Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 15.12.2018, 1:41
Dnes je sobota 15. decembra 2018, meniny má Ivica a zajtra Albína

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 P: Xtreamer Prodigy Silver - 20€ + poštovné 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Xtreamer Prodigy Silver
Cena: 20€ + poštovné
https://www.alza.sk/xtreamer-prodigy-silver-d293978.htm
https://www.youtube.com/watch?v=XCMMvCX5Y5k
Multimediálny prehrávač, plne funkčný. Nevie prehrať H.265 (pre mňa dôležitá vec) H.264 v pohode. S 3TB HDD nemá problém (pomalší štart, keď je už HDD zaprataný) Android v nejakej historickej verzii v dnešnej dobe prakticky nepoužiteľný - upgrade na novšiu verziu prakticky nemožný. Nemá wi-fi !!!
Ovládač mi raz ebol na zem ale tak kvalitne, že som musel prelepiť kryt na baterky - funguje bez problémov (keď si predstavím koľkokrát sa váľal po zemi ovládač k TV a ten nemá ani škrabanec :roll: )
Teraz je kopec čínskych krabičiek za 30-40€ čo vedia toho podstatne viac len ich životnosť aj zodpovedá cene.
Mám to ešte v origo krabici. Nechce sa mi to vyťahovať a fotiť ale je ako nový až na to diaľkové.

Sob, 24.11.2018, 20:31
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
BOOBLE píše:
Multimediálny prehrávač, plne funkčný. Nevie prehrať H.265 (pre mňa dôležitá vec) H.264 v pohode. S 3TB HDD nemá problém (pomalší štart, keď je už HDD zaprataný) Android v nejakej historickej verzii v dnešnej dobe prakticky nepoužiteľný - upgrade na novšiu verziu prakticky nemožný. Nemá wi-fi !!!

Je strasne ako ten cas leti a starnem.Rozumiem iba tomu ze nema vifi :smt017
Inak dobry predaj.Ja len aby si vedel ze netusim na co by mi to bolo a ani co to je. :mrgreen:

Ned, 25.11.2018, 0:18
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
Na filmy a kadečo inšie :smt005
Môžeš si tam pripojiť HDD s filmami a pozerať, môžeš z toho tie filmy streamovať, môžeš to mať prepojené s PC atď.
Ja mám momentálne túto srandu ale za rozumnejšiu cenu:
https://www.geekbuying.com/item/Himedia ... 86286.html
Rodičom som kúpil tú spomínanú čínsku krabičku. Jedna už ľahla (upiekli ju na Game of Thrones :lol: ), druhá sa podozrivo drží. Inak kopec z toho dokážu aj dnešné "chytré" TV. Čo mi teda pripomína ďalšiu podozrivú vec a to, že obidva TV budú mať za chvíľu 10 rokov a nie a nie sa pokaziť :shock:

Ned, 25.11.2018, 15:39
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný