Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 23.05.2024, 17:33
Dnes je štvrtok 23. mája 2024, meniny má Želmíra a zajtra Ela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší
 3.r. SERBIJAN TROPHY 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Drž sa a nerob hanbu.

A bacha na cigánky, už si dosť dlho z domu.


Štv, 27.11.2008, 21:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 23:06
Príspevky: 775
Bydlisko: slovensky grob
Odpoveď s citáciou
Poslať 
drzime palce a ticho zavidime :wink:

_________________
discovery td5


Pia, 28.11.2008, 14:09
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 8:30
Príspevky: 112
Bydlisko: BRATISLAVA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Super.Držte sa.Hlavne si to užite a bez poruch a škod pridite domov. :smt023

_________________
www.offroadteam.sk


Pia, 28.11.2008, 14:26
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak MICHI príjemnú sánkovačku na tej off akcii :-D
A drž sa chlopeee...... :smt023

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Pia, 28.11.2008, 15:45
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4611
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Užite si to tam chalani :wink:

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pia, 28.11.2008, 19:01
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak, máme za sebou prvý deň. Na úvod musím uviesť na pravú mieru, že toto je oficiálne 2. Serbian Trophy. Prvý ročník bol nultý a tento je druhý.
Doobeda sme boli pozrieť v mestečku, pomaly sa schádzali účastníci z Mecedonska, Čiernej Hory, Slovenska a hlavne domáci Srbi. Od 12-tej bola registrácia. Slovač zastupuje Julo /LR Disco/, Maťo /Patrol/, Kiler /Toyota 80/, Teslo /LR RR/ a moja maličkosť /listnatý les/. Celkovo sa reglo 28 posádok. Technika je k videniu rôzna /uvidíte na fotkách, ale až z domu, lebo miestny „high speed“ internet by to nezvládol/ Po bífingu o cca 15-tej sa vyrazilo. Chvílu bolo ešte svetlo, ale nazvem to nočná trophy. 35 km podľa itinerára, po krkahájoch, veľa blate, sem tam snehu. Keďže kopce okolo nie sú žiadne Alpy, tak také príjemné cross-country. Tri špeciálky, trocha winčovania. Cca o 7-ej už boli všetci na večeri.
Zajtra nás čaká cca 60 km denná trophy, tak sa už teším.

PS: SK posádky zatiaľ bez ujmy na technike.

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Pia, 28.11.2008, 23:49
Profil WWW
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 11.10.2006, 8:30
Príspevky: 112
Bydlisko: BRATISLAVA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak že paradička.Dobre sa pripravte na zajtra.Určite to nebude prechadzka ružovou zahradou.Držte sa.

:smt162

_________________
www.offroadteam.sk


Pia, 28.11.2008, 23:59
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Držím palce a nesmierne ma to štve že tento rok bol nesmierne nevydarení pre mňa a nemohol som tam isť svami ako som planoval :smt022 :smt022 .
Držte sa a pekne fotky a umiestnenia doneste :smt023 :smt023 :smt023 .

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Sob, 29.11.2008, 11:49
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aspoň jedna, ako návnada.... :D

Obrázok

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Sob, 29.11.2008, 18:01
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 09.12.2007, 22:40
Príspevky: 1125
Bydlisko: Nové Zámky
Odpoveď s citáciou
Poslať 
MICHI žiješ ???

_________________
TOYOTA 4 Runner 3.0V6 , off road club NZ, www.4x4nz.sk


Pon, 01.12.2008, 9:36
Profil WWW
Mitsubishi Woman
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.05.2007, 11:34
Príspevky: 1204
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
zije :wink:

_________________
Obrázok 4x4 za každých okolností


Pon, 01.12.2008, 10:09
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jedna z piatkoveho startu.
Obrázok

_________________
Range Rover farma :)


Uto, 02.12.2008, 15:08
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Dávate tie fotky, ako keby boli na predpis...

Trošku turbo, nie?
Bude aj pokec?


Uto, 02.12.2008, 16:10
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 16:11
Príspevky: 409
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No bohuzial vela foto nemam. Nejako na fotenie nebolo casu :)

Posadka Discovery: vodic Julo, navigator Marek a Patrik
Posadka Listnaty les: vodic Michi, navigator Michi
posadka Range Rover Classic: vodic Teslo, navigator Zuzka

Sobota:
V sobotu hned od zaciatku boli auta rozdelene do dvoch skupin( Soft - patrol-listnaty les ( Michi) a Hard - Discovery( Julo) a RRC( ja)). S Michim sme sa tesne po starte rozdelili a stretli sme sa az o niekolko hodin neskor( vid. text dalej)
Hard kategoria zacinala asi dvoj kilometrovym brodenim potoka, ktory sice nebol nijako zvlast hlboky, ale sem tam pripravil nejake to prekvapenie. Ci uz v podobe vjazdu do potoka pod neprijemnym bocnym naklonom, alebo hradze z betonovych kvadrov, ktore by potrapili aj LKT. Ceresnickou bol inak nenapadny usek, v ktorom miestny borec utopil najvacsie auto pretekov( upraveny Ford Expedition). Nebyt toho, ze sme ho vymakli vo chvili ked sa snazil toho dinosaura vynavijakovat von, pravdepodobne by sme padli do rovnakej pasce. Usek sme presli aj ked s malou dusickou ked mi kapota zmizla pred ocami. Dalej po prude nam organizatori pripravili zaujimavy usek na navijak kde sme sa mali pretiahnut pomedzi dva stromy. Na tom by nebolo nic zvlastne ibaze dotyku strechy o jeden zo stromov sa nedalo zabranit( bolo to tak jednoducho asi myslene). Vtedy sa ukazalo ako dobre je ze ideme pokope( Discovery a RRC). Navzajom sme si pomahali zmiernovat tlak strechy o strom a tak to dopadlo bez skod.
Po potoku nasledovalo orientacne cross-country podla itinerara, kde sme ocenili GPS tripmaster. Postupne sme stupali z udolia do hlbsich lesov a kopcov. S pribudajucimi vyskovymi metrami pribudal aj sneh. Simex-y ani na tomto podklade nezavahali a podavali excelentny vykon. Nasledovala prva specialka v podobe bahnoveho vyjazdu. Ten ustil na lesnej ceste z ktorej sa malo pokracovat cez strmy "zub" kolmo do kopca dalej. Tento "zub" nas potrapil a prisli na rad aj navijaky. Ja som sa zprvu pokusil z cesty dostat o niekolko metrov dalej od povodneho vyjazdu, co sa mi aj podarilo, ale po niekolkych metroch vyhrabavania si cesty v snehu a listi som skoncil. V hlave mi virila myslienka, ze minuly rocnik trophy skoncilo bez poruchy iba tusim 6 vozidiel( Ti co vedia presne ma hadam opravia). Z respektu pred touto informaciou( a preto, ze nas este cakala 700km cesta po vlastnej osi domov) som sa rozhodol namiesto frezovania si novej cesty poslusne zcuvat spat na zvaznicu a z nej sa dostat pomocou osvedceneho navijaku. Nasledoval dlhocizny snehovy vyjadz v lese. Ked som sa blizil ku hrebenu vidim v dialke dvoch stoparov. Boli to spolujazdci Marek a Patrik z Discovery( julo). Vraj im Julo zdrhol mysliac si, ze ich vyveziam ten kopec ja( zjavne sa nepochopili) :) ...OK, nasadat a ideme...Julova Discovery stala cca o 500 metrov dalej :)
Nasledovali dlhe kilometre zrychleneho presunu pocas ktorych sme sa z hrebena dostali opat do udolia. V doline nic zaujimave. Nasledoval vyjazd do kopca, ktory by nebol nicim vynimocny, akurat sme tam narazili na Michiho. bol na nadvori staruckeho domu cca 2 metre pod urovnou cesty. Zviezlo ho z hlavnej cesty na prijazdovu cesticku k domceku a z nej sa nevedel dostat. Zdanlivo rutinna situacia. Clovek by si povedal, vsak sa len otoc a vybehni spat na cestu. Vzhladom na podmacany povrch a mierny naklon cesty nerealne...Vyriesenie tejto situacie a "vyprostenie" patrola spat na cestu zabralo trom navijakom, kladke a niekolkym gurtian viac 30 minut. Dalej sme pokracovali spolocne. Po ceste sme stretli organizatora a ten nas hodnu chvilu viedol. To znamenalo ze navigatori si mozu na chvilu oddychnut a nemusia okolie a itinerar sledovat az tak ostrazito. Doviedol nas az k dalsej "specialke" Bola to vlastne kratka trat, ktora sa isla na cas. Jediny neprijemny usek bol na zaciatku kedy bolo potrebne prejst okolo stromu v naklone a podla moznosti tento strom trafit strechou co najmenej :) ( organizatorom sa povodne linie karoserii aut zjavne nepacia :twisted: ).
po tejto specialke to bol uz len zrychleny presun do ciela s miernym pobludenim cez pozemky usadlikov. posledne kilometre sme naozaj prasili, aby sme stihli celkovy casovy limit pre trat 390 minut.

Nedela neskor...

_________________
Range Rover farma :)


Uto, 02.12.2008, 19:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.10.2006, 1:17
Príspevky: 2388
Bydlisko: Zálesie
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rado nd píše:
Dávate tie fotky, ako keby boli na predpis...

Trošku turbo, nie?
Bude aj pokec?


... čo buzíš!!! Vydrž! :twisted:

_________________
Nissan Patrol GR Y60 "Listnatý les" :smt159

http://www.aloha.sk/
http://www.excursion.sk/
http://picasaweb.google.sk/michi4x4


Uto, 02.12.2008, 20:24
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 56 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: