Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 25.04.2024, 7:25
Dnes je štvrtok 25. apríla 2024, meniny má Marek a zajtra Jaroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Offroad vo svajciarsku - offroadmesse 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
Ahojte, uvazujem, ze sa zucastnim na offroade vo svajciarsku. Chcem sa spytat, ci by ste nesli este niekto? Pisal som si s organizatorom, registracia je mozna do konca augusta. Akcia sa kona 16. az 18.septembra, vsetky informacie najdete na stranke http://www.offroadmesse.ch/

Ako som uz spomenul, s oranizatorom som v kontakte a kedze som momentalne vo svajci tak uvazujem, ze pojdem pozriet aka bude trat, ci to vobec bude stat za to. Budem priebezne informovat, dajte vediet zatial aspon ci je nejaky ten zaujem.

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Str, 17.08.2016, 21:20
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Ahoj, si si istý, že je to offroad? Veď je to nejaká výstava, alebo veľtrh, o jazdení som sa nedočítal nič :shock:

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Pia, 19.08.2016, 8:56
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
JohnnyPajero píše:
Ahoj, si si istý, že je to offroad? Veď je to nejaká výstava, alebo veľtrh, o jazdení som sa nedočítal nič :shock:

Caves, vcera mi odpisal organizator, ano je to aj pre divakov, ale je to zraz offroadov, takze sa tam da aj povozit. Su tam 2 trate na ktorych vraj nieje treba ani terenne pneumatiky a jedna trat je akoze trial, kde su potrebne terenne pneumatiky, kazda trat netrva viac ako hodinu, nieje tam ziadny extrem, ako mi napisal, trate su jednoduche, co ma v podstate od tejto akcie odradilo :-D takze asi nepojdem ani ja. Vo svajci je to tak, pisal mi ze na riadnu akciu by museli dostat povolenie, co je tu vo svajci da sa povedat nemozne.

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Pia, 19.08.2016, 19:59
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
OK, myslel som si, že to tak bude :smt017 :wink:

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Pon, 22.08.2016, 23:16
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.04.2014, 16:52
Príspevky: 229
Bydlisko: Bratislava, niekedy Liptov
Odpoveď s citáciou
problem vo svajci je jeden: egal co sa ti na trati stane, aj ked podpises reverz, vzdy dokazes pomocou sudov hodit vinu na majitela arealu....preto tu ma kazdy dost velky problem organizovat poriadne offroad akcie.....a preto svajciari radsej nalozia svoje specialy na privesy a co najskor vypadnu z krajiny.....vozit sa inde...preto sa da, dokonca uz v nemecku , zajazdit si podstatne lepsie...


Uto, 23.08.2016, 19:29
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
celloo píše:
problem vo svajci je jeden: egal co sa ti na trati stane, aj ked podpises reverz, vzdy dokazes pomocou sudov hodit vinu na majitela arealu....preto tu ma kazdy dost velky problem organizovat poriadne offroad akcie.....a preto svajciari radsej nalozia svoje specialy na privesy a co najskor vypadnu z krajiny.....vozit sa inde...preto sa da, dokonca uz v nemecku , zajazdit si podstatne lepsie...

no myslim ze tam nejde ani tak o problem s nehodou, ale ako mi napisal aj samotny organizator tejto akcie, vo svajci je problem s povolenim na jazdu niekde v horach... Keby tu vo svajci vyndes autom na lesnu cestu prva babicka co by to viedela by volala policajtov.

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Str, 24.08.2016, 21:44
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: