Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 02.05.2024, 9:25
Dnes je štvrtok 2. mája 2024, meniny má Žigmund a zajtra Galina




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 185 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší
 Naposledy som dostal pokutu za: 

Naposledy som dostal pokutu za:
Pas 5%  5%  [ 10 ]
Rychlost 38%  38%  [ 81 ]
Nespravne predbiehanie 3%  3%  [ 6 ]
Nesvietenie 5%  5%  [ 10 ]
Nekompletna vybava auta (lekarnicka, ziarovky, ..) 3%  3%  [ 7 ]
Ine (zle parkovanie, atd. ) 29%  29%  [ 61 ]
Ziadna pokuta za mojej existencie :) 18%  18%  [ 38 ]
Celkom hlasov : 213

 Naposledy som dostal pokutu za: 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
na cak hned za mnou odstavili nejakeho poliaka tiez za rychlost. a ked som odchadzal tak som hnedka hlasil ze vyzva na kanal chalani dajte si bacha.....


a inak... aj tak tam nebudem jazdit podla predpisov :D a v budapesti sa to ani neda. :-D (pokuta bola v dedine pred SK hranicami)

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pon, 14.01.2008, 18:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:lol: No mne sa podaril tiež pekný kúsok. Na 60 tke išiel predomnou radar tak 55 kou - šak do desať nad môžem isť, predbehol som ho krásne pomalilinky asi 65 kou. Ked som bol na jeho úrovni zrazu vystrčil terčík. Po odstavení, keď som sa spýtal "prečo ?" a on vidiac môj udivený xicht odvetil - tu je zákaz predbiehania. No ukecal som na 1000.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Uto, 15.01.2008, 13:11
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a nebolo to na tej ceste okolo Zádielskej doliny smerom na Košice? Krásna široká rovná cesta ... operuje tam taká radarová hliadka, čo zámerne ide 55 a keď to niekto nevydrží s nervami a predbehne, tak ho hneď berú... Údajne je tam značka zákaz predbiehania hneď na konci dediny, ale na ceste je prerušovaná čiara .... dosť zákerné :-)

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Uto, 15.01.2008, 14:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
a nebolo to na tej ceste okolo Zádielskej doliny smerom na Košice? Krásna široká rovná cesta ... operuje tam taká radarová hliadka, čo zámerne ide 55 a keď to niekto nevydrží s nervami a predbehne, tak ho hneď berú... Údajne je tam značka zákaz predbiehania hneď na konci dediny, ale na ceste je prerušovaná čiara .... dosť zákerné :-)


Prééééééééésne tam. Ale najväčšia sranda bola tá, že som vedel že predo mnou ide radar podľa antény na streche chi chi, ale oči som mal nalepené na tacháči, a nie na značkách.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Uto, 15.01.2008, 14:52
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
bacilpyrin píše:

Prééééééééésne tam. Ale najväčšia sranda bola tá, že som vedel že predo mnou ide radar podľa antény na streche chi chi, ale oči som mal nalepené na tacháči, a nie na značkách.


no tak presne tak ako ty sme s absolútnou istotou otipovali auto podľa anténiek za radara-radarčenka a s očami na tacháči (šak neprekročím 60) kolega obehol... a kto by sa vracal pozerať nejakú značku??

Na naliehavú otázku policajta, že prečo predbiehal, keď aj tak musí ísť 60 a oni predsa tiež šli 60 mu kolega zakvasil, že predsa z bezpečnostného hľadiska ak celá kolóna ide 60 tak pre hromadnú zrážku je najlepšie byť v jej čele ako prvý... skoro chytil zrádnika :-)

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Str, 16.01.2008, 11:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Keď už sme pri tých srandovnejších prichyteniach, tak kolegu mám dvojmetrového hromotĺka asi 110 kg živej váhy.
Prekročil rýchlosť na 90 išiel 120 a samozrejme ho zastavili. On vyletel z auta, s vykrútenímí nohami a zúfalým výrazom na tvári dobehol k policajtovi a spustil tenkým hláskom "Prosím rýchlo mi dajte pokutočku, lebo sa pokakaám". Policajti ho pustili bez pokuty.

A z iného súdka - pri drobných porušeniach som viac krát obišiel bez pokuty tým, že som sa tváril previnilo, dušoval som sa, že som priestupok spáchal nevedomky, nechtiac....., samozrejme som sľuboval, že už daný priestupok nikdy v živote viac nespácham a samozrejme nakoniec sa spýtam, či by daný priestupok nemohli vyriešiť pokarhaním. No večšinou sa rozosmejú a pustia ma, prípadne silne zredukujú pokutu. A to mám tiež bezmála 2 metre a 120 kg živej.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Str, 16.01.2008, 11:54
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 15.01.2008, 20:17
Príspevky: 5
Bydlisko: Blava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
2 pokuty mám za sebou mal som prikázaný sme rrovno alebo do prava šiel som do lava aby som si skrátil cestu a hňa z poza stlpa mi skočil do cesty že bola tma a neviem čo tag za 500KS, a v meste mi nemerali 136km/h teda ani nie oni ale tá sranda čo je vedla cesty a informuje o rýchlosti to bolo za 2000 + zobratie vodičáku a vodičák mám a bolo to za 1000 :oops:


Str, 16.01.2008, 13:56
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 10:35
Príspevky: 129
Bydlisko: NR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na mňa takto..
Pán vodič viete prečo sme Vás zastavili?
- Nesvietil som?
Nesvietili ste, nieste pripútaný a telefonujete počas jazdy..... ,vystúpte si urobíme dychovú skúšku. :roll:


Str, 16.01.2008, 20:55
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Wojto píše:
Na mňa takto..
Pán vodič viete prečo sme Vás zastavili?
- Nesvietil som?
Nesvietili ste, nieste pripútaný a telefonujete počas jazdy..... ,vystúpte si urobíme dychovú skúšku. :roll:


...tak to muselo byť celkom drahé! :twisted:

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 16.01.2008, 21:13
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 26.11.2006, 22:15
Príspevky: 681
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chcete sa zasmiat?
Segra dnes bola na Nive, zastavili ju nasi zeleni kamarati a zadrzali technicky preukaz. Preco? Koli zaradke predsa :!:

Aby to nebola az taka blbost tak napisali:
,,Nepovolena montaz kolies, nosic na streche"
ale ohanali sa hlavne tym, ze ten nosic je domacej vyroby(kua ze som ho este nestihol dat pozinkovat).
Kazdopadne je to bez pokuty, mame odstranit zavady a prist si po papiere....

_________________
Lada Niva MPI v prestavbe, Chevy Niva 2.0MPI


Str, 16.01.2008, 21:24
Profil ICQ WWW
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Majo píše:
... nosic na streche"
ale ohanali sa hlavne tym, ze ten nosic je domacej vyroby(kua ze som ho este nestihol dat pozinkovat).


Z čoho plynie poučenie : pod záhradku treba dať továrensky vyrobené priečniky. Tie sú nosič batožiny. Čo je nad nimi, je náklad a do toho poldov nič.

_________________
SLOW & FURIOUS


Štv, 17.01.2008, 0:22
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hoci by mal patriť inam - sem sa hodí:

Ide raz takto Mišo domov z roboty autom a riadne prekročil povolenú rýchlosť. V tom si všimol, že ho začína prenasledovať policajné auto. Pomyslel si, že by im mohol utiecť a tak dupol na plyn. Utiecť sa mu však nepodarilo, keď ho po krátkej naháňačke zablokovali, pristúpil policajt k jeho okienku a vraví:
- Človeče, ja mám dnes neskutočne blbý deň. Túžim len po tom, dostať sa čo najskôr domov do postele. Ak máte ne tú vašu rýchlosť a útek nejakú dobrú výhovorku, tak ju povedzte a môžete ísť...
- Viete, - hovorí Mišo - asi pred mesiacom mi žena utiekla s policajným dôstojníkom. No a keď som v spätnom zrkadle uvidel vaše auto, zľakol som sa, že je to on a že mi chce ženu vrátiť. Tak som zdrhol...

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Štv, 17.01.2008, 9:18
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 21.07.2007, 23:54
Príspevky: 56
Bydlisko: okres TV
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
hoci by mal patriť inam - sem sa hodí:

Ide raz takto Mišo domov z roboty autom a riadne prekročil povolenú rýchlosť. V tom si všimol, že ho začína prenasledovať policajné auto. Pomyslel si, že by im mohol utiecť a tak dupol na plyn. Utiecť sa mu však nepodarilo, keď ho po krátkej naháňačke zablokovali, pristúpil policajt k jeho okienku a vraví:
- Človeče, ja mám dnes neskutočne blbý deň. Túžim len po tom, dostať sa čo najskôr domov do postele. Ak máte ne tú vašu rýchlosť a útek nejakú dobrú výhovorku, tak ju povedzte a môžete ísť...
- Viete, - hovorí Mišo - asi pred mesiacom mi žena utiekla s policajným dôstojníkom. No a keď som v spätnom zrkadle uvidel vaše auto, zľakol som sa, že je to on a že mi chce ženu vrátiť. Tak som zdrhol...


po tomto argumente ho ten policajt musel pustit so spadnutou sankou... :smt023 :smt023 :smt023 :smt023

_________________
jazdím skratkou, je to síce ďalej, zato horšou cestou - MITSUBISHI PAJERO 2,8TD


Štv, 17.01.2008, 10:05
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takže vás trošku pobavím. :evil:

Ma včera chytila v rakúsku technická kontrola.Za tú si vypýtaly len 45 eur.

Potom zistily, že mi na scánii, respektíve na vleku jedno koleso nebrzdí. Takže zadržaly TP, špz pokuta 2000 eur a samozrejme ma doprovodily do servisu, kde mi to dnes celý den opravovaly.

Sranda je v tom, že tam chýbal len jeden šrób, ale aby maly šwajne čo žrať, tak urobily opravu za dalších cca 2000 eur.

Kedže mi urobily aj kompletnú kontrolu ADR výbavy, lekárničky, upevnenia tovaru a nakoniec zistily, že ten KOKO/T/ nemá snehové retaze. Nevadí že sme v tričku, pokuta 300 eur.
Aby maly tie rakúske šwajne aj na pivo.

A aký som já debil? Ked tieto šwajne všetko zapísaly, odobraly a odprevádzaly ma do servisu, tak som si všimol, že na streche služobného auta sú nejaké papiere. Tak som zastavil na križovatke /červenej/, zobral papiere a podávam tu tomu prekvapenému čurákovy.
Som si až potom všimol, že to sú všetky moje doklady a debiliny, čo tam dve hodiny spisoval.

Takže cakomprásk 4 345 eur = 143 385 sk.
A to len kôly neumyselnému chýbajúcemu šróbu.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 27.02.2008, 21:38
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
kurwa asi by som hladal lano a strom

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Str, 27.02.2008, 21:51
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 185 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 13  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: