Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 17:41
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší
 Zlepsenie vztahov s polovnikmi (a vseob. mienkou celkovo) 

Mate zaujem o zlepsenie vztahov s polovnikmi ?
Ano. 84%  84%  [ 49 ]
Nie. 16%  16%  [ 9 ]
Celkom hlasov : 58

 Zlepsenie vztahov s polovnikmi (a vseob. mienkou celkovo) 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Nazdo.
Chcel by som sa Vas opytat, kolko z Vas by malo zaujem zlepsit vztahy s polovnikmi na lokalnej urovni (t.j. hlavne vo Vasom okoli, a samozrejme sa to tak nejak odrazi aj vseobecne), a co vsetko by ste preto boli schopni urobit.

Skuste sa prosim odosobnit od nejakych prilezitostne negativnych skusenosti, ak teda mate zaujem sa odosobnit.

Tato anketa ma za ciel zistit viac, nez len Vas zabavat klikanim v nejakej ankete, takze by som Vas poprosil nad nou porozmyslat, nez na nieco kliknete. K vysledkom ankety bude obkec neskor.

Dal by som do pozornosti tu vetu - co som ochotny pre to spravit ...

Dakujem.

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 20.03.2008, 23:22
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Spravim co treba ak popýtajú. Či už seno do krmelca odniesť alebo pomôcť pri dohľadaní zveri. Budovanie solísk. Musia popýtať.

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Štv, 20.03.2008, 23:38
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Maz asi na mysli daku finacnu zbierku alebo daco take?????
Ano som za aby sme sa dohodli z polovnikmi na dakej roumnej ceste aby oni ne toto a mi tiez ne toto daku rozumnu cestu nasli a vychodiska z tejto situacie ked suu polovnici a lesna straz ako psi :-)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Pia, 21.03.2008, 0:12
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ale áno som za spoluprácu! Rád pomôžem keď treba. Ja npr.predávam aj off pneumatiky a už pár ich kúpili aj poľovníci pravdaže dostali zľavu! Potešilo ich to :D

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Pia, 21.03.2008, 0:26
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.02.2008, 4:34
Príspevky: 175
Bydlisko: Brezno
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Najhorsie ale je ze to zlepsenie vztahov je two way street!
Maju polovnici zaujem o zlepsenie vztahov snami? Verim ze ludia tu na fore (myslim ze su medzi nami tu aj polovnici) su inteligentni ludia a vidia potrebu vychadzat s inimi a pomahat si (to sa mi tu paci) Ale ako vsade aj medzi polovnikmi a lesnou strazov sa najdu ludia (jedinci) ktorym sa odistuje flinta na pleci pri najmensom naznaku auta na lesnej ceste. Problemom asi bude to ze jeden zloduch narobi viac skody ako piati dobraci osohu. A to nemyslim na polovnikov ale aj na neviem ako ich nazvat "ofroadaci" ktori sa vyberu ato do hor len tak odpisat vsade za nim olej, bordel, spina skaza atd.
Bude to asi tazky a dlhy boj o zlepsenie vztahov ale ja som za vsetkymi desiatimi. A ako aj vy ostatni ked mozem pomozem. :wink:

_________________
JEEP grand cherokee 99
4.7 V8 :)


Pia, 21.03.2008, 0:35
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Samozrejme som zaškrtol Ano. Dokonca sa priznám že už zo dva roky pomáham poľovníkom pretože prvý zámer môjho terénneho auto bol polovačky,deda mám poľovníka,doma poľovného psa a z otcom chodíme pravidelne každú nedelu,samozrejme ak nejdem na výjazdík s chlapcami,ako honci do pohonu.Cez zimu zakrmujeme a vlastne keby niet offu tak to ide tažko.
hunter1 vie o čom hovorí a určite sem prispeje :wink:

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Sob, 22.03.2008, 1:00
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ano pomožem kolega je tiež polovník pravidelne viužívaju moje auto na naloženie krmiva pre zver.

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Sob, 22.03.2008, 7:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ono zlepsovanie vztahov nemusi suvisiet ani tak priamo ze ja ti idem odviezt hento alebo zveziem zver. staci mat kus chochmesu, vediet sa pozdravit, zastavit ked sa zoiada a nie ukazat fuckera a dupnut na plyn.skratka spravat sa ako clovek.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Sob, 22.03.2008, 10:39
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Milos píše:
ono zlepsovanie vztahov nemusi suvisiet ani tak priamo ze ja ti idem odviezt hento alebo zveziem zver. staci mat kus chochmesu, vediet sa pozdravit, zastavit ked sa zoiada a nie ukazat fuckera a dupnut na plyn.skratka spravat sa ako clovek.


Miloš, absolutne presne. :smt023 To platí napokon úplne všeobecne vo všetkom. Všetci si určite uvedomujeme, že voči polovníkom resp. všetkým čo nás z lesa vyháňajú nemáme žiadnu pozíciu na nejaké vyjednávanie. Kedykolvek to môžu úplne legitímne ukončiť s tým, že "nemáme sa s vami o čom baviť...nemáte čo robiť v lese". Mali by právne úplnú pravdu. Môžme sa len snažiť trochu ovplyvniť ich názor na nás, že povečšinou niesme grázli, čo len devastujú prírodu a chcú sa vytrepať s autom až na gerlach. :wink: Večšina z nás má rada a váži si prírodu podobne ako oni. Snáď nikoho z nás nelákajú lúky či porasty...največšia radosť je už zdevastovaná cestička po LKT a pod. :-D Ja sa tiež občas nechám uniesť paušalizovaním a kadečo som už na polovníkov chrstol ale večšinou sa v tom zbadám alebo ma zahamuje JanoJP. :wink: Ja som za všetko čo zníži zlobu, nevraživosť a nedorozumenia v čomkolvek...je toho v živote dostatok.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 22.03.2008, 11:08
Profil
Učeň

Registrovaný: Uto, 30.10.2007, 16:24
Príspevky: 87
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapi dobre sa to cita ! Dufam ze budete mat stastie len na tych slusnych polovnikov , ktori nezacnu diskusiu tym ze po vas zacnu ziapat a oplzlo vam nadavat .

;-)


Sob, 22.03.2008, 11:46
Profil ICQ WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diesel píše:
...Ja sa tiež občas nechám uniesť paušalizovaním a kadečo som už na polovníkov chrstol ale večšinou sa v tom zbadám alebo ma zahamuje JanoJP. :wink: Ja som za všetko čo zníži zlobu, nevraživosť a nedorozumenia v čomkolvek...je toho v živote dostatok.

pekne si to napísal, klobúk dolu, už aby sme si dali spolu dáke pifko :wink:
ono chalani ťažká je téma medziľudských vzťahov všeobecne a naozaj jeden blbec pokazí dobrú snahu aj desiatok ľudí; ale nevzdával by som to, podľa mňa úplný základ je, že ľudia vôbec začnú uvažovať o lepšej komunikácii; a základom tolerancie je pochopiť sa navzájom - offroaďák poľovníka, že niekedy a niekde je jeho prítomnosť objektívne naozaj nežiadúca a poľovník zas offroaďáka, že ten nejde zničiť prírodu či pytliačiť mu v revíri...
...nato treba veľa trpezlivosti a snahy, ale určite to stojí zato

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 22.03.2008, 14:26
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Chlapci, toto mi príde ako veľká utópia. Väčšina poľovných združení a spolkov (aspoň tu na okolí) sa tvári ako majitelia zemegule a priľahlého vesmíru (aj keď väčšinou v revíry len hospodária a nie sú vlastníkmi pôdy) a o nejakú pomoc vôbec nestoja. A ak by si za to ešte chcel nejaký ústupok, napr. prejazd revírom, tak to rovno zabudni.
Ja sa tiež spolieham na to, že keď je človek slušný, má šancu sa slušne dohodnúť, ale skúsenosť s poľovníkmi nie je najlepšia. Čo si mám myslieť o človeku, ktorý je už na pozdrav arogantný a počas dialógu sa na demonštráciu sily pohráva s puškou.
Možno niekde na ďalekom vidieku, kde sa pozná každý s každým, by sa nejaká dohoda ukula, ale v širokom okolí Ba veľmi ťažko.
Nechcem byť pesimista, ale držím všetkým palce.

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 22.03.2008, 16:21
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Michi ani ja nemám ružové okuliare ale vela krát sa stáva že racionálnym myslením sa veci nikam nehnú a zrazu príde jeden spontánny pozitívny nie velmi premyslený počin a všetko sa zrazu dá do pohybu. Netvrdím že toto je určite ten prípad ale snažiť sa treba, hoci aj človek dostane potom často cez hubu.(hlavne obrazne :-D )

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 22.03.2008, 17:05
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nechce sa mi moc o polovníkoch, lebo to náš polovník bude brať zase moc osobne :D .

Ale u nás je v Pol. zdr. aj primátor a poslanci, aj predseda družstva, aj predseda urbáru a majitel píly,a zopár podnikatelov a zopár dedkov z hrdzavými pufkami. Občas si sem príde niečo picnut aj prezident.

Ako by sa dali tuto vylepšiť vzťahy ?? Napadá ma jedine neloziť do lesa. ;-)

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Sob, 22.03.2008, 17:31
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Napadov jesto, ale prave tieto vase pripomienky su ziaduce.
Je treba poznat co najviac nazor a problemov.
A ked ta nebudu chciet u vas (alebo tam nebudes chciet ty), pojdes do susedneho zdruzenia.

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 22.03.2008, 17:57
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 60 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: