Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 07.05.2024, 2:35
Dnes je utorok 7. mája 2024, meniny má Monika a zajtra Ingrida




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 10 ] 
 Nissan-y GR 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 19.10.2006, 19:18
Príspevky: 101
Bydlisko: Kysucký Lieskovec
Odpoveď s citáciou
Chcem sa opýtať. Všetky takto označené Nissany majú zadnú uzávierku??? Teda Nissan GR.


Ned, 04.02.2007, 20:18
Profil ICQ
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Niekde na CZ fore pisali , ze sa robili aj modely GR 4.2D ktore nemali zadnu uzavierku, ale vacsina asi ma.
Ked hodis konkretny model a r.v. urcite ti tu budu vediet poradit ...


Ned, 04.02.2007, 20:23
Koumák

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:55
Príspevky: 193
Bydlisko: Kosice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vsetky Patrol GR maju seriovo zadnu uzavierku bez ohladu na vybavu, ako jedno z velmi mala off roadov

_________________
LR DII, ARB, EP9, OME, 32",sanie, CB


Ned, 04.02.2007, 23:31
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nemaju ... tiez som si myslel , ze ano maju ... ale su aj verzie, ktore nemaju ... tiez som s toho ostal zarazeny :shock:

Na CZ fore to akurat preberaju a nejaky chlapik ma franzuskeho Y60 ktory ma len samosvor.

A dalsi ...

citujem: "Y61 4,2D od Unproforu a ten špéru neměl."


Ned, 04.02.2007, 23:36
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vecsinou je pravidlo ze OFF vyrabany pre armadu uzavierku nema.Na autach jazdi kopa ludi a skor sa Patrol bez uzavierky [ ktory sa zahrabal] vytiahne s tankom ako opravi niekde v roli rozlusknuty diferak.V armade je OFF vzdy cim vytiahnut.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 05.02.2007, 1:23
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.12.2006, 15:26
Príspevky: 1254
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
2 Milan: trafil si kliniec po hlavicke, v armade je OFF vzdy cim vytiahnut. Preto ani UAZ nema uzavierku.
Vid napr. kupu Pajer do misii, co kus to do....ne diferaky, naboje a prevodovky :(
Niekomu staci precitat zaciatok vety typu : Sposob nahonu moyete menit za jazdy do rychlosti 100km, ...
Ale na koniec vety sa nedostane. :evil:

_________________
na cestach umiera cim dalej tym viac ludi...budem radsej jazdit po chodniku...
Nikdy nesúper s blbcom.
Stiahne Ťa na svoju úroveň a tam Ťa prevalcuje svojimi skúsenosťami....
"Byť človekom nie je fakt, ale možnosť ..."


Pon, 05.02.2007, 9:35
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3268
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ked som bol na vojne tak som nafasoval robotu v motorovych skladoch a presiel som vojenskou Tatrou 6x6 a 11 t privesom cele Slovensko aj Cechy.Nebolo nas moc co jazdilo denne ale zistil som casom ze na vsetkych autach co mali uzavierky a boli trochu zlozitejsie behali vodici s povolania.Dokonca mne jedinemu sa uslo zacuvanie dvoch privesov pri poplachu medzi sklady a cakat na nakladku.Do ruksaku som vzdy dal len spacak a :smt015 .V Tatre bola velka postel.Ak neake auto niekde zapadlo nebol problem.A to som mal este navijak,dlzka lana 85 m,priemer lana 23.6 cm,tazna sila 11.7 tony.Kladka tam bola ako na zeriave.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pon, 05.02.2007, 12:41
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak je .Výrobca vyrobý čokolvek si zakazník zaželá .A preto su verzie ako jeep cheroke ,toyota landcruiser 4x2,americka verzia S. samuraja je uplne iné auto, ako pre europu[na pohlad rovnaké],a su verzie [600 ccm]aj pre iné svety.

Asi dva mesiace nazad som viezol municiu do bosny našim vojakom ,a doprovod som mal pancierove M G,tak som od vodiča vyzvedal ,no nedozvedel som sa nič .Ten hňup nevedel o tom aute nič,a preto su taketo auta vyrabané antihňupovsky[a aj s automatickou prevodovkou]. :smt124

Pracovne verzie su tiež vyrábané, tak aby to odšoferoval bez ujmy každý čo ma v riti dieru.[patrol španiel]. :smt123

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 06.02.2007, 0:22
Profil
Koumák

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:55
Príspevky: 193
Bydlisko: Kosice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Nemaju ... tiez som si myslel , ze ano maju ... ale su aj verzie, ktore nemaju ... tiez som s toho ostal zarazeny :shock:

Na CZ fore to akurat preberaju a nejaky chlapik ma franzuskeho Y60 ktory ma len samosvor.

A dalsi ...

citujem: "Y61 4,2D od Unproforu a ten špéru neměl."


o.k Xader suhlasim , mam na mysli bezne dostupny Patrol GR na nasom trhu, 4,2 D a ine, ktore sa vyrabaju pre ine krajiny a specialne edicie u nas velmi tazko zozenies ked vobec, takze je podla mna zbytocne o tom vobec diskutovat...

_________________
LR DII, ARB, EP9, OME, 32",sanie, CB


Str, 07.02.2007, 23:51
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ty si napisal , ze vsetky Patrol GR su seriovo zo zadnou uzavierkou :-) tak som len reagoval.Ale urcite ... tie ostatne sa nas netyka , aj ked sa k nam mozu dostat.
Ja mam napriklad Seata zo Svajciarska v takej vybave co sa k nam ani nedovazala a vsetci cumia co to mam za hybrida :D


Štv, 08.02.2007, 10:54
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 10 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: