Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 2:59
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší
 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 

Ako ďalej s alkoholom pri akciách
Súčasný stav mi vyhovuje 20%  20%  [ 26 ]
Som za kontrolu a vylúčenie alkoholu za volantom na akciách 80%  80%  [ 102 ]
Celkom hlasov : 128

 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 01.08.2007, 12:41
Príspevky: 134
Bydlisko: Vydrná
Odpoveď s citáciou
Poslať 
michi píše:
MAICO píše:
Kto sa bojí možných opilcov tak nech zostane pre istotu doma.


Toto si dúfam nemyslel vážne!!! Neviem, či si Ty hlavný organizátor, alebo jeden z organizátorov tejto akcie, ale ak sa na problematiku opitých čurákov za volantom na organizovaných akciách pozeráte všetci takto, tak to naozaj radšej neprídem.

Maico, ver mi, videl som všakovakých ko..tov pod vplyvom a za volantom aj v Rimavskej, aj v Čavoji, aj v Komoči, aj v Tisovci (tam sa to vyriešilo a dotyčný dostal po papuli a určite si to ešte pár dní zapamätal) a myslím si, že je len otázkou času, kedy sa stane prúser, ktorý bude mať veľmi zlý dopad na celú offroadovú komunitu. Je podstatne jednoduchšie zaoberať sa tým prevenžne ako potom hasiť prúsery, resp. sa niekomu skladať na veniec. A vieš, že podľa Murphyho zákona to vždy odsere, ten čo za to nemôže. Kedysi prišlo na akciu 15 áut a všetci sa poznali, ale dnes ich chodí 100 a viac a to už je iná káva.

Ale k meritu veci: Ja som sa proste len opýtal, lebo mám pocit, že je načase takéto veci v rámci organizovaných akcii riešiť. Ak sa niekto z kompetentných k tomu vyjadrí, budem rád. Odpovede typu "ja také nerobím", neočakávam.



Michi však som písal že mám mašinku na alkohol a nie je problém dať ráno na štarte fúkať ale to asi bude zbytočná birokracia-v sekcii budú len rozhodcovia a súťažiaci a nikto iný,sekcie budú vypáskované naďalekokeď ak aj niečo aby sa nič nestalo hlavne divákom a čo sa týka ostatného nechávame to na slušnosť a vychovanosť off rodiny,ja viem sú aj výnimky.Po súťaži bude na občerstvenie času dosť a sanitka tiež bude,ale dúfam že ju nebude treba ako vlani a že to budú len vyhodené peniaze...ale čert nespí a opatrnosti nie je nikdy dosť... :!: :!: :-D

_________________
Keď do hory,tak s flintou a OFFROADom


Str, 30.07.2008, 20:02
Profil WWW
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
A ty si už nepamätáš, ako sa tvoje auto rozbehlo dolu kopcom a Efendy to zase skoro neprežil. :wink: :(


Pucuj ty oslík over si fakty kdo pije a kdo nie ja som ako Rudi Michi a podobní abstinenti nemam ani kvapku alkoholu v krvi ked soferujem a hlavne nie v terene a obzvlast kde su ludia civilisti ale ak mas ine info kludne napis rad sa daco dozviem nove :wink: :!:

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Str, 30.07.2008, 20:16
Profil ICQ
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
hunter1 píše:
michi píše:
MAICO píše:
Kto sa bojí možných opilcov tak nech zostane pre istotu doma.


Toto si dúfam nemyslel vážne!!! Neviem, či si Ty hlavný organizátor, alebo jeden z organizátorov tejto akcie, ale ak sa na problematiku opitých čurákov za volantom na organizovaných akciách pozeráte všetci takto, tak to naozaj radšej neprídem.

Maico, ver mi, videl som všakovakých ko..tov pod vplyvom a za volantom aj v Rimavskej, aj v Čavoji, aj v Komoči, aj v Tisovci (tam sa to vyriešilo a dotyčný dostal po papuli a určite si to ešte pár dní zapamätal) a myslím si, že je len otázkou času, kedy sa stane prúser, ktorý bude mať veľmi zlý dopad na celú offroadovú komunitu. Je podstatne jednoduchšie zaoberať sa tým prevenžne ako potom hasiť prúsery, resp. sa niekomu skladať na veniec. A vieš, že podľa Murphyho zákona to vždy odsere, ten čo za to nemôže. Kedysi prišlo na akciu 15 áut a všetci sa poznali, ale dnes ich chodí 100 a viac a to už je iná káva.

Ale k meritu veci: Ja som sa proste len opýtal, lebo mám pocit, že je načase takéto veci v rámci organizovaných akcii riešiť. Ak sa niekto z kompetentných k tomu vyjadrí, budem rád. Odpovede typu "ja také nerobím", neočakávam.



Michi však som písal že mám mašinku na alkohol a nie je problém dať ráno na štarte fúkať ale to asi bude zbytočná birokracia-v sekcii budú len rozhodcovia a súťažiaci a nikto iný,sekcie budú vypáskované naďalekokeď ak aj niečo aby sa nič nestalo hlavne divákom a čo sa týka ostatného nechávame to na slušnosť a vychovanosť off rodiny,ja viem sú aj výnimky.Po súťaži bude na občerstvenie času dosť a sanitka tiež bude,ale dúfam že ju nebude treba ako vlani a že to budú len vyhodené peniaze...ale čert nespí a opatrnosti nie je nikdy dosť... :!: :!: :-D



Da sa to prosim robyt aj námatkovo aby nevedel kedy prides z degrom nie?

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Str, 30.07.2008, 20:21
Profil ICQ
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 01.08.2007, 12:41
Príspevky: 134
Bydlisko: Vydrná
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MIrec01 píše:
Kapo píše:
A ty si už nepamätáš, ako sa tvoje auto rozbehlo dolu kopcom a Efendy to zase skoro neprežil. :wink: :(


Pucuj ty oslík over si fakty kdo pije a kdo nie ja som ako Rudi Michi a podobní abstinenti nemam ani kvapku alkoholu v krvi ked soferujem a hlavne nie v terene a obzvlast kde su ludia civilisti ale ak mas ine info kludne napis rad sa daco dozviem nove :wink: :!:



Priatelia neriešte túto chúlostivú otasku a nechajte to na nás DÍKY a račej sa venujte prípravám a :smt162 :smt162

_________________
Keď do hory,tak s flintou a OFFROADom


Str, 30.07.2008, 20:25
Profil WWW
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Michi viem že to nemyslíš zle,len sa mi to zdá nefér pýtať sa na to pred konkrétnou akciou.Bolo by férovejšie túto otázku otvoriť na jeseň keď už nebudú akcie a nájsť riešenie ktoré by pomohlo na ďalší rok eliminovať tento "neduh".Touto debatou teraz pred Vydrnou trochu znehodnocuješ robotu tých ľudí čo vynaložili svoj čas a aj financie na zorganizovanie akcie pre druhých.Pred žiadnou inou akciou táto otázka nepadla,prečo teraz?Tak sa nediv keď niekto reaguje trochu podráždene.Inak som za tú druhú možnosť v ankete.Ono nakoniec ešte niečo zlé privoláme.Otvorme túto otázku na jeseň a skúsme nájsť potom nejaké riešenie.Inak diesel super si to presunul. :smt158

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Str, 30.07.2008, 21:37
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02
Príspevky: 968
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Citácia:
.Pred žiadnou inou akciou táto otázka nepadla,prečo teraz?


Rudi = myslim , ze sme tuto temu preberali uz po minulorocnom Tisovci (nocny prolog ... ti co boli pamataju) , riesila sa aj po RS akcii ...
Mne sa zda , ze Michimu prosto pretiekol pohar a otvorene to dotazoval ( mozno trochen agresivne , ale budis ).
Add riesenie:
Jasne je , ze asi sa musi najst v diskusii riesenie a VOBEC si nemyslim , ze to je nutne spajat s Vydrnou (och ako rad by som tam bol ...), ja som teda za pomerne jednoduche a RAZNE riesenie = neviem vsak ako zabezpecit represiu . Skuste si predstavit , ze na starte sa dava fukat a niekto nataty nafuka. Ako zbezpecit , ze nevlezie na trat ????? Opicajtov ? SBSku :? ? Zobrat kluce (to je uplna blbost ) ? Toto je najvacsi problem a VOBEC nezavidim organizatorom (vacsinou nadsenci = kamarati) riesenie tohto problemu.
Rad pomozem (ak budem vediet ako)

_________________
OFF the ROAD


Str, 30.07.2008, 22:27
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 01.12.2006, 16:44
Príspevky: 402
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
IvoLUCKY píše:
Citácia:


Zobrat kluce (to je uplna blbost ) ?

Ano lepšie ked niekoho prejde. :roll: Ako ked mu nejako zabránim aby nevyštartoval. Alebo ho rovno odstrelím nie? :roll:


Str, 30.07.2008, 22:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MAICO píše:
IvoLUCKY píše:
Citácia:


Zobrat kluce (to je uplna blbost ) ?

Ano lepšie ked niekoho prejde. :roll: Ako ked mu nejako zabránim aby nevyštartoval. Alebo ho rovno odstrelím nie? :roll:

Tato debata nevedie k nicomu ale podla mojho nazoru odobratie klucov je dostacujuce :smt023 :smt023 , a nechovajme sa ako keby na medzinarodnych pretekoch. Je to skor stretnutie priatelov a ide o zabavu a nie terorizaciu. Budme radi ze taketo akcie na slovensku su a mozme na ne.
Kazdy ma pit tolko aby neohrozoval druhych ani svoju posadku alebo vobec nepit. Ak je mimo nema tam co robit a odobratie klucov je varovanie.
Chalani mate to super pripravene nech to aj klapne drzim palce :smt023 :smt023 :smt023 v tomto smere.

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Str, 30.07.2008, 22:47
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.01.2008, 23:34
Príspevky: 2183
Bydlisko: Prakovce, Myjava a Vrbové
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MIrec01 píše:
Kapo píše:
A ty si už nepamätáš, ako sa tvoje auto rozbehlo dolu kopcom a Efendy to zase skoro neprežil. :wink: :(


Pocuj ty oslík over si fakty kdo pije a kdo nie.............. :!:


Bol som pri tom aj ja, a môžem povedať, že Miro pil chlast až po dolezení do depa. A bolo toho dosť. :-D No v aute by si mu počas jazdy našiel tak maximálne čerbuj alebo minerálku. Ja veziem sebou aj pivo, ale pijem ho až v cieľi miest šampusu. Alebo po zničení stroja, keďže potom už nemusím šoférovať.

_________________
ARO m461 2.5TD CactusEdition .... Trooper 2.2TD (RIP)
.... alebo ....
*Čo z auta odpadáva ,to tam nepatrí*


Str, 30.07.2008, 22:55
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tunki píše:
MIrec01 píše:
Kapo píše:
A ty si už nepamätáš, ako sa tvoje auto rozbehlo dolu kopcom a Efendy to zase skoro neprežil. :wink: :(


Pocuj ty oslík over si fakty kdo pije a kdo nie.............. :!:


Bol som pri tom aj ja, a môžem povedať, že Miro pil chlast až po dolezení do depa. A bolo toho dosť. :-D No v aute by si mu počas jazdy našiel tak maximálne čerbuj alebo minerálku. Ja veziem sebou aj pivo, ale pijem ho až v cieľi miest šampusu. Alebo po zničení stroja, keďže potom už nemusím šoférovať.


Potvrdzujem ze Mirec na drahe nepije ale vcelku som ho este pit nevidel aj ked nocna jazda cez les bola spolocna lebo mi chcel pomoct ked mne odisiel homokinetak v kopci :D :D .
Ta jazda auta ani nie Mirca je o inom vsak Mirec, ale bolo to good :smt023 :smt023 :smt023 . Nocnu trophy 1 cenu mal ziskat on .

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Str, 30.07.2008, 23:01
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Inak takato tema ako alkohol na akciach by bola zaujimavejsia v sekcii caffe kde online zopar ludi si to vie na rovinu vydiskutovat :D :D.
Findera to stalo kopu casu ze tu pre nas vytvoril pokec a chodi tam len par offakov. Najdete to hore v kolonke ako aj prihlasenie do fora!!

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Str, 30.07.2008, 23:12
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Som jeden z organizátorov a MICHI to myslý dobre , netreba sa hneď čertiť,lebo organizovať akciu je aj o velkej zodpovednosti a nie len tak piť a jazdiť !!!
Čo sa týka ako riešiť keď príde niekto na štart nacenganý ???
Jednoducho spiatočka a vráť sa za dve hodiny v lepšom stave a keď sa nepáči prosím odstaviť auto a choď chlastať´,nepáči sa SBS to vyrieši.
Kým naozaj nepríde k tomu najhoršiemu ...
A skúste sa na to pozrieť z pohladu organizátora a zamysleť sa ktorý z Vás by si zobral na zodpovednosť úraz kamaráta,kolegu,diváka alebo to najhoršie .... ???
To je môj názor.

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Str, 30.07.2008, 23:19
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tunki píše:
MIrec01 píše:
Kapo píše:
A ty si už nepamätáš, ako sa tvoje auto rozbehlo dolu kopcom a Efendy to zase skoro neprežil. :wink: :(


Pocuj ty oslík over si fakty kdo pije a kdo nie.............. :!:


Bol som pri tom aj ja, a môžem povedať, že Miro pil chlast až po dolezení do depa. A bolo toho dosť. :-D No v aute by si mu počas jazdy našiel tak maximálne čerbuj alebo minerálku........


Tak si zaquotujem. :-D

Ja tu nemoralizujem ani nikoho neobviňujem a vôbec, vôbec nezabíjam chudáka Efendiho.
Len som len naznačil, že offroad je dosť nebezpečný aj bez chlastu, a niektorý šoféri sú nebezpečný pre seba aj iných aj za striezva. :wink:
A to nehovorím o divákoch....

A je to tu aj tak zbytočná debata, lebo zvädša sa to týka tých, ktorý na túto stránku vôbec nechodia. Na zdravie :smt146

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 30.07.2008, 23:31
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Tunki píše:
MIrec01 píše:
Kapo píše:
A ty si už nepamätáš, ako sa tvoje auto rozbehlo dolu kopcom a Efendy to zase skoro neprežil. :wink: :(


Pocuj ty oslík over si fakty kdo pije a kdo nie.............. :!:


Bol som pri tom aj ja, a môžem povedať, že Miro pil chlast až po dolezení do depa. A bolo toho dosť. :-D No v aute by si mu počas jazdy našiel tak maximálne čerbuj alebo minerálku........


Tak si zaquotujem. :-D

Ja tu nemoralizujem ani nikoho neobviňujem a vôbec, vôbec nezabíjam chudáka Efendiho.
Len som len naznačil, že offroad je dosť nebezpečný aj bez chlastu, a niektorý šoféri sú nebezpečný pre seba aj iných aj za striezva. :wink:
A to nehovorím o divákoch....

A je to tu aj tak zbytočná debata, lebo zvädša sa to týka tých, ktorý na túto stránku vôbec nechodia. Na zdravie :smt146


Mas pravdu :smt023
Cize ked ma zbadas ako sa valim dak sa uhni a nezavadzaj :-)

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Str, 30.07.2008, 23:38
Profil ICQ
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
OK. :wink:


Inak, na dobrú akciu to vyzeralo. :(

hunter1 píše:

Štvrtok: Stavanie výčapu
Piatok: Zásobovanie, príchod a návšteva výčapu
Sobota : pobyt vo výčape
Nedeľa: možno odchod z výčapu
Pondelok: odchod a búranie výčapu
no a medzi tým jazdenie na trati ak to zvládneš a prístroj ukáže max 0.12 promile :lol: :-D :D :smt005 :smt038 :smt146 :smt160

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Str, 30.07.2008, 23:43
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: