Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 22:17
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3
 Rady k registrácií ... 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dzordzo píše:
Diesel tak ty si to uplne pochoval. Ak navod znie, ze mozes do profilu vyplnit hocico tak potom je to zbytocna buzeracia..


skús si to prečítať ešte raz a pomalšie, išlo mi len o to že svet sa nikomu nezrúti do trosiek ani kôli zmazaniu nejakého jeho posratého konta a ani nám ked si v profile niekto občas niečo primyslí, rozmazávate tu úplnu hovadinu. Svet sa ti zrúti kôli úplne iným udalostiam.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Pia, 07.12.2007, 7:36
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dzordzo, karlito, je tu este par dalsich dovodov, preco by malo byt vyplnene aj nieco ine ako len nick.

Spammerov sa ako tak podarilo odchytit, aj ked boj s nimi je na dlhe trate.
Vela tem je zamknutych pre anonymov, a vela ludi sa registruje len preto, aby nakuklo co tam je, resp. boli upozorneny ze tam nieco je.
Ak im je pri vyplnani registracie vela doplnit jeden riadok, tak presne viem na co sem lezu, a ze su to mrtve duse (taky jednorazovy citatelia fora, nakuknu a uz sa sem viac nevratia).

Ze s kamaratmi sa da spojit aj inac ? Urcite ano, ale zober si to z pohladu novacika, ktory este na ziadnom zraze nebol a chce sa vozit, a nikoho nepozna.

Ak ma bydlisko, uz sa toho vie niekto chytit a poslat mu PM.

U mna ked ludia vidia bydlisko, tam sa mi ozivaju sami, ze sa chcu stretnut, atd.

Bydlisko si vyplnilo 500 ludi, a bude vyplnat dalsich 500 ...

Nediskutujte, nie je to samoucelne, a bolo to schvalene valnym zhromazdenim rady starsich ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Naposledy upravil finder dňa Pon, 15.09.2008, 13:59, celkovo upravené 1



Pia, 07.12.2007, 8:25
Profil
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Finder,

ja to chápem a písal som to v poslednom príspevku, že verejne zverejniteľné informácie v profile može mať každý a čo sa týka konkrétnych detailov - pošt. adresa, telefón, majl a podobne keď človek nájde kamaráta idú delegovať iným sposobom. To som myslel akože to, čo v profile má byť (teraz) je v pohode a nevidím dovod to tam nepísať...

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Pia, 07.12.2007, 8:46
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.02.2007, 14:27
Príspevky: 400
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Finder, ja s tvojimi argumentami nesuhlasim. Ale ak to rada starsich odsuhlasila, ja to respektujem. Zatial. Zatial o nic nejde z mojho pohladu.

_________________
unlimited


Pia, 07.12.2007, 9:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chalani a a VAM uz s prepacenim j..e???????

tie riadky na vyplnenie su v konecnom dosledku pre vas prospech!!!!!

kto tam co napise je uplne na vas (avsak vid riadok vyzsie) aj ked to bue uplna hovadina

tato " ochrana " je hlavne o tom aby sa zabranilo spam robotom a inym veciam, ktore by mohli viest k poskodeniu fora.

ked vam ide leno citanie fora to mozte aj neregistrovany. Ale ako uz bolo spomynane poniektore temy su pre anonymnych userov "tabu"

a kua nerieste nieco do coho prdlajz vidite a vobec vam to neublizi a navyse v globalnom aspekte a v minimalne mojom pripade su urcite ine a dolezitejsie veci ktore ma seru tak KUAAAAAAAA PISTE CO MATE ONO TO TAM NENI LEN TAK, BEZDOVODNE VYMYSLENE.



HOWK


Pia, 07.12.2007, 11:27
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:-D
Muhehe.. Teraz uz vobec nicomu nechapem, preco sa tu tak rozvirila tato hladina ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 07.12.2007, 19:03
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
haaat ,co je psaneee,,, to je danee, ja osobne nevidim problem vo vyplnovani kolonok, ked toto forum ma tieto poziadavky, hold, vyplnim a kaine problem, a aspon viem kto je skadial a coje,,, nie je to tajne, a clovek sa nenazda ze kedy bude potrebovat pomoc toho druheho,,, a ked ho bude poznat z fora tak moze od neho ziadat pomoc ak to bude poptrebne, a vonkoncom nemusi ist ani o pomoc,,,sak niekto to uz pisal ze dotycny sa nemusi za to hanbit ze skadialje ked to tam nenapise,, a jeho konicky teda hobby,takisto v tom netreba hladat vedu ani vyhovorku,,proste to je poziadavka fora a basta,,,,,,,,,,,,,,,je to moj nazor,,,,,,,,,, :smt006 :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 16.02.2008, 18:33
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: