Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 07.12.2019, 4:33
Dnes je sobota 7. decembra 2019, meniny má Ambróz a zajtra Marína

Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 porucha osvetlenia v polohe automat 
Autor Správa
Čumil

Odpoveď s citáciou
Dobrý deň,pred cca 3 týždňami mi prestali počas jazdy svietiť svetlá v polohe prepínača automat.V ostatných polohách svietia.Ale svietia aj v polohe automat pokiaľ je vonku tma,alebo sa len zapnú a po nejakom čase zhasnú. Jedná sa o mercedes C220 CDI rok výroby 2007.Doteraz som to mal trvale nastavené v automate a problém nebol.Vedel by mi niekto poradiť čo by to mohlo byť.Rozprával som z dvomi elektrikármi ale nič.Je to nepríjemné nakoľko ich stále zabudnem zapnúť a je len otázka času kedy dostanem pokutu.

Ďakujem za radu Jozef

Str, 13.03.2019, 12:15
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Odpoveď s citáciou
O oprave ti nepomôžem, ale keď ťa zastavia veď vieš kto, že nesvietiš, tak si len buchni do čela, že ako je to možné, keď si pred jazdou svetlá kontroloval a svietili , ukáž im prepínač, poďakuj za upozornenie a prepni si svitenie. Pokutu ti nebudu môcť dať.

LAND ROVER Discovery II.

Pia, 22.03.2019, 11:22
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný