Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:30
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
 Mali by sa zaviest postihy pre ostatnych ucastnikov CP ? 

Mali by sa zaviest postihy pre ostatnych ucastnikov CP ?
Ano. 84%  84%  [ 36 ]
Nie. 2%  2%  [ 1 ]
Neviem. 0%  0%  [ 0 ]
Je mi to jedno. 14%  14%  [ 6 ]
Celkom hlasov : 43

 Mali by sa zaviest postihy pre ostatnych ucastnikov CP ? 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Nehodovost nam stupa, nie vzdy za to mozu len auta a v nich chlast ci neprimerana rychlost.

Mali by sa zaviest financne postihy aj pre ostatnych ucastnikov cestnej premavky (chodci, cyklisti) ?
--------
Na debatu tema v sekcii O autach ... Dakujem.

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 08.03.2007, 22:33
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
....ale veď sú. Postihy sú na všetkých účastníkov cestnej premávky a všetko čo je na ceste je účastník cestnej premávky. (vrátane "jazdca na zvierati" alebo "sprievodcu hnaných zvierat")

Druhá vec je že je ovela viac sexi perzekuovať vodiča auta (ktorý musí mať papiere také a onaké, má na aute číslo atd., atd...) ako vartáša od družsteného kravína ktorý sa pripitý štrikuje na stealth matnej čiernej ukrajine v slušivom čiernom hubertuse po stredovej čiare.... peniaze nemá, smrdí... kto by sa s ním naťahoval...

Takže predpis myslí aj na to.... len orgánom sa nechce...

Nitrianske letisko má problém, pretože si domáci skracujú cestu na bicykli krížom cez dráhu (prejdúc okolo mnohých výstražných tabúľ) . Vzniklo tak niekolko nebezpečných situácií. Už je nachystané že najbližší dedko zažije rodeo. Je dohodnuté s policajtami že sa okolo neho zhrkneme s majákmi jak v americkom filme (tak 4 až 6 áut), bude predvedený na služobňu na zistenie totožnosti a bude sa mu vyhrážané prokurátorom za všeobecné ohrozenie a ohrozenie bezpečnosti vzdušného dopravného prostriedku :twisted: :twisted: :twisted: Dúfame že o tom bude rozprávať v krčme a možno to trocha pomôže.


Pia, 09.03.2007, 9:58
Profil WWW
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kokoz to je cool... :-D este by ste mali vystrelit do vzduchu svetlicu a vyskakat z aut zo samopalmi. :twisted:

len tak dalej !

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Pon, 26.03.2007, 20:50
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:11
Príspevky: 175
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="Martin 4
.... Už je nachystané že najbližší dedko zažije rodeo......[/quote]

:smt121 :smt125

_________________
Nie som povinná byť taká, aká by som podľa ostatných mala byť. Je to ich omyl, nie moje zlyhanie.


Uto, 27.03.2007, 12:35
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Martin, súhlas, ale inak musím dodať, že sem-tam sa orgánom chce a platia aj chodci a na cyklistoch si tiež vedia zgustnúť; pri chodcoch je dosť problém, že keď niečo vyparatí, buď ho odnesú nohami napred, alebo zdrhne jak zajac...už som na fóre písal, že som bol zodpovedný za nehodu, ktorú zapríčinil chodec, ale ten zdrhol jak zajac a blbec som ostal ja...odbočoval som ako druhé auto z vedľajšej na hlavnú doprava, pohol som sa súčasne s predomnou idúcim autíčkom a len pre istotu som sa obzrel ešte naľavo a bác...rozbitý zadok na vytuningovanej astričke, škoda vyše 30 000 (rok tuším 1997)...keď som sa v zúfalstve uvedomujúc si, že nabúral som ja, tej kočky predomnou spýtal, prečo preboha zabrzdila, vytreštila na mňa oči, či som nevidel toho chodca, čo jej skočil pred auto...nevidel a verte, že by som ho ešte aj dnes rád videl, aby som ho mohol nakopať do zadnej časti tela...samozrejme bolo to mimo prechodu pre chodcov a na mieste, kde boli v jednom smere tri cestné prúdy, takže predvídať tam chodca sa nepodarí ani človeku s bujnejšou fantáziou, než mám ja... :twisted:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Str, 28.03.2007, 22:32
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 05.02.2007, 18:46
Príspevky: 423
Bydlisko: Ilava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Čo sa cyklistov týka, tak ako príklad u nás : denne dochádzam do práce
3km, a cestou vždy stretávam (aj) svojich zamestnancov - cyklistov.
Hlavne ráno za tmy, nebodaj keď prší, je to o hubu ak nie sú osvetlení.
A pravidelné hliadky už vybrali pekný peniaz za osvetlenie, doklady, a
"fúkanie" ich tiež neobišlo.Z opačnej strany je železničné priecestie, a kto
by čakal keď vlak nevidno - polícia.Aj tu pravidelne striehnu, a súdiac
podľa brania záloh pred výplatou,skoro všetci zamestnanci na bic. sú nepoučiteľní...


Štv, 29.03.2007, 5:33
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 20:21
Príspevky: 93
Bydlisko: Niekde pri Leviciach
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no pokutovať by mali i Samovrahov čo občas si myslia že maju vrdšie kosti než je môje auto.... a ked si to chcú skusiť tak si to vždy odnesu moje brzdy a pneu :smt021 :smt021

ale aj babky v čiernom sú nebezpečné hlavne za tmy ked idú z kostola


Štv, 05.04.2007, 22:48
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 14.11.2006, 11:58
Príspevky: 15
Bydlisko: M.R. Stefanika 6, Blatne
Odpoveď s citáciou
babky nejsuu, su len batmani na ich batcykloch, zvykam si,ale uz je dlhsie svetlo, tak je to OK, chodievam domov okolo 19.00 okolo kostola a vtedy sa citim ako v autoskole medzi kuzelkami, len ziaden nezhodit ... a naj je to, ze ked skonci omsa, maju vybornu vlastnost zgrupit sa na ceste, presne vo vyusteni trojuholnikovej krizovatke, takze tadial chodim pomaly uz zo zvyku. Je to trochu neprehladne. Chodia tadial aj kamiony, tak len cakam kedy nejaky kamion urobi z tych batmanov moderne velkoplosne LP ktore sa este doma obcas najdu ...

_________________
hučím, funím, ale idem ...


Štv, 12.04.2007, 11:45
Profil ICQ WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: