Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:29
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Rady k registrácií ... 
Autor Správa
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dobre... no.

Ale aj tak si myslím, že ak je pre chod fóra dôležitá kolekcia istých informácií o jednotlivcoch, tak potom by sa malo nastaviť jemnejšie sito - proste STEP by STEP čo sa nemusí a čo musí = musíš a nezadáš, nejdeš do ďalšieho levelu...

Systém je nastavený volnejšie, admini mažú, Kapovia, Dindajovia si zdvíhajú adrenalín (si ubližujú).... je to nutné?

-ka-

PS: mám obavu aby mi to po pár takýchto príspevkoch nezačalo písať ACCES DENIED :-D :-D

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Uto, 27.11.2007, 9:18
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Karlito píše:
proste STEP by STEP čo sa nemusí a čo musí = musíš a nezadáš, nejdeš do ďalšieho levelu...


určite by to nenarobilo tolko zlej krvi ako mazanie...ale nad tým má moc len finder. :wink:

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 27.11.2007, 9:35
Profil
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
Karlito píše:
proste STEP by STEP čo sa nemusí a čo musí = musíš a nezadáš, nejdeš do ďalšieho levelu...


určite by to nenarobilo tolko zlej krvi ako mazanie...ale nad tým má moc len finder. :wink:


Noc má svoju moc... :-D
Finder má mladožienku a mlátiace koleso na Terane - to nestihne... by ste v kuloároch mali niečo vymyslieť, nech sú šeci spokojný a registruje sa ten, kdo bude scieť...

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Uto, 27.11.2007, 11:11
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ale figu :-D
1. Nad tym step by step som uz rozmyslal, aj to mam uz trochu prelezene.
2. Noc ma svoju moc, ale pointa je uplne niekde inde.
Zmenil som job, som v skusobnej dobe, a vlastne aj tak mam roboty tolko, ze ledva stiham odpovedat na pracovne maily, nieto este lozit na forum, takze som rad, ze vobec sa vecer dostanem k citaniu. A po veceri ledva zvladnem nejaky film (ak vobec) , a som nemluvna v 7. nebi :(

Zmeny aplikujem povecsinu cez vikend, ked mam trochu cas si vydychnut ..

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 27.11.2007, 19:24
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 26.10.2007, 21:00
Príspevky: 68
Bydlisko: Levice, Slovakia
Odpoveď s citáciou
finder píše:
Nekecaj .. Offroad a auta ako take ... Inac by si sem nechodil ..


takze kto si nevypni v profile kolonku zaujmy, napr. nic nehovoriacim "mam rad jazdenie v terene, IT, pivo a ine" bude akoze vymazany ? :lol:

a povolanie - ved to sa u niekoho moze menit aj 4x za rok ;-)

ale s tym bydliskom uplny suhlas ... nie je zle vediet kde na koho mozes narazit, vyhaldat ..

(snad ma za toto nikto zajtra nevymaze :-D

_________________
mfg

*pt*
____________________________
Frontera B, 2,2 DTI, r.v.99


Uto, 27.11.2007, 20:40
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
finder píše:
Bol sprísneny postup registracie.

Ak nechcete mat vymazane konto, vyplnte si zaujmy a mesto ...

Email konta, hlavne z pofidernych .com domen, nie su akceptovane ...


Záujmy a mesto , práca nemusí.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 27.11.2007, 20:47
Profil
Frajer

Registrovaný: Pia, 19.10.2007, 23:40
Príspevky: 220
Bydlisko: Podhradie(Pd)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
He. Mna Finder upozornil a stihol som to. Inak som velmi rad ze som si tu spravu vsimol lebo to ze ma clovek spravu nieje moc dobre vidno. Tym by som chcel aj dat TYP ze ci by to neslo nejako viditelnejsie zobrazit

_________________
Kia sportage 2001 deluxe (loooong)


Str, 05.12.2007, 16:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1811
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Akoze nie je vidno?Vlezem na forum, mam spravu a nad obsahom mam otvorene okno.

_________________
Bývalý offroadak


Str, 05.12.2007, 16:23
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
lolicko píše:
He. Mna Finder upozornil a stihol som to. Inak som velmi rad ze som si tu spravu vsimol lebo to ze ma clovek spravu nieje moc dobre vidno. Tym by som chcel aj dat TYP ze ci by to neslo nejako viditelnejsie zobrazit

V profile si pozri co mas zaskrtnute
----
Upozorniť na príchod novej súkromnej správy:
Áno Nie
Ak ano, tak ti naskoci okno ako pise Dindaj

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Str, 05.12.2007, 17:23
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
"ti co nechcu byt vyhodeni z prace a popotahovani verejnou bezpecnostou, sa dobrovolne zucastnia prvomajoveho sprievodu!" takze bud si budeme plnit kolonky ako je nariadene, alebo sa o autach mozme ist rozpravat na lamparen? Ja som tu preto a len preto, aby som si obcas nieco poucne precital, a obcas nieco zmysluplne zase napisal a podelil sa o skusenost; a s lustrovanim nesuvisiacim s predmetnou temou nesuhlasim. Podpisany MoostanQue atakdalej, datum, podpis.

Ked sa niekto opyta 'kde je tu najblizsia predajna' bez upresnenia kde na tejto nemocnej planete je podla neho 'tu', tak je truba; to sem rovno mozem zavesit otazku 'nemate niekto takyto kusok zeliezka?' (bez obrazku, samozrejme) ... kolonku Zaujmy som vyplnil 'nemam!' (co do p*%e je koho do mojich zaujmov?!), a len cakam, kedy sa ozve vrtak ktory mi oznami ze si mam najst zaujmy, s prilozenym doporucenim ake... a mailovu adresu na yahoo.com mam cez desat rokov a nebudem ju menit. Co bude dalsia podmienka? Zamestnanie? dalej? rocny prijem? alebo politicke ci nabozenske presvedcenie? budu musiet mat cigani hnede pismo a lesby ruzove? :evil: akym pravom sa niekto domaha nesuvisejucich informacii pod hrozbou represii (teda vymazania) ? Mne osobne je sloboda daleko prednejsia; nemam problem zverejnit to co sa rozhodnem zverejnit, nie ovsem to co bude niekto z vuli moci vymahat; a rozhodne sa nenecham kadrovat ci mam spolocensky akceptovatelne konicky.

pozoruhodne, ako hlboko je v nas zakoreneny syndrom sklonit hlavu a nechat sa viest, a pohorsene stuchat do kohokolvek, kto z toho radu vyboci...

hmm no a teraz som zvedavy na tu detonaciu :-D a uz sa tesim, jak ma ozbrojene zlozky uvedu do obrazu ze 'ty tomu chlapce/sudruhu nemozes rozumiet, pekne podpis a my ti nebudeme robit zle (mozem dufat aj v poukaz na rekreaciu ROH?)

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Štv, 06.12.2007, 22:06
Profil
Mašinista
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 19.12.2006, 4:39
Príspevky: 1112
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Karlito píše:
... PS: mám obavu aby mi to po pár takýchto príspevkoch nezačalo písať ACCES DENIED :-D :-D


vies ze ja nie? citat si prispevky (co je prinosom pre mna, aspon teoreticky) mozem aj bez konta - a prispiet obcasnou informaciou (co je prinosom pre forum, resp. jeho uzivatelov) mozem tomu, kto sa opyta (moja adresa je vseobecne znama, ak sa niekto popyta, bude mu v ramci mojich vedomosti odpovedane) bez ohladu na to, ci mam uspokojive konicky :-D .

_________________
Bežný automobil v základnej výbave.
Nóóikdyž.. :smt077


Štv, 06.12.2007, 22:18
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Asi takto:

Pravidla boli definovane, nie su samoucelne, a budu dodrziavane.
Bodka.

Vyvinuli sa postupom casu, ukazalo sa to ako prospesna vec, a nevidim dovod spekulovat.

Komu sa nepaci, nikto nikoho nenuti. Ale nasleduje automaticky akcia ...

Neber to osobne, viem o tebe viac ako si myslis, aj ked sa osobne nepozname (zatial), to co si napisal, si v podstate napisal dobre, ale plati to co som napisal vyssie.

Konicky ci zamestnanie su viac menej volitelne, podstatne je (aspon) bydlisko.
Perzekucie ? Urcite nie, aspon nie v prispevkoch, pokial sa tam vulgarne neosocuje konkretna osoba (firma).

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 06.12.2007, 22:26
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no vidím že si rovnako háklivý na slobodu ako ja, lenže s jedným malým rozdielom. už tu bolo viac krát vysvetlené že dôvody na to s ú v podstate dva. jeden je možnosť odlíšiť neustále sa registrujúcich všeliakých robotov ale už aj reálnych spamerov čo sem pchajú holé baby a druhý je skutočne ten praktický bez akýchkolvek bočných úmyslov... že proste niečo naznačiť o sebe...približnú lokalizáciu(nikoho nezaujma tvoja presná adresa) a nejaký záujem. nikto ťa nezastrelí ked si tam niečo vymyslíš, v konečnom dôsledku to škodí tebe...ja si tam tiež občas dám nejakú blbosť. takže tak...inak chápem tvoje zježenie, tiež s tým mám občas problémy...ale emócie niesú dobrým radcom.

edit:kua pomalý som :-D

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Štv, 06.12.2007, 22:34
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.02.2007, 14:27
Príspevky: 400
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
že proste niečo naznačiť o sebe...približnú lokalizáciu(nikoho nezaujma tvoja presná adresa) a nejaký záujem. nikto ťa nezastrelí ked si tam niečo vymyslíš, v konečnom dôsledku to škodí tebe...ja si tam tiež občas dám nejakú blbosť.


Diesel tak ty si to uplne pochoval. Ak navod znie, ze mozes do profilu vyplnit hocico tak potom je to zbytocna buzeracia. Zabranit registrovat sa robotom sa da inteligentnejsim sposobom.
Internet je aj o anonymite v kladnom slova zmysle. Su ludia ktori by sa inak vobec neprejavili a ich nazory mozu byt prospesne nam vsetkym. IMHO respektujme aj tych, ktori nechcu o sebe zdielat viac informacii ako je nick. Ti sa radsej nechaju disablovat ako by maly vyplnit aj hocico, len aby bolo.

_________________
unlimited


Štv, 06.12.2007, 22:59
Profil
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
S kamarátmi sa človek spojí a všetky detailnejšie, viac osobné informácie idú aj tak inými cestami ako profilom na general area.

Pravidlá sú, súhlasiť sa nemusí, protestovať sa môže, ale ak CHCEŠ, tak vyplniť budeš musieť.

-ka-

PS: mňa zatiaľ nevymazali :-D

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Štv, 06.12.2007, 22:59
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: