Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 12:35
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší
 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 

Ako ďalej s alkoholom pri akciách
Súčasný stav mi vyhovuje 20%  20%  [ 26 ]
Som za kontrolu a vylúčenie alkoholu za volantom na akciách 80%  80%  [ 102 ]
Celkom hlasov : 128

 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Keďže sa to vždy rieši až po "funuse", tak sa pýtam predom:

Ako máte organizačne zabezpečené, aby nikto pod vplyvom alkoholu na Vašej akcii nešoféroval a neohrozoval tak seba a hlavne iných účastníkov akcie?
:smt102

táto téma sa týka všetkých akcií, tak pre inšpiráciu súčasných aj budúcich organizátorov, ktorí to myslia vážne a chcú sa k tomu postaviť profesionálne, som to dal sem
diesel


Uto, 29.07.2008, 23:59
Profil WWW
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi píše:
Keďže sa to vždy rieši až po "funuse", tak sa pýtam predom:

Ako máte organizačne zabezpečené, aby nikto pod vplyvom alkoholu na Vašej akcii nešoféroval a neohrozoval tak seba a hlavne iných účastníkov akcie?
:smt102


Michi aj keď nie som organizátor,ale osobne si myslím že to bude riešené tak ako všade,podpíše sa papier že zodpovedáš za seba a hotovo.Ako by si to chcel riešiť ?Budú tam dospelý ľudia,tak musí každý zodpovedať za seba.Já za seba Ti môžem povedať že s tým problém nebudem mať! :lol:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Str, 30.07.2008, 0:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
Michi aj keď nie som organizátor,


Áno, čakám odpoveď skôr od organizátora.

Rudi píše:
ale osobne si myslím že to bude riešené tak ako všade,podpíše sa papier že zodpovedáš za seba a hotovo.Ako by si to chcel riešiť ?Budú tam dospelý ľudia,tak musí každý zodpovedať za seba.


Veď práve. Tak je to všade a to nie je dobré. Lebo, zatiaľ na každej akcii bolo viac alebo menej takýchto "dospelých ľudí". Ak by bolo isté, že ublížia iba sebe, to by bolo dobré.

Rudi píše:
Já za seba Ti môžem povedať že s tým problém nebudem mať! :lol:


Rudi, o Tebe vôbec nepochybujem.

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 30.07.2008, 0:41
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 04.02.2007, 23:56
Príspevky: 152
Bydlisko: Vydrna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Michi toto je taška téma , nie len na akciách ale aj v bežnej premávke sa s tým nedá moc robiť .
Bude to ako minulý rok na rozprave sa na to upozorni . Tu je výhoda taká že každý šofér je stále v kontakte z komisárom a tak sa dá tomu trocha predísť .
Predovšetkým je to na ľuďoch ako sa k tomu postavia .
Bolo to takto aj minulý rok a žiadne problémy neboli .
;-)

_________________
www.expertmoto.sk
SUZUKI SAMURAI SJ413i , NISSAN PATROL GR Y60
Veľky odvezie malého - malý potiahne veľkého


Str, 30.07.2008, 5:40
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
chrust píše:
Michi toto je taška téma , nie len na akciách ale aj v bežnej premávke sa s tým nedá moc robiť .


jak nedá? päťnásobné tresty za skutky pod vplyvom alkoholu a môže sa časom úplne prestať s kontrolami a zákazom chlastu za volantom.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Str, 30.07.2008, 8:06
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
michi píše:
Keďže sa to vždy rieši až po "funuse", tak sa pýtam predom:

Ako máte organizačne zabezpečené, aby nikto pod vplyvom alkoholu na Vašej akcii nešoféroval a neohrozoval tak seba a hlavne iných účastníkov akcie?
:smt102


Michi aj keď nie som organizátor,ale osobne si myslím že to bude riešené tak ako všade,podpíše sa papier že zodpovedáš za seba a hotovo.Ako by si to chcel riešiť ?Budú tam dospelý ľudia,tak musí každý zodpovedať za seba.Já za seba Ti môžem povedať že s tým problém nebudem mať! :lol:


Rudi Ty sa uz nepametas na ozrateho v RS co vyvadzal stim Patrolom co zlomil strom a Efendi nim dostal po chrbte????

To na tej velkej krizovatke kde sme sa streli asi 30aut :-)
Ete som nikdy nebol vo Vydrnej ale ten aklhol by sa mohol kontrolovat michi ma pravdu su medzi nami dospeli co sa nevedia spravat ked su pod vplivom

Bohuzial alkohol podtlaca pud sebazáchovy cize si dovoílis aj to co by si za triezva nikdy nespravil co ma dost toto lebo povedšinov na to doplacaju ostatny okolo stojaci :(

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Str, 30.07.2008, 10:40
Profil ICQ
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi píše:
Keďže sa to vždy rieši až po "funuse", tak sa pýtam predom:

Ako máte organizačne zabezpečené, aby nikto pod vplyvom alkoholu na Vašej akcii nešoféroval a neohrozoval tak seba a hlavne iných účastníkov akcie?
:smt102

Neviem prečo by sa tu mal riešiť pred akciou nejaký alkohol. Ako už chrust napísal žiadne problemy minule neboli. A ak budú na každom sa to dá zistit aj pohladom a jeho správaním. Traťový komisár dá pokyn k opusteniu trate a tým pre neho končí celý závod. Eskorta mu zabavý klúče alebo ho vyvedie z areálu a može ísť kade lahšie. Snáď nechcete dávat fúkať každému každú hodinu? :shock:


Str, 30.07.2008, 14:42
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 01.08.2007, 12:41
Príspevky: 134
Bydlisko: Vydrná
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MAICO píše:
michi píše:
Keďže sa to vždy rieši až po "funuse", tak sa pýtam predom:

Ako máte organizačne zabezpečené, aby nikto pod vplyvom alkoholu na Vašej akcii nešoféroval a neohrozoval tak seba a hlavne iných účastníkov akcie?
:smt102

Neviem prečo by sa tu mal riešiť pred akciou nejaký alkohol. Ako už chrust napísal žiadne problemy minule neboli. A ak budú na každom sa to dá zistit aj pohladom a jeho správaním. Traťový komisár dá pokyn k opusteniu trate a tým pre neho končí celý závod. Eskorta mu zabavý klúče alebo ho vyvedie z areálu a može ísť kade lahšie. Snáď nechcete dávat fúkať každému každú hodinu? :shock:


Mám na to :-D mašinku :-D a môžeme merať do vybitia batérii/monočlánkov/ ak to pochopia všetci chlastá sa až po jazdách ak sa niečo stane tak je prúser nielen u vodiča,ale aj u oganizátora a ako Chrúst napísal nezbrániš je to o ľuďoch.....a neviem prečo sa bavíme zrovna o tejto téme nie je nikto na nič iné zvedavý len na to či má niekto vypité už týždeň dopredu alebo nie.... :smt083 :smt162 :smt146 :smt078

_________________
Keď do hory,tak s flintou a OFFROADom


Str, 30.07.2008, 14:54
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MAICO píše:
Neviem prečo by sa tu mal riešiť pred akciou nejaký alkohol.


A kedy to chceš riešiť??? Až bude nešťastie na svete??? Potom už je väčšinou neskoro a aj hrdinovia sa nejako strácajú! Hovorí sa tomu prevencia.


MAICO píše:
Ako už chrust napísal žiadne problemy minule neboli.


To neznamená, že tento rok nebudú. Príde viac áut, viac ľudí, viac chujov.

MAICO píše:
A ak budú na každom sa to dá zistit aj pohladom a jeho správaním. Traťový komisár dá pokyn k opusteniu trate a tým pre neho končí celý závod. Eskorta mu zabavý klúče alebo ho vyvedie z areálu a može ísť kade lahšie. Snáď nechcete dávat fúkať každému každú hodinu? :shock:


Toto som chcel vlastne počuť. Bude "poriadková služba" , ktorá potencionálneho nespratníka, umravní! Správne?

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 30.07.2008, 14:56
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak tak.


Str, 30.07.2008, 15:07
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mirec: Pamätám si ho veľmi dobre,len si nemyslím že treba robiť paniku a od RS už bolo dosť akcii a zatiaľ som nepočul o nejakých opatreniach od organizátorov,že by niekto robil.A keď čítam o všelijakých akciách tak sa všade spomína alkohol ktorý sa tam bude piť.Mirec Já s tým problém nemám môžem fúkať do odpadnutia,som abstinent! :lol:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Str, 30.07.2008, 15:21
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Neviem prečo vás trápi zrovna Vydrná????????? :shock: :roll: :twisted:
Kto sa bojí možných opilcov tak nech zostane pre istotu doma. Nehovorím že by sa to neriešilo. :!:


Str, 30.07.2008, 17:25
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MIrec01 píše:
Rudi Ty sa uz nepametas na ozrateho v RS co vyvadzal stim Patrolom co zlomil strom a Efendi nim dostal po chrbte????
:(


A ty si už nepamätáš, ako sa tvoje auto rozbehlo dolu kopcom a Efendy to zase skoro neprežil. :wink:

Isteže alkohol, drogy a sex za volant nepatria. Akurát si myslím, že každý by mal zodpovedať sám za seba a za svoje neplnoleté decká. Ak má teda vodičský, občiansky a svojprávnosť.

Uff, ešte že viem šoférovať aj striezvy. :smt035

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 30.07.2008, 18:45
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MAICO píše:
Kto sa bojí možných opilcov tak nech zostane pre istotu doma.


Toto si dúfam nemyslel vážne!!! Neviem, či si Ty hlavný organizátor, alebo jeden z organizátorov tejto akcie, ale ak sa na problematiku opitých čurákov za volantom na organizovaných akciách pozeráte všetci takto, tak to naozaj radšej neprídem.

Maico, ver mi, videl som všakovakých ko..tov pod vplyvom a za volantom aj v Rimavskej, aj v Čavoji, aj v Komoči, aj v Tisovci (tam sa to vyriešilo a dotyčný dostal po papuli a určite si to ešte pár dní zapamätal) a myslím si, že je len otázkou času, kedy sa stane prúser, ktorý bude mať veľmi zlý dopad na celú offroadovú komunitu. Je podstatne jednoduchšie zaoberať sa tým prevenžne ako potom hasiť prúsery, resp. sa niekomu skladať na veniec. A vieš, že podľa Murphyho zákona to vždy odsere, ten čo za to nemôže. Kedysi prišlo na akciu 15 áut a všetci sa poznali, ale dnes ich chodí 100 a viac a to už je iná káva.

Ale k meritu veci: Ja som sa proste len opýtal, lebo mám pocit, že je načase takéto veci v rámci organizovaných akcii riešiť. Ak sa niekto z kompetentných k tomu vyjadrí, budem rád. Odpovede typu "ja také nerobím", neočakávam.

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Str, 30.07.2008, 18:50
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MAICO píše:
michi píše:
Keďže sa to vždy rieši až po "funuse", tak sa pýtam predom:

Ako máte organizačne zabezpečené, aby nikto pod vplyvom alkoholu na Vašej akcii nešoféroval a neohrozoval tak seba a hlavne iných účastníkov akcie?
:smt102

Neviem prečo by sa tu mal riešiť pred akciou nejaký alkohol. Ako už chrust napísal žiadne problemy minule neboli. A ak budú na každom sa to dá zistit aj pohladom a jeho správaním. Traťový komisár dá pokyn k opusteniu trate a tým pre neho končí celý závod. Eskorta mu zabavý klúče alebo ho vyvedie z areálu a može ísť kade lahšie. Snáď nechcete dávat fúkať každému každú hodinu? :shock:


Tu som ti to jasne vysvetlil tak neviem čo ešte :!: :roll:
Nieje ti na tom niečo jasné? Ano som jeden z organizatorov!


Str, 30.07.2008, 19:13
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: