Patrol K260+K160+Y60
Motor SD 33T
Listí nad nápravami
BFG MT 33x12,5x15


Pia, 30.11.2007, 14:39
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: