Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 04.05.2024, 19:46
Dnes je sobota 4. mája 2024, meniny má Florián a zajtra Lesana, Lesia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalší
 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 

Ako ďalej s alkoholom pri akciách
Súčasný stav mi vyhovuje 20%  20%  [ 26 ]
Som za kontrolu a vylúčenie alkoholu za volantom na akciách 80%  80%  [ 102 ]
Celkom hlasov : 128

 Alkohol za volantom pri Offroad akciách 
Autor Správa
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Off-top Janci, a nebol si to prave ty, kto sa na toto dopytoval niekedy v zaciatku fora, alebo si to nepopisoval ? Mozno sa mylim ...
Niekde niekto napisal, ze pokial sa auto pouziva v sulade jeho urcenim, tak je to ok (to bolo z poistovne). Ale ako to je naozaj, to by chcelo zistit.
Dalsia vec - nedavaju niektore poistovne ruky prec ak (ich) vinnik je pri buracke opity ?

Edit - sledujem, ze minimalne (aj dost vyrazne) kratia poistne plnenie ... Maju na to pravo, a do akej miery, to urcuju ich podmienky na zmluvu, ktore skoro nikto necita ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Sob, 02.08.2008, 16:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
Hugo tie zásoby a povinnu vybavu treba na akciách pravidelne kontrolovať :wink:

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Sob, 02.08.2008, 18:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re2
Este doplním že na zrazoch ma neskutočne seru štvorkolkári a motorkari,takí tí praví zrazoví cocoti,...pritom nejaké enduro a štvorkolka by sa našla aj doma.
A tretia vec prosím si vysvetlenie rozdielu ked ma na zraze niekdo majzne po krížoch rolnami a arb a to isté ked ma v sebe 1 pivo.

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Sob, 02.08.2008, 18:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
To že sú tam aj motorkári a štvorkolkári sa nepáči ani mne...sme s nimi tým pádom v jednom vreci v očiach verejnosti a to niektoré "naše záujmy" značne poškodzuje. Ale do toho nemienim nikomu kecať, to je vec organizátora.

Tá tretia vec...ak máš pocit že je tu reč o jednom pive tak sa nemáme o čom baviť.

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 02.08.2008, 18:31
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Majod píše:
A tretia vec prosím si vysvetlenie rozdielu ked ma na zraze niekdo majzne po krížoch rolnami a arb a to isté ked ma v sebe 1 pivo.


Nejde o jedno pivo, ale o opitého vodiča. A rozdiel je v tom, že keby nebol opitý, tak sa to asi ani nestane.

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 02.08.2008, 18:38
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 03.02.2007, 20:57
Príspevky: 555
Bydlisko: Praha
Odpoveď s citáciou
Poslať 
:smt005 :smt005 :smt005 ja sa z vas s prepaceni possss... Tlachate tu ako stare tetky na trhu a michiho myslienka sa tu zacala podla mna trochu stracat. Obecne neprecital som tu vsetko, lebo na to momentalne nemam cas, len moja drza rakcia ak dovolite: Treba si uvedomit ze organizator musi vyvazit a zvazit vsetky aspekty a ked s demokracie spravi diktaturu pod taktovkou policajneho organizacneho zazemia nikto vam tam nebude chodit a radsej sa budu vozit doma po lese za domom. Na tieto veci proste ucastnik podpise neake prehlasenaie o zodpovednosti a je len na nom ci si bude stat za tym co podpisal, ked nie, nemal by mu byt vystaveny ani obciansky. Jednoducho priklad tisovec : 400 posadok = minimalna mozna kontrola, respektive pocet orhanizatorov by sa musel rovnat poctu posadok, co je nerealne samozrejme. Moja osobna predstava: Na akcii pred jazdenim pustit video kde je nieco o tom ako funguje offroadenie(na co mam to lano co sa vola gurtna a kde ho pouzit napriklad) a alo ceresnicku na torte co sposobi pripadna alko alebo nehoha z nepozornosti na neakom krvavom priklade. Dakujem za pozornost :-)

_________________
http://www.4x4tisovec.sk ...


Sob, 02.08.2008, 22:04
Profil WWW
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aby to nevypadalo, že sa neprimerane angažujem, tak týmto príspevkom k tejto téme už končím

nemyslím, že nutne treba aby usporiadateľ zabezpečil policajtov na dychové skúšky ale keby občas boli, nemyslím, že by ľudia na akcie prestali chodiť - to len tí, čo nevedia prestať chlastať...

Tibor: áno, možno som to kedysi dávno na fóre spomínal, už si nepamätám, zato si pamätám zamietavý postoj poisťovne...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Sob, 02.08.2008, 22:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:
nemyslím, že nutne treba aby usporiadateľ zabezpečil policajtov na dychové skúšky ale keby občas boli, nemyslím, že by ľudia na akcie prestali chodiť - to len tí, čo nevedia prestať chlastať...


detto

Ondro vobec sa michiho myšlienka nestratila a určite drvivá večšina účastníkov tam ide kôli offroad zážitkom a nie kôli chlastu, takže ani ja sa radšej nebudem voziť doma po lese za domom...hoci aj "chlast" mozem...

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Sob, 02.08.2008, 22:58
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7912
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jano JP píše:

zatiaľ sa asi nič nestalo, ale aký by bol váš názor na vec, keď by vám či niekomu blízkemu blbý ožran spôsobil nedajbože vážnu ujmu na zdraví, aj potom by sme boli za maximálnu toleranciu? a podľa mňa - za tolerenciu bezohľadnosti...



no a sme tu,,, je to spravna otazka a samozrejme vystizna,,,,, a teraz sa zamyslime nad sebov,,,,,,,pretoze ak sa stane vec,, ta sa uz neda odvratit, a polemizovanie je zbytocne a nema miesta ,,, pretoze skutok nastal,,, a verym tomu ze kazdy normalny clovek pozna odpoved na tuto otazku...

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Sob, 02.08.2008, 23:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.02.2007, 18:42
Príspevky: 566
Bydlisko: senk
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ked uz si mi vymazal prispevok, tak ma vymaz i z hlasovania.


Uto, 26.08.2008, 8:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Poslať 
slovacisko píše:
Moja osobna predstava: Na akcii pred jazdenim pustit video kde je nieco o tom ako funguje offroadenie(na co mam to lano co sa vola gurtna a kde ho pouzit napriklad) a alo ceresnicku na torte co sposobi pripadna alko alebo nehoha z nepozornosti na neakom krvavom priklade. Dakujem za pozornost :-)


Cauko,

kde to chces zrealizovat pre 400 posadok? v kine?

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Uto, 26.08.2008, 10:54
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Zotmie sa (v aprili ziadny problem uz po 18:00), biela plachta (platno, niekde na baraku aleno len tak na ocelovom lane vo vzduchu), projektor, notebook a ides ... A ako vysoko do vzduchu to das, tak daleko to bude vidiet.

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Uto, 26.08.2008, 19:24
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ked sa zotmie, už asi striezvy nikto nebude. :smt129
A v bufete bude narváno. :smt146

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 26.08.2008, 20:17
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 25.12.2007, 15:32
Príspevky: 647
Bydlisko: Ko PD
Odpoveď s citáciou
Poslať re
kapo alkohol za volantom nemá čo robiť ,ked ho tam vidim radšej ho vypijeme. :wink:

_________________
UAZ,,Wrangler CRD


Uto, 26.08.2008, 20:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 20.07.2008, 22:26
Príspevky: 752
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
michi píše:
Majod píše:
A tretia vec prosím si vysvetlenie rozdielu ked ma na zraze niekdo majzne po krížoch rolnami a arb a to isté ked ma v sebe 1 pivo.


Nejde o jedno pivo, ale o opitého vodiča. A rozdiel je v tom, že keby nebol opitý, tak sa to asi ani nestane.


Je v tom veľký kus pravdy. A zákon schválnosti je taký, že ožratému sa takmer nikdy nič nestane a od...nesie si to nevinný!
Majod, pre Teba v tom nie je žiadny rozdiel, už Ťa trafil. Ale pre neho to má aspoň ten, že ho môže každá poisťovňa, či sociálna alebo zdravotná, postihnúť regresom za náklady na Tvoje liečenie, resp. práceneschopnosť.
Je to síce slabá útecha pre postihnutého, ale nemali by na to zabúdať tí, čo ľúbia trúnkovať za (a nielen) volantom.


Str, 27.08.2008, 0:08
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 158 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: