Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 18:46
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Skoda Favorit 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.01.2007, 13:10
Príspevky: 857
Bydlisko: vinosady
Odpoveď s citáciou
Poslať 
podmanko píše:
No ok tak kašlem na to keď si prepočítam koľko by som do toho dal, tak som našiel za lacný peniaz Ladu Nivu takže sa mi to vôbec neoplatí prerábať, koľko vydrží, toľko vydrží. Ale aspoň to s tým plechom by som mohol skúsiť... V sobotu by som to chcel ísť vykúšať či to vyjde ak je tam vôbec ešte sneh... tak už kašleme na to... nejdeme to ďalej rozoberať... fakt sa to neoplatí prerábať... :D :D :D :D

Dík že ste mi to vyhovorili, pretože inak by som zbytočne minul kopu peňazí...


len si dobre popozeraj tu nivku pretoze ta nema samonosny ram a zvyknu hrdzaviet tak aby ta to nevyslo este drahsie ako to facko :wink:

_________________
starý dobrý uaz-469, nejaké sipaky a zivy .... za kniplom


Pon, 26.01.2009, 23:53
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
Poslať 
.....jedno riesenie by tu bolo,ked chces mat off favorit-vyber motor,prevodovku,odmontuj napravy,vyvar vsetky diery aby do toho netieklo a cez dva puky to nasroubuj na podvozok zo samurai-a,mas co si chcel a este ti to bude aj fungovat :-D :-D :-D .....PS-vsetky baby na dedine sa budu za tebou obzerat :smt007

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Uto, 27.01.2009, 0:00
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 06.03.2007, 19:34
Príspevky: 1811
Bydlisko: SE
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Asi takto.Len sa na Teba nalepi iba Mirec

Obrázok

_________________
Bývalý offroadak


Uto, 27.01.2009, 0:13
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
David, ma pravdu. Pri Nive daj pozor na koroziu a nekupuj nejaky lacny "brloch" Nivu som mal takze viem jej chulostive miesta.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Uto, 27.01.2009, 7:27
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
dado píše:
David, ma pravdu. Pri Nive daj pozor na koroziu a nekupuj nejaky lacny "brloch" Nivu som mal takze viem jej chulostive miesta.


Tak isto sa pripájam k radám Davida a Dada. Ak je Niva lacná (a zrejme to obdobne bude platiť aj u iných značiek), tak to asi nejaká výhra nebude. Ono s tou Nivou (hlavne staršou) to zas tiež nie je až tak ideálne - hlavne pri opakovanom hard použití. Niva toho vzhľadom k svojej váhe (snáď jedinej prednosti) dokáže aj neupravená skutočne dosť. Ale vzhľadom k zaužívanému : "Však ono to zvládnuť musí - však je to ruské" niektorí useri tomu v teréne dosť "nakladajú", čomu následne zodpovedá aj rozsah škôd. Ale ak s tým jazdíš rozumne, s citom a nezanedbáš údržbu, tak je to skutočne vďačný povoz.

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Uto, 27.01.2009, 9:42
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Uto, 20.01.2009, 20:24
Príspevky: 69
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dík chalani a vedeli by ste mi povedať čí sa dá urobiť nejaký plech pod motor aby som ho aspon neodtrhol kým kúpim nejakú tú káru... :D :D :D a z čoho by to asi tak malo byť???


Uto, 27.01.2009, 16:17
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 25.01.2009, 13:02
Príspevky: 112
Bydlisko: Šamorín/ZM
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...ako tu uz bolo povedane asi by som to neriesil (nejakeho formana som jazdil nejaky rok), ked chces dole nacpat plech zbytocne znizis svetost a nemas tam velmi o co ten plech uchytit... ked na nieco nabehnes akurat ten plech odrapnes... a to nehovorim o chladeni..
... favorit je dost vysoky a co je dolezite ma plechovu vanu!!! cize ked nabehnes na neaky ten suter tak sa vana preliaci..nie praskne ako hlinik

... a este nieco z vlastnej skusenosti ... ak trosku pouzivas rozum pri jezdeni (hlavne mimo asfalt) bues prijemne prekvapeny kam sa dostanes a hlavne v zime na snehu (aj v hlbokom) s dobrymi gumami (ja som mal MP 58) ide ako nezmar

Tak toto je moj nazor...

_________________
...čo neunesiem to naložím


Uto, 27.01.2009, 23:12
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 06.03.2017, 17:50
Príspevky: 12
Odpoveď s citáciou
Čaute, predstavujem vám môj favorit. Bude slúžiť iba na asfaltke, keďže to je už starší voz - 28 r., nebudem ho trápiť. Nemáte na to nejaké staré rádio?? Zišlo by sa. Obrázok 

_________________
Mitsubishi L200
Škoda favorit!


Pon, 01.05.2017, 0:10
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 23 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: