Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:42
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší
 MOTIVACIA DO NOVEJ SEZONY 
Autor Správa
Odpoveď s citáciou
Pre tych co lubia lovit sumce ... toto video stoji za to.
SUMEC = 246cm :shock: :shock: :shock:

http://xvella.free.fr/videos_679/iron_2 ... khstan.wmv


Štv, 28.12.2006, 23:59
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:07
Príspevky: 907
Bydlisko: EU
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neviem,čo by som k tomu povedal,ale keby mi taká ryba chytí udicu,tak by som jej ju asi nechal a rýchlo by som plával k brehu...a utekal kade lahšie... :shock: :shock: :shock:


Pia, 29.12.2006, 9:51
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Doboha to je obluda....a chlap tomu vopcha ruky do huby....to by ma nikto nedonutil...a este jak to taha do lode mu to skonci pri vajcach...kokso sak by som sa bal ze mi ich ukusne.

A to naco na konci liezol do vody s "tou vecou"? :shock:

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Pia, 29.12.2006, 10:33
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dufi píše:
Doboha to je obluda....a chlap tomu vopcha ruky do huby....to by ma nikto nedonutil...a este jak to taha do lode mu to skonci pri vajcach...kokso sak by som sa bal ze mi ich ukusne.

A to naco na konci liezol do vody s "tou vecou"? :shock:


Tak to skusim z hladiska rybara ohodnotit,ozaj pekny ulovok asi celoživotny.Dufi to ,že mu vopchal ruku do tlamy ma neprekvapilo ,skor ma prekvapilo ,že nemal aspon rukavicu.Inač to nie je tiger ,že Ti odhryzne ruku,alebo žralok v ,,čELUSTE,, :lol: :lol: A načo liezol do vody s tou ,,vecou,,? Hovori sa tomu ,,chyt a pust,, ,čo mnohi nerybari nepochopia ,myslia ,že ryba sa chyta len pre maso :cry:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pia, 29.12.2006, 10:53
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 08.10.2006, 12:22
Príspevky: 408
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ako uz len tak z respektu ktomu rozmeru by som tomu ruky do tlamy nepchal.

A viem ze sa ryby pustia ale to si s nou terba ist aj zaplavat? :twisted:

_________________
"Tým, ktorí za niečo bojujú, dáva život takú slasť, akú tí v úkryte nikdy nepoznajú." Nástenka v Khe Sanh, Vietnam, 1968


Pia, 29.12.2006, 11:03
Profil ICQ WWW
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
Dufi píše:
Doboha to je obluda....a chlap tomu vopcha ruky do huby....to by ma nikto nedonutil...a este jak to taha do lode mu to skonci pri vajcach...kokso sak by som sa bal ze mi ich ukusne.

A to naco na konci liezol do vody s "tou vecou"? :shock:


Tak to skusim z hladiska rybara ohodnotit,ozaj pekny ulovok asi celoživotny.Dufi to ,že mu vopchal ruku do tlamy ma neprekvapilo ,skor ma prekvapilo ,že nemal aspon rukavicu.Inač to nie je tiger ,že Ti odhryzne ruku,alebo žralok v ,,čELUSTE,, :lol: :lol: A načo liezol do vody s tou ,,vecou,,? Hovori sa tomu ,,chyt a pust,, ,čo mnohi nerybari nepochopia ,myslia ,že ryba sa chyta len pre maso :cry:


:smt125
Take velke nieco by mohol zobrat len nejaky dochodca co by to doma udil ... :smt078

Dufi: takeho krasavca nedostanes inak z vody jedine rukou do papule , alebo vylovovacim hakom - len neviem ci by hak udrzal tu vahu a este k tomu to nie je moc humanne ho pouzivat , lebo rybe mozes ublizit :(

Inak zaujimave video , co ? :-D
Obrázok



VED SLAVO...by nam mohol povedat nieco o sumcoch , ked sa uz o nich bavime ... :smt047


Pia, 29.12.2006, 11:50
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:21
Príspevky: 93
Bydlisko: Niekde pri Leviciach
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hmm Xader podpichuješ :twisted: neradím :!:
no čo, tá foto čo si zverejnil vypadá ako z Talianka podľa pozadia :))
isto to nieje španielsko !

ale ked už sa bavíme o trofejách prikladám foto jedného čo bol fotený kedysi dávno na niekde na východe to je SUMEC
Obrázok

mal niečo cez 200 kg
je to z jednej talianskej stránky.
ale poviem Vám ked sa na to pozerám neviem či by som ho chcel mať na udici bo moja 100kg šnúra by pukla ako vlások. na to by sa ozaj zišiel OFFROAD navyják Warm :D :D :D

a to je ešte nič :)) keby sa chceme baviť o rekordoch :)))
stačí si prečítať ruskú a ukrajinskú literatúru tam sa 100 kg sumčeky tahajú ako u nás pleskáče :D

ale čo je pravdy je tam písané ajajaj i hovadín napr sumec 500 kg --- tomu ja už neveríím :))) ale sú to dobré rozprávky


Pon, 01.01.2007, 3:38
Profil WWW
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Slavo píše:
hmm Xader podpichuješ :twisted: neradím :!:


ja len v dobrom , ved vies , ze som pisal - ja som nechytil este normalneho sumca :cry: tak obdivujem takych.
Ale tento rok sa mi snad podari ... aspon 70cm nech ma a budem rad :-D


Pon, 01.01.2007, 11:31
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:21
Príspevky: 93
Bydlisko: Niekde pri Leviciach
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Xader
hmm treba použiť večšie nastrahové rybičky a neudeš potom chytať batolatá :lol:
ja mam pod meter asi len jedného mal ta do 40 cm a to sa podarilo na byč ako som chystal nastrahove rybky, páni odporúcam každému to zaziť kek ti na bič zabere niečo večšie a nemáš mu ako povoliť, tam potom nastupje hlava a dobré nohy :wink:


Pon, 01.01.2007, 18:23
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
...hovori sa tomu ,,chyt a pust,, ,čo mnohi nerybari nepochopia ,myslia ,že ryba sa chyta len pre maso :cry:

- ej veru, veru, Martino, dobre vravíš...ja som to do poľovníctva chcel zaviesť, aj som po rane jeleňovi vravel - heš potvora, lebo len zastrieľať som si s adrenalínom chcel a na smrdutého jeleňa aj tak chuť som nemal, ale potvora nechcelo sa mu utekať... :lol: :lol: :lol:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 01.01.2007, 20:47
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:21
Príspevky: 93
Bydlisko: Niekde pri Leviciach
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP - hmm tak si mal strielať uspávacími šípkami :D :D
ved i rybári lovia háčikmi bez protihrotov.

ale polovníci na rybárov nemajú, vy viete len zabíjať :!:


Pon, 01.01.2007, 20:51
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Slavo píše:
Jano JP - hmm tak si mal strielať uspávacími šípkami :D :D
ved i rybári lovia háčikmi bez protihrotov.

ale polovníci na rybárov nemajú, vy viete len zabíjať :!:

-fúha, Slavo, to znie skoro ako kritika...

- keby som mal byť vážny, musel by som ti povedať, že veľakrát si na neopatrnú zver so zaistenou guľovnicou zamierim, u ZKK aj napinačik natiahnem (u inej mojej guľovnice sa totiž napinačik dá natiahnuť len pri odistenej a to už ide do tuhého) a spustím ho naprázdno a zveri poviem - utekaj, už som ťa ulovil...

- inak s rybármi všeobecne si asi poľovníci nemajú čo vyčítať, ostaňme radšej pritom, že všade sú takí aj takí, ok?

- a už máš na tohoročnú sezónu dosť mydla nakúpeného? - keď to hovno chytíš... :smt035
- ale nehnevaj sa, to len aby sranda bola :smt141 ;-) (ja som na mnohých vychádzkach zas hovno strelil :lol: a tak to má byť :wink: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 01.01.2007, 21:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano tak strielaj slepymi :lol: Urobi to bum! maš pocit ,že si strelil ,ale netrafil :lol: :lol: Btw: Dnes som sa opat nasral,ked som videl tu vlčicu čo prestrelili človečie svine :evil: :evil:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pon, 01.01.2007, 21:25
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MARTINO píše:
Jano tak strielaj slepymi :lol: Urobi to bum! maš pocit ,že si strelil ,ale netrafil :lol: :lol: Btw: Dnes som sa opat nasral,ked som videl tu vlčicu čo prestrelili človečie svine :evil: :evil:

- dobrá rada, ale mne fakt stačí zamieriť a cvaknúť naprázdno - to už je úspešný lov (lebo niekedy Ti zver ujde práve pri dvíhaní flinty k plecu...)
- vlčicu nekomentujem, príležitostne sa na tú tému rád porozprávam...ale súhlas, tam kde sa to stalo, nemal oprávnenie strieľať ani na líšku, nieto na chránený druh...a všetci sme mu vďační za peknú reklamu...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 01.01.2007, 21:37
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:21
Príspevky: 93
Bydlisko: Niekde pri Leviciach
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP - ok trocha som to prehnal sorry,
ale to hovno si si mohol odpustiť :evil: bo taký zas zlý som nie žeby som nič nechytil :)))))


Pon, 01.01.2007, 22:15
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku 1, 2  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: