Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 19:17
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší
 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 

Ako ďalej s alkoholom pri akciách
Súčasný stav mi vyhovuje 20%  20%  [ 26 ]
Som za kontrolu a vylúčenie alkoholu za volantom na akciách 80%  80%  [ 102 ]
Celkom hlasov : 128

 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 30.11.2007, 22:19
Príspevky: 490
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Každý z nás je dospelý človek ktorý by mal mat tolko rozumu že ked idem jazdit na spoločnej akcii nebudem ohrozovat ostatných s mojím správaním ked už som si dal .Ja som toho názoru ked už ideme pit tak pime s rozumom nie ako to máme niektorý vo zvyku musíme minút všetko na raz a potom :smt144 :smt078

_________________
Off road Nové Zámky LOSOS http://www.4x4nz.sk/
Mitshubishi L200 zvíšená , navyják,cb,gurtna,šnorchel a iné maličkosti aké majú mat naši miláčkovia.


Pia, 01.08.2008, 19:13
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 15.01.2008, 15:12
Príspevky: 509
Bydlisko: CR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja si taky myslim, ze trochu si obcas v tom terenu udelat naladu nezaskodi....


Pia, 01.08.2008, 22:39
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
shaman píše:
Ja si taky myslim, ze trochu si obcas v tom terenu udelat naladu nezaskodi....


...čo tým chcel básnik povedať??? :smt017

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 02.08.2008, 0:41
Profil WWW
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Môj sen bol odjakživa odpočinúť si cez víkend v kruhu priatelov pod dozorom orgánov, a každé dve hodinky si fúknuť do tubičky.
Jipijájééé, jipijajóóó.
:smt161 :smt161 :smt161 :smt161 :smt161

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Naposledy upravil Kapo dňa Sob, 02.08.2008, 10:03, celkovo upravené 1



Sob, 02.08.2008, 0:49
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.12.2006, 21:52
Príspevky: 561
Bydlisko: Myjava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mal som v plane tento rtok urobyť nejaku akciu na myjave, ale z časoveho hladiska mi to nejako zatial nevychádza. Ale na tento problem som myslel. Pokecal som z nacelnikom PZ a ten povedal ze neni problem.

A ak si myslíte, že ked tam organizator prizve poriadkovych šandarof, a ty tam všetkym zacnu rubat pokuty za cocotiny, tak ste určite na omyle. Každy šandar je rad, ked ma klud a nemusi riešit pikacoviny. A zvlast ak je tam prizvaný a citi sa na akcii prijemne (to musia zariadit organizatori)! Myslim ze plne bude postacovat ak sa tam budu motat, ono to v dave vzbudi väčšiu opatrnosť. A nebolo by na skodu trošku si vytvoriť dobre vztahy v danych regionoch.


Napr. dneska ma zastavili dopravný šandari z TN na mojom vehicli, a na moje prekvapenie chceli videt len OP, VP a fuknutie do trubicky, nic ine ich velice nezaujimalo, ani TP a zo slovami ci som bol na sajgone v TN sa somnou rozlucily :D

_________________
1. Moje pravopisne chyby kludne opravte, slovenčina nebola nikdy moj kobylka :smt124
2. Nerobim kvalitne, ale pomaly!


Sob, 02.08.2008, 1:55
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
alkohol na akciach nie je len problem organizatorov, ale vsetkych slusnych ucastnikov a tak by sme mali zacat sami od seba a to verejnym prezentovanim nasej nevole voci tym, co sa nechcu prisposobit.

organizator by mal verejne a otvorene prezentovat, ze na jeho akcii sa za ziadnych okolnosti nesoferuje pod vplyvom alkoholu, ci inych nevhodnych latok a pocas celej akcie by to mal vhodnou formou pripominat (napr. dostatocne velky plagat, pravidelne oznamy).

ucastnici by sa v pripade porusenia nemali tvarit ze to nevidia, ale otvorene vyjadrit nesuhlas s takymto spravanim a rozhodne ho netolerovat. ked previnilec pociti, ze nie je vitany a ze miesto poklepania po ramene "aky je frajer", bude 50 ludmi upozorneny, pokefovany a poslany do ****, tak mu to hadam dojde, ze sa bude musiet prisposobit, alebo sa slusnych akcii nezucastnovat.

pritomnost dregera u organizatorov je pre taketo pripady skoro az nutna. kamaratska spolupraca s organmi je vitana a myslim, ze sa da zabezpecit aj bez represii...


Sob, 02.08.2008, 12:28
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 15.01.2008, 15:12
Príspevky: 509
Bydlisko: CR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja bych jeste povinne naridil helmy s nahubkem i pro cumily.
Bezpecnost predevsim.


Sob, 02.08.2008, 12:58
Profil ICQ
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takze, este to stazime ucastnikom tym, ze odpadnu stanky s pivami a inym chlastom, az nemaju dovod spekulovat ...

(je mi jasne, ze pokial organizator zabezpeci obserstvenie, tak je to nemaly prinos love do pokladnice).

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 02.08.2008, 13:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
shaman píše:
Ja bych jeste povinne naridil helmy s nahubkem i pro cumily.
Bezpecnost predevsim.


šamane, nechceš zmeniť to osobné hodnotenie pod Tvojim nickom tak ako máš u vás v českých zemích? :-D :wink:

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 02.08.2008, 13:40
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 15.01.2008, 15:12
Príspevky: 509
Bydlisko: CR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Nerozumim.

Pod nickem mam nejake titerne zlute hvezdicky...


Sob, 02.08.2008, 14:03
Profil ICQ
ATOYOT positive
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.01.2007, 0:46
Príspevky: 685
Bydlisko: Poprad
Odpoveď s citáciou
Poslať 
finderko nestazis...
vela ludi nosi ako povinnu vybavu kopec haraburd plus nieco tekute... ako napr. ja.. mam v aute stale zasobu borovicky... pre pripad

ozaj... kedy bude ta akcia na ktorej chcete vsetky tie opatrenia zrealizovat ???
alebo chcete vydat "zakon pre organizatorov off akcii" ??? a oni sa urcite budu drzat vsetkych bodov na ktorych sa par ludi tu dohodne.

tak sa budeme vozit doma po dvore... som zvedavy kedy dostanete rozum a prestanete verejne prepierat temy, ktore patria na vecer k pivu a neupozornovat zbytocne na seba, teda na off komunitu.

_________________
Su veci medzi nebom a zemou, ktore nevysvetlis


Sob, 02.08.2008, 14:12
Profil ICQ
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ano, Hugo, máš pravdu v tom, že sú to chúlostivé veci možno nie moc šťastné pre verejné riešenie, konieckoncov väčšina z nás si v teréne to pivko od smädu ozaj dá; problém je v tom, že kým napr. ja si dám jedno tretinkové za niekoľko hodín, niekto je smädný furt a za chvíľu ho ovláda chlast a nie rozum...

jasné, že to fórum nevyrieši, ale debata o tom nie je na zahodenie; na väčších oficiálnych podujatiach či sa nám to páči alebo nie, je správne zabezpečiť okrem podpísania prehlásenia aj prípadnú kontrolu, je to na zvážení aj zodpovednosti organizátora

zatiaľ sa asi nič nestalo, ale aký by bol váš názor na vec, keď by vám či niekomu blízkemu blbý ožran spôsobil nedajbože vážnu ujmu na zdraví, aj potom by sme boli za maximálnu toleranciu? a podľa mňa - za tolerenciu bezohľadnosti...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 02.08.2008, 14:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 15.01.2008, 15:12
Príspevky: 509
Bydlisko: CR
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jak vis, ze se nic nestalo ?

Onehda na adrenalinove akci usporadane pro leasingovku u nas na Bitove
(raut pro 140lidi a expedicni vyvazeni bankovnich urednic lesem a hlubokymy brody - celkem jsem jel 8x 40minutovou trasu) vyvazeli 4kolkari slecny po trialove draze.
Nekteri se "nalili" hned dopoledne a jednomu (shodou okolnosti ze slovenska) ctyrkolkarovi pasazerka vylitla ven a rozbila si drzku.
Na druhyho zase spadla jeho vlastni 4kolka - zlomeny zebra a utrzenej sval na noze (spital, operace, trvale nasledky)

Ja za sebe - piju jen symbolicky a velmi stridme. Jak v zivote, tak na akcich.
A opilce stejne nikdo neuhlida.....


Sob, 02.08.2008, 15:05
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Váhal som včera či to neodpratať do "archívov" fóra, ale napokon som si povedal, že už to aj tak čítalo pol republiky. Účel výraznejšie na to upozorniť a zároveň zobraziť "pomer síl" to splnilo. Že to možno prinesie aj neželané následky kôli pritiahnutiu pozornosti...to je len bezvýznamné posunutie v čase. Určite lepšie než by sme tu pozornosť na seba upriamili tragickou smrťou na nejakej off akcii...a to by sme teda upriamili. Napokon páni si možno pri čítaní spomenú že aj oni sami s tým mávajú problémy a možno niekde v samom rožku duše policajta ocenia našu snahu vysporiadať sa s tým. Možno trochu naivné ale niekedy aj motyka vystrelí. Skutočne, ako píše Jano, aj tí največší liberáli by razom zmenili názor, keby prišli kôli takejto šialenosti o milovanú osobu.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 02.08.2008, 15:11
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
shaman píše:
Jak vis, ze se nic nestalo ?...

čítaj pozorne, napísal som "asi" lebo neviem o tom, žeby sa u nás zomlelo niečo s tragickými následkami (rozbité plechy som nemyslel)

pri trvalých následkoch by sa v dnešnej dobe pri požití alkoholu a trošku šikovnom právnikovi či tvrdohlavej poisťovni páchateľ nedoplatil a možno aj organizátor...

Diesel: úplne súhlasím

PS dávam do pozornosti, že zákonnú poistku si väčšinou pri akýchkoľvek škodách môžete dať za klobúk, nevzťahuje sa na terén, len na cestné komunikácie, parkoviská a priľahlé plochy; poznám prípad rozbitého auta v teréne iným autom bez uhradenia jedinej koruny zo zákonnej poistky...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 02.08.2008, 15:29
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: