Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 11:24
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 40 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 Kolko dopravnych nehod ste sposobili ? 

Kolko dopravnych nehod ste sposobili ?
Ani jednu 57%  57%  [ 60 ]
Jednu 24%  24%  [ 25 ]
2-5 17%  17%  [ 18 ]
5-500 :) 2%  2%  [ 2 ]
Celkom hlasov : 105

 Kolko dopravnych nehod ste sposobili ? 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mne sa podarilo nacúvat na benzinku v Nitre nič sa nestalo vytrhol som len stojan na kompresor a keby nebolo tej konštrukcie pred stojanmy tak by tam teraz benzinka nestála stálo ma to 2000 sk.

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Štv, 17.01.2008, 18:34
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
MIrec01 píše:
co je dalsi gol policajti su dalej v sluzbe a obaja a este sa mi vyhrazaju ze ak podam na nich teras trestne oznamenie za tazke ublizenie na zdravi z trvalimi nasledkami tak ze budem mat problem snimi kuklacmi ze polisi si ma podaju

je to ovela dlhsie ale ako si neviem pisat dobre tak to prosim nerieste jooo BUDEM VAM ZA TO POVDACNY :-) :-)

off-top,
ja by som si ich zato just podal ... Keby sa mi z casovych dovodov s nimi chcelo prcat ... Ono dobry pravnik na nich nasije kadeco, a ak raz opustis statnu sluzbu, uz sa je do nej problem vratit ... Ono dobre vedia, preco ti hrozia ...


---

Ja som sundal pri cuvani audinu TT. Kocka cumela neviem kde a nie na mna, a az ked zatrubila som zistil ze za mnou niekto stoji (ona prichadzala po parkovisku a ja som sa vytacal).

Bez policajtov, sme sa dohodli na ciastocnom doplateni amortizacie.
Velmi lahko preliaceny (rezervou) lavy predny blatnik ..
Spravit to na stojacom aute, tak na to majitel ani nepride :-D

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 17.01.2008, 18:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Noo mne sa podarilo rozpárať FABIU od stlpika až k zadnej náprave s naviakom na križovatke! Policajti len čumeli ako telce keď prišli!!! Na mojom ani šuch a FABIA 100.000,- sk škoda!!! No po dohode 2.000,- pokuta. :shock: :shock: :shock: Ale inak už nič moc. KLOP KLOP KLOP...

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Pia, 18.01.2008, 16:38
Profil WWW
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 09.10.2007, 15:13
Príspevky: 82
Bydlisko: Čadca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
neviem ci je to na chvalenie ale asi pred 2 rokmi som s Uazom cuvol do felicie, bez spatnych zrkadiel a este som mal aj plachtu vzadu, zima, sneh a ja na vsetkych kolesach retaze, felicia komplet rozbity zadok az po sedacky a mne akurat podotykam praskla umela hmota na zadnom svetle... skoda kedze sa cela platila bola dost velka.... :roll:

_________________
469 200 D


Str, 23.01.2008, 2:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no tak ja som uz spobil dopravnu nehodu a to tak ze som dostal smyk a odpalil som spatne na kamione firemnou dodavku.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pia, 25.01.2008, 15:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 04.08.2008, 15:31
Príspevky: 1393
Bydlisko: Revúca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
moja prva nehoda sa stala asi pre tromi dnami, na cerstvo zasnezenej ceste predomnou zabrzdila policia, octavia combi za nimi a ja na smyku do nej... skoda skoro ziadna ale poucenie na mieste. vodicak mam rok a pol

_________________
vek: 25
ex: Wrangler 2,5i
ex: Wrangler 4,0i
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 2,5TD
ex: Cherokee 4,0i
ex: Cherokee 4,0i závodný špeciál
ex: Grand Cherokee 4,7 WJ cestná leštenka
now: Ford Explorer


Pia, 09.01.2009, 0:03
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09.08.2008, 20:38
Príspevky: 189
Bydlisko: Stranavy
Odpoveď s citáciou
Poslať 
za mladi som ich mal tak akurát nič vážne len som sa učil a teraz sa im snažim vyhýbať predsa 2000000 km mam už za sabou


Pia, 09.01.2009, 0:12
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.06.2008, 11:01
Príspevky: 716
Bydlisko: New Castle SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja sa priznam, ze som mal asi dva-tri take jemne plechove tuningi na aute samozrejme uplne bez ujmy. No teraz co jazdim s dost velkym hebedom [myslim tym zdvihnute disco] lutujem kazdeho, kto stoji za mnou, lebo dozadu nevidim ani prd a sem-tam aj cuvnem :D

_________________
LR Diskovery II tD5, Fishing & Hunting

+421905264896, nkdisco@gmail.com


Pia, 09.01.2009, 0:37
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 22.12.2007, 10:46
Príspevky: 219
Bydlisko: Vrbov - Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som tunoval dva krát :-D :-D Bol to kadett ... veľmo rýchle afto a ťažko zabrzditelné s nemčurskými brzdami. A keď natrafím na človeka, ktorý je ťažko rozhodný pri predchádzaní a ja za ním tak to inak ani nemôže dopadnúť ... ale raz to bolo len svetlo a raz prasknutý nárazník ...

_________________
Blato ma hypnotizuje...


Pia, 09.01.2009, 1:02
Profil ICQ WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Za 15 rokov som nespôsobil nehodu.

Ak nerátam občas nejaký šťuch, a búdku. :-D

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pia, 09.01.2009, 1:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ako spolujazdec som mal pár nehôd ako:
- Š-1203 cez búdku 2 x kotrmelec.
- nedanie prednosti v jazde-tehotná mamička si to rozdala s hasičským Š-Pick Up, našťastie sa jej nič nestalo nakoľko naša rýchlosť bola okolo 30km/h.
- v mladosti šmyk na motorke Mustang, odniesli si to riaditká, stupačky a škrabance
- "čo neubrzíš neukecáš" raťazová nehoda kde našu Š-100 doslova Avia zo zadu vystrelila a už to išlo


Nerátam ako nehodu:
- pri navádzaní lampasákom na vojne som ohol s TATRA-815 stľp verejného osvetlenia
- pri parkovaní na milimetre pár škrabancov
- naposledy pri nočnom výjazde už pri odchode domov pri cúvaní-navádzaní som pretlačil a trocha oškrel 2 dverí na jednom starom Forde. ( chlapec by mal dnes zaniesť auto na opravu, ktorú samozrejme budem cvakať zo svojho - dohoda na mieste - keby to išlo "úradne" saaaaamé problémy ).

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Pia, 09.01.2009, 12:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.02.2007, 19:45
Príspevky: 679
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sposobil som len jednu: v Senici cast Kunov na krizovatke smer Vrbovce. chalan predo mnou sa ucil soferovat a skapalo mu to, ja som pozeral dolava ci nic nejde a ked som pozrel pred seba on tam bol este furt. rozbil som im demizon na slifku co mali v kufri - :shock: nastastie prazdny :shock: demizon som vratil. naraznik dali vymenit. na mojom aute len kriva znacka.

_________________
Patrol 3,0 TDi


Pia, 09.01.2009, 13:44
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 27.09.2007, 12:05
Príspevky: 1818
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja som na dedovej skodovke na mokrej ceste raz nedobrzdil ked si z nicoho nic blbecek predomnou zmyslel ze ide odbocit do lava bez smerovky :? skody: blbecek 2 cm mojho laku na zadnom narazniku, ja zavrety spetak :-) a jedna vyplasena babka kedze som to lizol medzi blbecka a obrubnik :oops:

_________________
"Bolesť trvá len chvíľu, víťazstvo trvá navždy"
Ex: JEEP CHEROKEE 4.0i, 4.5" lift
Ex: Patrol K260, 2.8D homemade pickup
Ex: Patrol W260, 2.8TD eMHaDecka na 33kach
Patrol Y61 3.0DTi - ma vsetko co treba


Pia, 09.01.2009, 14:08
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2008, 8:06
Príspevky: 407
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som bol len zúčastnený:
1x - mi v nitre vybehol z vedlajšej favoš a moje cigáro na slikoch už nestíhalo tak som favošovi ohol cely predok o 15 cm - mne vybilo svetlo a troška oškrelo lak;
2x - v ba odbočujúc z dialnice na letisko zastavim na hranici križovatky bo vidim rutiacu sa oktavku , panika magor toči dolava doprava a zapichol mi to bokom do kufra cigara; vzniknute škody oktavka blatnik, naraznik, svetlo, blinker cca 50 000; ja ohnute oko na tahanie inak nič/poctivy nemecky plech./
privolaný pz skonštatoval že ked sa nedohodneme že som na vine ked idem z vedlajšej tak sme sa s chlapom dohodli bez policie. komédia začala keď som v poistovni bol zahlásit ako vinnik že nech mu to preplatia a herečka za okienkom nevedela pochopit že ja nemám nič poškodené, nič nechcem, len nech z mojej poistky to jemu preplatai! trvalo mi 30 min kým som rezignoval a napísal poškodený lak. herečka bola spokojná a ja na budku!
to všetko sa udialo behom pol roka, po 18 rokoch bez nehody. a teraz už zase 4 rok nič! /klop,klop,klop na drevo:-)/


Pia, 09.01.2009, 15:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Ja mam na konte jednu a odvtedy davam pozor na vsetkych okolo mna, co ak pojde taky isty blbec ako som bol ja.
Na krizovatke som nedal prednost auto na hlavnej. :(


Pia, 09.01.2009, 18:43
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 40 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: