Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:39
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 40 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší
 Kolko dopravnych nehod ste sposobili ? 

Kolko dopravnych nehod ste sposobili ?
Ani jednu 57%  57%  [ 60 ]
Jednu 24%  24%  [ 25 ]
2-5 17%  17%  [ 18 ]
5-500 :) 2%  2%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 105

 Kolko dopravnych nehod ste sposobili ? 
Autor Správa
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
no pochvalte sa :)

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Uto, 08.05.2007, 13:05
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
No nemám sa moc čím :-D nesposobil ani jednu za ktorú by bol stíhaný.

Jedine čo mal problem bol ochlastaný ožran čo sa rozhodol skočiť pod kola 120 škodule ked mal. Stíhanie zastavene :-D
Takže si ju dám ako jednu :-D

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Uto, 08.05.2007, 13:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:19
Príspevky: 1872
Bydlisko: Východ pri KE
Odpoveď s citáciou
....srandisticky odstupnovane... :-D

_________________
Ak mozem vytiahnem....potiahnem.


Uto, 08.05.2007, 13:19
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zatial mam cisty stit. aj ked som bol slnkom oslepeny na krizovatke a so zltou MHD sme sa stretli 30 cm kapota voci kapote. priznam sa aj na spovedi by som bol prisahal ze tam nebola a z nicoho nic hej.. asi daky mag david ju presunul :lol:

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Uto, 08.05.2007, 15:28
Profil
Legenda Offroadu

Registrovaný: Pon, 20.11.2006, 12:05
Príspevky: 1316
Bydlisko: Wychod
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Za svoju sofersku eru/ 24 rokov/dve. Na vojne som jazdil zajazdovym autobusom ŠD, ten mal klasicky otvarane dvere s pantami vonku.Spodnym pantom prednych dveri som rozparal novucicku Skodu 120 /mala 1 mesiac a najazdene 800 km a mal ju taky stary pan, co cely zivot na nu sporil/od predneho blatnika cez jedny,druhe dvere po zadny blatnik. Zbiehali sa totiz dva jazdne pruhy do jedneho praveho. isliel som v strednom. ŠD bus mal neskutocne velky mrtvy uhol v zrkadlach a koli tym plnym dveram nebolo tiez vidno nic. Ani tu Skodulu co isla subezne so mnou vedla mojich prednych dveri. Nebolo ju vobec vidno.Tak doslo k havarii. Podotykam, ze nikomu sa nic nestalo!!! V podstate ani mne. jazdil som totiz ako vojak na buse Ministerstva vnutra. :smt131
Druha pred 3 rokmi. Cuvol som so svojou A4 do zamnou stojaceho Citroena Saxo. Proste som ho v tej chvili, ako dorazil a ja cuval, nevidel. Rozbil som mu pred.blatnik, pred.dvere. zadne dvere. Nikomu sa nic nestalo. Skoda 30tis. zo ZP. :smt123 :smt131
Inac nic. :-D


Uto, 08.05.2007, 19:43
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na svojej starej šunke (Š110) som nezbadal ze tá široká rovná cesta, po ktorej idem sa kríži s takou tenkou hrboľatou. Tá bola hlavná. Uprostred križovatky skončila moja sebaistota a nová felícia šla na rovnaciu stolicu. Š110 išla ešte po vlastnej osi na 30km vzdialené šrotovisko.

S offroadom som nestihol za tie necelé dva roky nič. Akurát dobre vystrašiť pár chodcov ked mi raz nešla trúba.
Chodci bonzovali, :smt071 a tak to bolo 1000Sk.

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Naposledy upravil Tunki dňa Pia, 18.01.2008, 18:20, celkovo upravené 1



Štv, 17.01.2008, 0:59
Profil
Trvalá prekážka
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 0:10
Príspevky: 3197
Bydlisko: nr
Odpoveď s citáciou
Poslať 
... dve... a obidve rovnako... tým že som myslel.

Prvú, keď som myslel, že ten predomnou pôjde (pretože nemal dôvod neísť) a pozerajúc sa doľava na hlavnú som sa pohol. Ale škodlifka 120 predomnou nešla (neviem prečo) a to ju stálo zadnú hmlovku a nárazník.

Druhú.. keď v NR zmenili križovatku a tam, kde odjakživa bol jeden semafor pre všetkých boli zrazu dva - jeden rovno a druhý do prava. Stál som na odbočenie... meditoval nad nesmrtelnosťou hajzlového pavúka a obzeral sa po obyvatelkách priľahlého vysokoškolského internátu, keď sa zrazu autá vedľa mňa pohli. Hííí... zaspal som.. spojka, jednotka hup ... a bum!. Fabia predo mnou mala presne nad zadným nárazníkom odtlačené rolne navijáku. No hamba na sto rokov po kanáloch chodiť :oops:

_________________
SLOW & FURIOUS


Štv, 17.01.2008, 10:25
Profil WWW
CVOK HOBBISTA
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 14.06.2007, 22:53
Príspevky: 1442
Bydlisko: Západné čechy - okres ROkycany (pochádzam z Martina)
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ani si na všetky poriadne nespomeniem...

ako poslednú... no s traktorom... bez ŠPZ a TP, bez zadného osvetlenia no hrúza a s vozíkom bez ničoho! Minulý víkend... sme so svokrom vozili drevo z esa...
Jednoducho povedané ten smrečok mi stál v ceste k tomu buku čo som odpílil, tak som ho položil... ste nevideli ako sa vyhrážali veveričky, aj dúchať chceli skoro dať... :-D

-ka-

_________________
Červená je tiež farba...
+420 604 240 223


Štv, 17.01.2008, 11:02
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 10:33
Príspevky: 747
Bydlisko: Trenčianske Teplice, Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja mám šťastie na Š 120 s ťažným. 2 x som si takto natrhol predok na bruchoplazoch. Zaujímavé je, že dokážu ubrzdiť na zasoplenej ceste skoro v zlomku sekundy - ale iba keď majú namontované ťažné.

_________________
Nikdy sa nehádaj s blbcom. Niekdo by si nemusel všimnúť, že je medzi vami rozdiel.

LAND ROVER Discovery II.


Štv, 17.01.2008, 12:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja podobne ako Martin = tiez som myslel :
1) ked som myslel , ze auto predo mno ide a neslo (neblikal mu blinker pri odbocovani mimo cestu vlavo ) - som pro pokuse o obchvat cez prazdny chodnik (nastastie) hodil moju oblubenu Octavku do betonoveho stlpiku na jednom plote ... skoda iba na skode octavia
2) ked som myslel , ze pri +3°C uz nemoze byt na ceste poladovica ... a bola jako sklo - dosledok bola vymena celej lavej casti na mojom Trole ( fotky su aj niekde tu na fore )

Chvala vsetkym svatym som nikdy nesposobil ujmu ( na zdravi ani na majetku ) inemu obcanovi...

_________________
OFF the ROAD


Štv, 17.01.2008, 12:28
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 14.05.2007, 9:47
Príspevky: 187
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zarosene zadne okno a cuvanie na parkovisku.. predtym som kukal ci zamnou nic neni ale vliezol tam Focus no... mne nic nebolo len on bol trochu na sracicku :-) tie tahanice po poistovnach, ach jaj... radsej nespominat

_________________
<b>Motorové a priemyselné oleje | EOIL.sk
Hraničná 3, Bratislava
www.eoil.sk</b>


Štv, 17.01.2008, 14:15
Profil ICQ WWW
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
moja prva nehoda bola na fiate 500 ked som sneho spravil elektricku ako si som podcenil zakrutu moje schopnosti a pri kovacovej som vybehol na zvodidla a suchal sa vise 300metrov prisli 4hasici zlozili mi to dole a isiel som dalej sice o 2000sk lahsi ale v pohode to som mal vodicak dva dni teras ho mam 7rokov a vise 30nehod za sebov aj aj sportovich aj civilnich
posledna bola ked som na stvorkolke nechcel zastat fizlom noo dopadlo to tak ze som tri mesiace nemohol chodit co ma postrelili do nohy skoda co uz aj take sa stava :-D

nerieste pravopis za pochopenie dakujem

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 17.01.2008, 14:49
Profil ICQ
Mitsubishi Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.05.2007, 11:34
Príspevky: 1204
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to MIrec01: Postrelili????? :smt017 Vážne? Za neuposlúchnutie výzvy na zastavenie? Napíš o tom viac, to ma zaujalo. Použitie služobnej zbrane ako aktívneho donucovacieho prostriedku je veľmi vážna vec, obzvlášť ak nejde o nutnú obranu alebo krajnú núdzu. Daj podrobnosti: odôvodnenosť takéhoto zákroku, jeho primeranosť vzhľadom k okolnostiam, ktoré k nemu viedli, kedy, kde, aká zložka polície.....

Dík za bližšie info :smt139

_________________
Obrázok 4x4 za každých okolností


Štv, 17.01.2008, 16:53
Profil WWW
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
dna 3.04.05 v cese15:35 noo presuval som sa asi 1km po ceste isiel som na motorke bez SPZ na tej ceste som stretol v protismere hliadku ty sa otocili a zacali ma prenasledovat ale pozor BEZ MAJAKOV ani stopky ani nic po 500m ked som ich nerespektoval zacali pomne strielat 9ran stoho jedna odrazena od asfaltu ma trafila do pravej paty cisty priestrel a to som mal pocut tri rrany do vzduchu lenze koli ladaku a prilbe som to nepocuul :-) :-)

zevraj som nereagoval na vizvi hmmm to je otazne mam ladeny vifuk na motorke a mal som prilbu ze oni budu na mna kricat a od zadu ma zastavovat ked na motorke nemam spatne zrkadla to som nevedel ale co uz potom ako ma postreli som zastavil samozrejme na bolest aj ked som nevedel od coho zastal som na krajnici polisi samozrejme a cca1,5neskor ale to je jedno vyskakali z auta vodic prisiel kumne jeddnu mi jebol a druhy namna mieril stale nabitou zbranov bol som zevraj zatknuty po hodine a pol sa mi uracili aj zavolat sanitku ked zistili ze zamdlievam od straty vedomia aj od straty krvi vsak to zomna islo ako zbyka vsanitke som dostal inekcie a infuziu v nemocnic i co sa dialo to je dalsi pribeh

aby si policajti odvovodnili strelbu tak ma obvinili z utoku na verejneho cinitela zo zbranov a teras gool motocikel je podla nich zbran ale neva zadrzali mi vodicak bez udania dovodu na dva roky pokial som nevihral sud boo mi hrozila basa na 5 rokov nepodmienecne

co je dalsi gol policajti su dalej v sluzbe a obaja a este sa mi vyhrazaju ze ak podam na nich teras trestne oznamenie za tazke ublizenie na zdravi z trvalimi nasledkami tak ze budem mat problem snimi kuklacmi ze polisi si ma podaju

je to ovela dlhsie ale ako si neviem pisat dobre tak to prosim nerieste jooo BUDEM VAM ZA TO POVDACNY :-) :-)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 17.01.2008, 18:06
Profil ICQ
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
este myslim je otom aj tlacova sprava treba dat datum a nazov strelba a da sa to najst www.bleskovky.sk bolo to aj na markize asi den po myslim 4.4.05

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Štv, 17.01.2008, 18:10
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 40 ]  Choď na stránku 1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: