Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 21:23
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 217 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší
 Tohtorocne ulovky 
Autor Správa
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
cico píše:
priznam sa, ja som miena este nechytil a to rybarcim 20rokov.


Cico vsak by trebalo skocit pochytat, v sobotu som bol na Mikulasskych oslavach,tak z ryb nic nebolo ,ale cez vikend by som uz dajakeho mienika chcel vytiahnut,ale pojdem asi az v nedelu od obeda do vecera,ak vsetko bude OK. Co povies?

Xader na čo išli?


Martino, este neviem ako na tom budem v nedelu s casom, zajtra dam vediet. Velmi rad by som isiel. Ozaj a kam na tie miene?


Pia, 15.12.2006, 12:04
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader, blahozelam :smt023 Moooc peknééé. Ja som take este nechytil, ale mozno sa vyberiem s Martinom a skusim. Krasne foto. ;-)


Pia, 15.12.2006, 12:07
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico píše:
Xader, blahozelam :smt023 Moooc peknééé. Ja som take este nechytil, ale mozno sa vyberiem s Martinom a skusim. Krasne foto. ;-)


dik :wink:

Dnes este horsie ako vcera...dosli sme o koooopec rybiek,ani cervy nepomahali a obesil sa len jeden kusok maly okolo 40cm :cry:
Chlapci,jak sa ochladzuje , tak aj nejako prestavaju brat ... mozno spravny cas skusit zubaciky :-D


Pia, 15.12.2006, 23:48
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico píše:
MARTINO píše:
cico píše:
priznam sa, ja som miena este nechytil a to rybarcim 20rokov.


Cico vsak by trebalo skocit pochytat, v sobotu som bol na Mikulasskych oslavach,tak z ryb nic nebolo ,ale cez vikend by som uz dajakeho mienika chcel vytiahnut,ale pojdem asi az v nedelu od obeda do vecera,ak vsetko bude OK. Co povies?

Xader na čo išli?


Martino, este neviem ako na tom budem v nedelu s casom, zajtra dam vediet. Velmi rad by som isiel. Ozaj a kam na tie miene?


Bohuzial, zajtra z tych mienov nic nebude. Je mi to luto, tak velmi by som isiel, ale neda sa. Niekedy na buduce.A co ty? Ides?


Sob, 16.12.2006, 20:26
Profil
Učeň

Registrovaný: Ned, 12.11.2006, 19:38
Príspevky: 72
Bydlisko: okr.Bardejov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ale,ale cico,čo ti do toho prišlo,pochvál sa! :-D


Ned, 17.12.2006, 21:09
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Pali píše:
Ale,ale cico,čo ti do toho prišlo,pochvál sa! :-D


No predsa vianocne nakupy s manzelkou :wink:


Ned, 17.12.2006, 21:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:07
Príspevky: 907
Bydlisko: EU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chlapi,som amatér-konzumujem ryby,ale sumca som ešte nejedol a tak sa chcem opýtať,aké ma maso a či má vela kostí-chceli by sme si kúpiť na vianoce,lebo majú v tescu.díky za odpovede. :oops:


Ned, 17.12.2006, 23:07
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jacko píše:
chlapi,som amatér-konzumujem ryby,ale sumca som ešte nejedol a tak sa chcem opýtať,aké ma maso a či má vela kostí-chceli by sme si kúpiť na vianoce,lebo majú v tescu.díky za odpovede. :oops:


FANTASTICKEEEEE :-) ovela lepsie ako kapor , tiez sme ho mali minuly rok na Vianoce !
Vyberes len chrbticu s hlavou a je bez kosti ... nie ako kapor :?


Ned, 17.12.2006, 23:13
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
cico píše:
Pali píše:
Ale,ale cico,čo ti do toho prišlo,pochvál sa! :-D


No predsa vianocne nakupy s manzelkou :wink:


Taku rybu som chytil ,ze len fotka mala 5 kil :lol: :lol: :lol: Ale važne,Cico bol som na mieniky ale nič moc :oops: :smt102 len jeden taky ,,pindur,, 30cm ,ale dufam,ze do konca roka sa este tam dostanem :smt139

Jacko,sumca som jedol asi taky 80cm podla mna maso super :smt023 najvačšia vyhoda je ,že nema kosti,tak ja by som odporučal.

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Ned, 17.12.2006, 23:16
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
cico píše:
Pali píše:
Ale,ale cico,čo ti do toho prišlo,pochvál sa! :-D


No predsa vianocne nakupy s manzelkou :wink:


Taku rybu som chytil ,ze len fotka mala 5 kil :lol: :lol: :lol: Ale važne,Cico bol som na mieniky ale nič moc :oops: :smt102 len jeden taky ,,pindur,, 30cm ,ale dufam,ze do konca roka sa este tam dostanem :smt139

Jacko,sumca som jedol asi taky 80cm podla mna maso super :smt023 najvačšia vyhoda je ,že nema kosti,tak ja by som odporučal.


NA miene sa uz dost ochladilo ... my posledne 2 rybacky sme chytili len 2 kusky...jeden krpec 48cm a druhy tiez nejako tak,mozno menej...
Ale strasne opatrne zabery :-( neviem ci tento rok este s mienov nieco bude... :-(


Ned, 17.12.2006, 23:23
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader však to je v tom,že všade pišu ,že miene beru najlepšie ked je poriadna kosa,ale ja som tiež zbadal pravy opak,že beru ked je miernejšia zima. :wink:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Ned, 17.12.2006, 23:27
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
Xader však to je v tom,že všade pišu ,že miene beru najlepšie ked je poriadna kosa,ale ja som tiež zbadal pravy opak,že beru ked je miernejšia zima. :wink:


Presne tak ... zajtra ideme pravdepodobne na ne znovu a s novou taktikou,tak potom dam vediet ako dopadneme :-)
Teplota ma byt okolo ... 3°C takze fajnova kosa :twisted:


Ned, 17.12.2006, 23:50
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:07
Príspevky: 907
Bydlisko: EU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ďakujem vám páni,za vaše postrehy a sumček je už doma v mraziaku :twisted:


Uto, 19.12.2006, 15:30
Profil
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dnes na Morave sme skusali ... v priebehu 2 hodin 3-4 zabery a s toho jeden mien 38cm prcek ... takze mame pocit , ze sa zacinaju znovu hybat a este nie je vsetkym dnom koniec ...
Az do 31.12. ich mozeme lapat , potom su hajene :-(


Str, 20.12.2006, 23:29
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader píše:
Dnes na Morave sme skusali ... v priebehu 2 hodin 3-4 zabery a s toho jeden mien 38cm prcek ... takze mame pocit , ze sa zacinaju znovu hybat a este nie je vsetkym dnom koniec ...
Az do 31.12. ich mozeme lapat , potom su hajene :-(


Hmm. tak rozmyslam :smt018 chlopi, to vy chodzice aj do roboty? :smt130 ked sce furt na ryboch? :-D


Štv, 21.12.2006, 0:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 217 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 15  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: