Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 14:16
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 Zlepsenie vztahov s polovnikmi (a vseob. mienkou celkovo) 

Mate zaujem o zlepsenie vztahov s polovnikmi ?
Ano. 84%  84%  [ 49 ]
Nie. 16%  16%  [ 9 ]
Celkom hlasov : 58

 Zlepsenie vztahov s polovnikmi (a vseob. mienkou celkovo) 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 23.02.2008, 18:18
Príspevky: 407
Bydlisko: Dolne Kysuce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
co hovorite na dnesne spravy, ked az kuklaci museli odchytit pytliakov v Brezne. Kde boli cele roky ti tzv. polovnici, kdemali tie fotaky, nerobili to prave pod ich dohladom ? Pozna ich niekto, dufam ze su neni z off Clubu, aby nas nestiahli do jedneho vreca

_________________
Samik 1,3 Truck2000,Power 4,3t a ostatne co v aute ma byt...


Str, 02.04.2008, 20:40
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 01.08.2007, 12:41
Príspevky: 134
Bydlisko: Vydrná
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Juraj píše:
co hovorite na dnesne spravy, ked az kuklaci museli odchytit pytliakov v Brezne. Kde boli cele roky ti tzv. polovnici, kdemali tie fotaky, nerobili to prave pod ich dohladom ? Pozna ich niekto, dufam ze su neni z off Clubu, aby nas nestiahli do jedneho vreca


Juro ono to neni až také jednoduché ako to vypadá.Pytliakovi ide o to aby ho nikto nechytil,takže mu je jedno či ťa pošteklí alebo ináč odprace. Starý poľovníci vravia keď strtneš pytliaka račšej sa mu vyhni,alebo mu daj náboj.Kamoš ležal v hydrante 2hod dokiaľ odišli.Priišli na offe zapli rampu presvietili pole a vypalili dávku a potom si rozmyslíš či sa ukážeš ako geroj alebo ostaneš čušať ako myška v diere.Ja osobne určite to druhé ja mám svoju kožu rád a skôr 158 ako diera v bunde a kytičky nad hlavou.A hlavne to robia taký čo im chýba adrenalín a nie preto že nemajú čo jesť.
No a v telke som to nesledoval lebo som v robote a dúfam že stým vrecom máš pravdu. :smt125

_________________
Keď do hory,tak s flintou a OFFROADom


Str, 02.04.2008, 21:42
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Juraj, fakt si sa sekol.. Ako to pisal hunter, ti co pridu pridu bohuzial na vacsich offoch, aby ich polovnici na max nivkach nedobehli, aj ked ich polovnici dobehnut nechcu.. Uz to nie je take ako pred 10-15 rokmi, ked sme s otcom chztili pytliaka s malorazkou, dostal dve facky a isiel domov.. Teraz maju 58mi, alebo strielaju suveren gulou so sloganom, prid, sak si uzijes.. Ani jeden polovnik sa im do cesty nepostavi, aj ked si ozbrojeny a mas prava. Nechat sa za curaka zavriet, resp. odstrelit...mno neviem. Je to tazke, vytiahni nanho zbran, povie ze bol v ohrozeni a ty si zas ten xy. Kym zavolas 158, maju nalozene a su fuc. Napis si SPZ, povie, ze sa bol prejst alebo nemal kam ist s priatelkou.. Keby chodili pravidelne, je to ine. Vacsinou vsak maju objednavky a len sem tam sa ich da vymaknut. Tot skusenosti a moj nazor


Str, 02.04.2008, 22:16
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No a nebol by na pytliakov lepsi foto aparat ako aparat iny? teda aspon mas daky dokaz. ved co je to polovnikovy na plece este hodit fotak (vramci moznosti) s dlhou optikou a ma aspon dokazovy material a sa to doresi hadam k vacsej spokojnosti HM?
No to aj mna zaujima koho to tam dolapili hadam zistim.
No ale skoda tej zveri tak ci onach aj ked som nie polovnik, potesi ma ked daco v lese vidim okrem big 4x4 aj ked aj tie potesia :-D

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Str, 02.04.2008, 22:21
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 23.02.2008, 18:18
Príspevky: 407
Bydlisko: Dolne Kysuce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Hunter,nie som polovnik,ale ak je to take drsne, tak aj ti v sluzbe 158 asi pridu radsej na miesto az ked su pytliaci prec...
a dokazu vytahovat preukazy len na nas neozbrojenych narusitelov

_________________
Samik 1,3 Truck2000,Power 4,3t a ostatne co v aute ma byt...


Str, 02.04.2008, 22:24
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ten fotak je dobry napad, len ci sa to bude chciet riesit cajtom... Druha vec, co ja poznam polovnikov, maju problem obsluzit svoj mob nie to zrkadlovku :-D


Str, 02.04.2008, 22:25
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No za chvilu budu moc na nas organi v lese strielat bez vystrahy ak to tam bude sami pytliak :cry:
Tolko k zlepsovaniu vztahov a sme tam de sme boli. Kto neni lesnik nema v hore co robit. Nie moj nazor ale ak uz polovnici nebudu mat v lese zver budu musiet strielat na nas :-D

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Str, 02.04.2008, 22:27
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Preto treba byt polovnikom, strelcom a offroadakom :-D


Str, 02.04.2008, 22:29
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ta to staci aj digital aj ja mam s dlhou optikou mas automatic zoom tak ty len priblizis a cvakas . Mam slr tak je rychli ako sracka to je skoro ako film ked tie fotky pozeras. Niesu lacne, ale to by sa hadam dako dalo riesit aj cez lesi ako vybava pracovna moderna, na boj proti narusitelom. No a ci zeleni muzici budu riesit? hadam hej aspn de tu a aj jeden potrestany pytliak zo sto je lepcie ako nic HM? :evil:

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Str, 02.04.2008, 22:30
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nuz pravda je. A ci lesi poskytnu peniaze? Napad dobry :D Asi zacnem bravat na posed aj ja 58mu a potom vyhra ten, komu dojdu patrony :-D


Str, 02.04.2008, 22:33
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 23.02.2008, 18:18
Príspevky: 407
Bydlisko: Dolne Kysuce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
snipera píše:
Preto treba byt polovnikom, strelcom a offroadakom :-D


velmi rad, ale ved to znas ako tazko sa prijima novy clen, vo fore nas je cca 600, z toho ste mozno 30 aktivni polovnici a uz aj tak sami nemate miestami na co strielat. Co je premnozene nemozes, takeho maca,aj ked za to nemoze, ze je slabsi jedinec vytlaceny z teritoria, az kym nenapadne niekoho... a co je dovolene toho je aj pre vas malo
... vysledok tejto ankety asi ostane zacarovany kruh,
Mal by som zaujem sa stat aspon nejakym dobrovolnym pomocnikom, a to nielen preto aby som dostal vstup do lesa, ako mam postupovat?

_________________
Samik 1,3 Truck2000,Power 4,3t a ostatne co v aute ma byt...


Str, 02.04.2008, 22:52
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ja som bol tento tyzden vylieceny z nosenia ruzovych okuliarov, a v zasade ste to popisali aj sami.

1. Vela polovnikov je sucastne pytliakov (bohuzial, ti co do toho vidia mi daju za pravdu, aj ked mozno nie nahlas).

2. Z toho mala co chodi do lesa aj nieco spravit sa najde este menej takych, ktory by riskovali natahovacky s policajtami ci pytliakmi pri konfrontacii ...
Fotit nebudu, vykaslu sa, ta fotka by musela byt velmi rukolapna co v tme bude tazke spravit.

3. Ked uz tak, viem o pripade, kedy polovnik bez varovania zahvizdal pytlakovi okolo hlavy, ten lahol a ani nedychal a odplazil sa az za tmy.
Toto by museli robit aj nasi fesaci v zelenom, aby to malo ucinok, to by uz niekomu docvaklo ze tam koncia zarty, auto by otocili (ak by bolo pojazdne - prestrelena guma), a prasili by prec.
Bohuzial je v tom znacne riziko, a do toho sa pustat nebudu ...

4. S policajtami je to tak - naozaj sa vykaslu niekde teperit. Ine uz by bolo, keby dostali hlasku ze sa tam striela a su aj raneni, aj tak je otazne, ako rychlo a ci vobec by sa tam dostali. Uznajte sami, ze za nejakych 20 litrov nebude zenaty policajt riskovat hlavu kvoli nejakej srne ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Str, 02.04.2008, 23:24
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Na slovensku je to tak :cry:

No za tmi by som ani ja nefotil bo ak mas zle nastaveny blesk tak blisne a potom by sa mohlo chudakovy ujivi polovnikovy bliskat aj od pytliakov.
Ja neviem ti policajti ak by sa netrepali tak su glupy co mozno niektory su bo by asi zabili viac much jednou ranou. Asi sa pytliaci netrapia s legalnou drzbou zbrani, ak uz jepripraveny ta zastrelit pre srnu, tak pochybujem ze pytliactvo je tym najzavaznejsim typom kriminality ktorym sa zaobera, a tak ci onak ak je schopny pre taku s prepacim picovinu zasdtrelit cloveka tak ho jednoznacne treba riesit!!!
Ani ja nemam ruzove okulare, ale musim povedat ze ja sa budem snazit dalej byt k ludom mily, a otvoreny ale pozor musim povedat (ti co ma poznaju by potvrdili) ze ak je niekdo ku mne hajzel a arogantny, budem minimalne taky isty hajzel arogantny aj ja k nemu. je to tazko u nas.
ved uz fakt ani peso nesmieme do lesa nieto este na 2,5 tonovom offe. Ale to "slobodneho" cloveka vedie k otazke do akej mieri sme slobodni ked uz ani v lese nesmies stupit mimo chodnika? cela ochrana lesov a zvery je aj tak postavena na hlavy a ako sami pisete pod lampou je aj tak najvacsia tma!!!
no a zistim teda koho nam to v tom brezne zabasli bo som zvedavy, ale neslubujem ze dam tu na fore vediet aby sa mi daka nehoda nestala doma.

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Str, 02.04.2008, 23:36
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Juraj, viem.. Ani aj nie som clenom, ale aktivne polujem.. Dostat sa do zdruzenia je veeelmo tazke.. Ale keby si oslovil zdruzenie v okoli, ze chces nosit krmivo do krmelcov a pomahat, budu to magori, ked ti to nepovolia..


Str, 02.04.2008, 23:49
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 03.12.2007, 16:21
Príspevky: 494
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Finder: plne suhlasim
Moj nazor na riesenie zelenych. Odbocim od temy ale nie moc.. Som clenom fora detektoristov.. Je to sranda, su tiez pravidla, su blbci, co ich narusaju, ale to je jedno. S kamosom som minuly rok nasiel minu z WW2, hned sme to nahlasili. Nepytajte sa co som dostal. Naco sa dr..m v lese, preco som to nehodil do jazera, jemu teraz konci smena a mohol byt doma.. Ze to mohlo najst decko, co by s tym mohlo robit ine veci to ich netrapilo. Mno neva, nejdem sa rozculovat, vsade su magori, nie len medzi nimi.


Str, 02.04.2008, 23:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: