Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:49
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 Pouzivate smerovky (hlavne pri prebiehani) ? 

Pouzivate smerovky ?
Ano... 77%  77%  [ 46 ]
Nie... 0%  0%  [ 0 ]
Ako sa mi chce ... 13%  13%  [ 8 ]
Ano, keď mám komu... 10%  10%  [ 6 ]
Celkom hlasov : 60

 Pouzivate smerovky (hlavne pri prebiehani) ? 
Autor Správa
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
RisoBA píše:
Jano JP nehádžam všetkých vodičov do jedného vreca ale je rozdiel
medzi TIRakom a busakom , všade sú magori ale najviac medzi TIR
stači pozrieť štatistiku dopravnej nehodovosti.
Ak hodne cestuješ skús si všímať tieto dve skupiny vodičov, a potom
saskús vžiť do ich kože . Ja vtom lietam už 15 rokov.

A ešťe niečo: AJ MAJSTER TESAR SA UTNE,ale sa mu to stáva často
potom sa stane s neho invalid!

:?: :?: :?:
...veď som napísal to isté...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 11.05.2007, 8:01
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
Janko to vždy krásne zhrnie a skľudní ....

moc pekne ďakujem :smt039

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 11.05.2007, 8:03
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
RisoBA píše:
janwayz ty ako bratislavčan určite cestuješ busom,môžem vedieť od kial?


Busom našťastie už necestujem, nemala som na to nervy. Moja trasa je totiž Podunajské Biskupice - Zlaté Piesky a s prestupom 67-električka mi to trvalo aj 45 minút (nehovoriac o pešom presune medzi zastávkami bus/električka). Pritom táto trasa má cca 10km.

Teraz jazdím autom po obchvate a zliezam až pri NAYke a naspäť cez Trnávku a Vrakuňu.

S busmi na ceste nemám zlé skúsenosti, keďže som nimi jazdila celkom ich chápem a vlastne podvedome vždy predpokladám že sa mi do cesty vtrepe, takže pribrzďujem a púšťam ich. Aj pri výjazdoch zo zastáviek, aj toho chudáka smerujúceho do Vajnor s "absolútnou zadnosťou" (odbočenie doľava z vedľajšej cesty) pri tej NAYke vždy pustím...

Z pohľadu cestujúceho v buse je to totiž niekedy na paniku a vrchol je križovatka Ivánska cesta - prejazd cez koľaje, kde 67mička odbočuje doľava, stojí na koľajách a musí dávať prednosť. Úplne úžasný pocit, keď sa spustia výstražné, že ide vlak a žiadny kretén z hlavnej ten bus nechce pustiť pred seba...

Ale JanoJP aj ty máte pravdu, vždy je to o ľuďoch. Tiež mám občas blbý deň a hreším za volantom, ale výhoda je jazdiť v nie moc rýchlom aute s dobrým nárazníkom :-D - trošku rešpektu to vzbudí a nenúti ma to ponáhľať sa...
Tiež nemám bohvieako kľudnú robotu (vymáham pohľadávky- samá špina), no vyvršovať sa agresívnou jazdou na ostatných vodičoch za to že ma v práci nasrali je podľa mňa dosť úbohé..

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Pia, 11.05.2007, 10:03
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
Moja trasa je totiž Podunajské Biskupice - Zlaté Piesky...

...jé, Janka, Ty bývaš v Biskupiciach? to určite obaja poznáme niektorých ľudí - napr. starostu Ota N. - to je môj kolega z krúžku zo školy, Jara K. vlastníka autobazára a vrakoviska a niektorých poľovníkov z Biskupíc - chodieval som si tam občas posedieť na chatu i zapoľovať, keď som robil v Blave...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 11.05.2007, 11:53
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
janwayz píše:
Moja trasa je totiž Podunajské Biskupice - Zlaté Piesky...

...jé, Janka, Ty bývaš v Biskupiciach? to určite obaja poznáme niektorých ľudí - napr. starostu Ota N. - to je môj kolega z krúžku zo školy, Jara K. vlastníka autobazára a vrakoviska a niektorých poľovníkov z Biskupíc - chodieval som si tam občas posedieť na chatu i zapoľovať, keď som robil v Blave...

starostu osobne nepoznám, aj keď chodieval k mojej susede, takže som sa s ním párkrát zrazila na schodoch. Inak už nestarostuje, ale pokukovala som po ňom :-) - mal gazíka :-D ... Viem že je poľovník, dokonca tuším kdesik strelil medveďa (písali v novinách)...
jo, svet je malý.....

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Pia, 11.05.2007, 12:24
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
...starostu osobne nepoznám, aj keď chodieval k mojej susede, takže som sa s ním párkrát zrazila na schodoch. Inak už nestarostuje, ale pokukovala som po ňom :-) - mal gazíka :-D ... Viem že je poľovník, dokonca tuším kdesik strelil medveďa (písali v novinách)...
jo, svet je malý.....

:smt124 :smt124 :smt124 (vždy o sebe hovoril - som sviňa, ale taká zlatá - a fakt ho mali baby rady... :lol: )

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pia, 11.05.2007, 21:52
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 12.01.2007, 19:22
Príspevky: 193
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mimochodom pred niekolkymi rokmi som sa odsťahoval z dolných honov
do petržalky. Ak mi víde zámer a vyberú ma tak sa mojim domovom
stane na pár rokov Oslo a prácou jeho MHD.


Pia, 11.05.2007, 23:38
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
RisoBA píše:
Mimochodom pred niekolkymi rokmi som sa odsťahoval z dolných honov
do petržalky. Ak mi víde zámer a vyberú ma tak sa mojim domovom
stane na pár rokov Oslo a prácou jeho MHD.

hehe, celý život som prežila na Dolných a keď som sa presťahovala cez ulicu už nebývam na Dolných Honoch ale v Biskupiciach :-)

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Sob, 12.05.2007, 7:19
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 12.01.2007, 19:22
Príspevky: 193
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mojim bydliskom bola Hronska a tam som chodil do základnej, druha polovica 70-tych a prva polovica 80-tych rokov


Sob, 12.05.2007, 16:55
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aká pekná zoznamka zo smeroviek, ha-ha...na Dolných mi učila sestra na základke, ale neviem, ako sa to tam volalo; v Petržke mi zas býva a učí druhá...a ešte mám v Blave jednu v Ružinove...a od Štrkovca mám polovičku...a ja som robil na Hlbokej a potom na Štúrovom... :lol:a keby som nebol lenivý na jazyky, robím v Bruseli... :lol: ale aj na Liptove sa dá žiť, len sa treba ísť občas nadýchať do sveta... :smt039

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 12.05.2007, 17:44
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:12
Príspevky: 204
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
napr. starostu Ota N. -


....svet je malý.... :-D .....bývalý kolega z jednej firmy.

_________________
EX: Nissan Patrol GR
SUVčkár...


Sob, 12.05.2007, 17:53
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Igor píše:
Jano JP píše:
napr. starostu Ota N. -


....svet je malý.... :-D .....bývalý kolega z jednej firmy.

:lol: :lol: :lol:
(Igor, ako dopadli preteky? mne to nakoniec nevyšlo, ale stále verím, že Ťa aspoň niekedy cestou okolo prepadnem)

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 12.05.2007, 18:00
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
RisoBA píše:
Mojim bydliskom bola Hronska a tam som chodil do základnej, druha polovica 70-tych a prva polovica 80-tych rokov

sakriš, zužujeme kruhy - takže: pôvodne Bodrocká a na ZŠ Hronsku som chodila tuším od 81, takže pre teba som bola asi sopľa... Ale ak si tam chvíľu býval, tak pri zelenom obchode som parkovávala takého modručkého GAZ69 so sivou plachtou...

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Sob, 12.05.2007, 20:56
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33
Príspevky: 459
Bydlisko: BA/MY
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
aká pekná zoznamka zo smeroviek, ha-ha...na Dolných mi učila sestra na základke, ale neviem, ako sa to tam volalo; v Petržke mi zas býva a učí druhá...


Janko, odhalila som ťa! Aspoň viem odkiaľ máš ten pedagogický prístup k hádajúcim sa deťom :-D :wink:

_________________
GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo. :-)
skype: jancila (<>)


Sob, 12.05.2007, 20:59
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
janwayz píše:
Jano JP píše:
aká pekná zoznamka zo smeroviek, ha-ha...na Dolných mi učila sestra na základke, ale neviem, ako sa to tam volalo; v Petržke mi zas býva a učí druhá...


Janko, odhalila som ťa! Aspoň viem odkiaľ máš ten pedagogický prístup k hádajúcim sa deťom :-D :wink:

:lol: dostala si ma :lol:

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 12.05.2007, 22:45
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 65 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron