Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pon, 13.05.2024, 6:23
Dnes je pondelok 13. mája 2024, meniny má Servác a zajtra Bonifác




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 86 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Offroad Tornala 2011 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 12.01.2010, 22:33
Príspevky: 390
Bydlisko: Rožňava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Efendi nič nepíše asi už kameruje trať .


Štv, 11.08.2011, 9:46
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7918
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
denyz píše:
Efendi nič nepíše asi už kameruje trať .


:-D Nekamerujem, ale hustomer do blata nemam, ale sak uvidis ake je dobre blato - bahno,,najma trial A SPECIALKY..:-D o teba sa nebojim, bo ty so svojim lunochodom nepoznas prekazky..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 11.08.2011, 22:01
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 12.01.2010, 22:33
Príspevky: 390
Bydlisko: Rožňava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
efendi píše:
denyz píše:
Efendi nič nepíše asi už kameruje trať .


:-D Nekamerujem, ale hustomer do blata nemam, ale sak uvidis ake je dobre blato - bahno,,najma trial A SPECIALKY..:-D o teba sa nebojim, bo ty so svojim lunochodom nepoznas prekazky..
všetko má prekášky len ide o to pred akú sa sním postavíš. :D


Štv, 11.08.2011, 22:15
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Pon, 28.12.2009, 20:22
Príspevky: 1037
Bydlisko: Pezinok Lošonec
Odpoveď s citáciou
Poslať 
vcera starter a dnes servo dalo zbohom .sakra a tak som sa tesil :smt022 :smt022

_________________
Jeep zj 4.0 1994
Jeep xj 4.0 H.O.1996
Mazda 323 bf turbo 4wd
Multipla CNG
Ex. Jeep cherokee 2.1
Ex.LKT 81 T
Ex.UKT 6340
Ex .suzuki samurai 1,3 sj510
0904976223


Štv, 11.08.2011, 22:19
Profil
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tak dúfam že zas až taká hamba to nebude že budem na gurtni stále
ináč sme už doma z dovolenky ráno ešte vyberiem alternátor porobím keby náhodou ešte pár detailov a o cca 16:00 sme tam :wink:
máme vojsť do Gemera? kde tam odbočiť? :wink:


Štv, 11.08.2011, 23:53
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak co sa stalo ? Dnes o 16:00 som uz videl spustu aut ist domov.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Sob, 13.08.2011, 20:14
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 01.09.2008, 16:29
Príspevky: 501
Bydlisko: Michalovce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak už sme doma... trať bola dobrá pojazdili sme pobesneli sa... Viac sa neoplati asi podrobne rozoberať jednoducho a rychlo zlyhávala oraganizácia... inač spokojnosť dobrá partia, dobré pojazdenie... :D

_________________
Ford Maverick 2.4i, T3, CB, winch 5t, svetla,hilift, pevnosťáky, dáka gurtňa a mnoho dalšieho... :D


Ned, 14.08.2011, 10:23
Profil ICQ
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
aj napriek tej organizácie mne sa páčilo konečne som si zajazdil na nočnej trophy poprvýkrát včera tiež cez deň na tej trati paráda boli sme partia 2 autá niekedy viac takže sme poskúšali navijaky ja konečne uzávierku len škoda že sme nedošli potom až dokonca, ale efendi má u nás pochvalu, že to bolo tak zariadené že nám defekt hneď ochotne opravili :wink:


Ned, 14.08.2011, 11:37
Profil
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
dnes sme dali umyť pandu našlo sa plno riadných škrabancov čo mi nevadí ale som sklamaný z jednej veci ktorá tam bola pred umývaním pekná :( tá nálepka pošla dole prečo ste urobili také papierové ? nenájde s anejaká ešte taká ale kvalitnejšia? nejaké fotky pridám neskôr
ináč nemáte niekto fotky či z terénu či z depa... :wink:


Ned, 14.08.2011, 19:46
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Opytam sa znova :
Vysvetlenie nebude ziadne ???

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Pon, 15.08.2011, 20:26
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 19.12.2008, 21:40
Príspevky: 2047
Bydlisko: Košice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja za seba môžem povedať že hodnotím zraz pozitívne. Zajazdil som si do sýtosti, trate boli dôkladne označené, výrazné šípky skoro na každom desiatom strome, žiadne zápchy v lese. To sa týka oboch tratí. Trial ma nezaujíma (chápem že väčšinu áno) takže mi boli organizačné nedostatky diania okolo prekážok a špeciálok ukradnuté. Takže ja som si našiel na tomto zraze to svoje a týmto Efendimu ďakujem za príjemne strávený čas.
Nech to nikto neberie osobne, ale pýtať na druhý deň naspäť účastnícky poplatok je trápne, aj keď chápem že pre niekoho je 42 € podstatná čiastka.

_________________
Ford Bronco 5.8, Mercedes 300GD, EX Jeep WK2 SRT 6.4


Pon, 15.08.2011, 21:01
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.06.2008, 11:01
Príspevky: 716
Bydlisko: New Castle SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Marek velmi spravne! Ja som tam nebol no ciste vseobecne chcem trocha ochranit organizatorov. Spravit takuto velku akciu nie je sranda a je v tom kopa penazi a roboty, vzdy to ma jediny ciel spokojnost vas offroadakov, no sme na Slovensku a je dnes nic nie je bez problemov. povazujem tiez za minimalne nekolektivne a neslusne na druhy den pytat startovne spat, aj napriek mozno realnych nedostatkou. Urcite neboli sposobene zamerne a urcite kazda chyba mrzi organizatora viac ako vas, no preco sa nemozeme ako kamosi radsej podporit a ked je nedostatok, tak ponuknut pomoc na jeho odstranenie. Najlahsie je chlastat a po opici vykrikovat co nie je dokonale. radsej som ticho . Laco Efendi je moj osobny priatel a viem, ze ho to trapi, urcite chcel to najlepsie pre nas vsetkych. Ak sa nechcete ospravedlnit, tak aspon neripte . Odrazu sa z ofroadakov stavahu mudrci, nedotykavky, pravnici a ine hovna, len volakedy sme boli KAMARATI!!!!

_________________
LR Diskovery II tD5, Fishing & Hunting

+421905264896, nkdisco@gmail.com


Pon, 15.08.2011, 21:29
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Do riti ! Ja som tam nebol, a nikto tu nie je schopny popisat o com to tam bolo. Mam len kuse informacie od ludi z RS (nelichotive) preto chcem vediet aj pohlad dalsich ludi.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Pon, 15.08.2011, 21:44
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 29.04.2008, 21:41
Príspevky: 1716
Bydlisko: Gbelce
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Disco 10 bodov !! Ako pises nik nesleduje kto kolko maka pred a po . Este podotknem ak su pravidla aj na zraz a ponuknes priestor na jazdenie tak druhy den sa stratovne nevracia ked uz odjazdil nocny usek .
Aj ked len startom presiel . Ked efendi vratil dake startovne tak je vidiet ze na vlastnu skodu podporil niekoho ale podmienky ponukol.
Malo kto si vie predstavit ze kolko eur stoji take nieco zorganizovat a financovat. Nie je to mesacna robota ako ked sa partia dohodne ze ideme si zajazdit .

_________________
www.moa-gbelce.webnode.sk , www.slovakia-trophy.sk


Pon, 15.08.2011, 22:17
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7918
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nuz k veci dodam len tolko na svoju obhajobuu, ze sme chceli len to najlepsie, ale zial v poslednu chvilu nam lesaci odstranili vypilene stromy z trasy co my sme mi neboli kompetentny odstranovat, , a vecer sme uz to nestihli bo sadla hmla a nadruhy den doslo k znacnemu casovemu sklzuuu, pri prerabani trase, co vsak nam niektory netolerovali, a podaktory sa vyhrazali aj fyzicky, pod vplyvom istej gurazovej latky,co je vsak velmi smutne,,, ja sam sa citim aj dnes velmi trapne a mam velke vycitky svedomia,,naozaj sme chceli len to najlepsie a aby trasa bola cim dlchsia a narocnejsia, aby nebola kratka, a aby mali co najlepsie zazitky z akcie,,ale nakoniec co tam ostali si dobre zajazdili a citili sa dobre, za co im dakujeme a aj za ich podporu ako od mariska, gen,sponzora, Majoda,Pandika a ostatnych.. a takisto aj od dobrych kolegov z fora Disco a Josa........som z toho velmi znechutneny a uvazujem o odchode z offroad familie definitivne nakolko je mi to velmi trapne ze sme sa dostali nechtiac do takej nepryjemnej situacia, aj ked nechtiac..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 15.08.2011, 22:43
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 86 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: