Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 11.05.2024, 19:29
Dnes je sobota 11. mája 2024, meniny má Blažena a zajtra Pankrác




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 86 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Offroad Tornala 2011 
Autor Správa
Pandík

Registrovaný: Pia, 02.10.2009, 22:33
Príspevky: 3315
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som rad aj že som spoznal nových ľudí, stretol som sa s tymi čo sa už poznáme... keby som tam nebol neobjednal by som si ani navijak jednak by som nemal z kade za dobrú cenu a jednak v tornali som zistil že ten moj je príliš slabý :wink: trial som nejazdil ale chcel som ale vyskočilo ťahlo od páky a zle sa radilo tak som radšej nechcel pokúšať šťastie povolili s ami aj šruby silenbloka prevoodvky takže to hrkalo tam ale inač super na umyvárke nám povedal ten čo to vystriekaval že tak dlho ešte nevapkoval žiadné auto aspoň sme si doniesli domov blato z juhu a ako som už spomínal poskúšal som technyku nočná trophy bola super terény kadejaké pekne som nasral ludí čo mali špeciáli a tak :D
len nejako si neviem najsť čas nahrať sem fotky skúsim to dozajtra urobiť :) aj keď ich veľa nie je :oops:
efendi ďakujeme :wink:


Pon, 15.08.2011, 23:03
Profil
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Huraááá. A ani to nebolelo. :D
Efendi : tej prevej vete vobec nerozumiem. Myslis tym , ze : Vy ste vypili stromy a mali ste nimi vyznacenu trat a lesaci ich zobrali a tym padom trat nebola vyznacena ?

Z "lesmi " musis vychadzat dobre, aj u nas robia partizancinu, chvalabohu sme sa to dozvedeli a boli prizvany a dohodli sme sa. V lesoch aj maju konecne slovo Oni, aj keby ti povolenie podpisal sam Pan Boh.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Uto, 16.08.2011, 7:19
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Efendi len ty nehádž flintu do žita! Aspon si vytriezvel z predstavy o "súdržnej" a tolerantnej komunite(jak to slovo nemám rád)...naozaj to nikdy nebude ako na jehovistických ilustráciách. :wink: Jednak treba byť už dopredu pripravený aj na korektnú kritiku(ktorá môže byť na mieste) a netreba z nej stratiť nervy, druhak treba aj rátať s prehnanými reakciami vypatlaných trhačov plynových lánk, ktorý sú na začiatku každej akcie nabudení na prasknutie. A proste potrebujú nahromadený pretlak sily osobnosti niekde ventilovať. :-D Nehladiac na nabudenosť podporenú rôznymi "životabudičmi". Takže hlavu hore...zo zlého sa poučíme, a to dobré vylepšíme! A čo nás nezabije, to nás predsa posilní... 8-)

Tornala je už tesne za hranicou mojho akčného rádiusu...nebol som...ale myslím si že toto platí pre akúkolvek akciu. :wink: Aby som tak dlho tie T3-ky počúval, potrebujem ako motiváciu a rekonvalescenciu aspon týždeň v rumunsku či ukrajine. :-)

_________________
Strieborný Šíp & Čierny Hawran


Uto, 16.08.2011, 7:51
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 15.04.2010, 18:34
Príspevky: 321
Bydlisko: Dobšiná
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Efendi ty len neodchádzaj pre pár zakomplexovaných idiotov.Ak si myslia,že sú majstri sveta tak nech si to organizujú samy!

_________________
Nissan patrol gr Y61 2,8 wagon....
ex vitarka 1,6 16v wagon....


Uto, 16.08.2011, 9:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to efendi : už ti to tu povedali viacerý, nevzdávaj to...nie si na tomto poli organizovania sám a všetci čo z akciami už mali dočinenie a mali ich zmenežovat vedia že konštruktývnej kritike ktorá je dobrá no zároven aj kritike blbcov sa nevihnú...preto držím ti palce a verím že aj dalši ročník budeš organizovat z radostou...
V tornali na zraze som nikdy nebol no zatial som vždy počul len dobré veci o pojazdení, a to že sa sem tam dačo nezadarí no Bože čo sa také deje...
Budme radi že na Slovensku ktoré je už prevažne Národným chránením parkom sú stále akcie a že sa vobec niekde možeme povozit, a že pri dnešných zákonoch sa vobec nájde niekto kto sa pustí do rizika organizovania offroad zrazu a nesie tým brutálne velké riziko a zodpovednost nie za to že niekto na trati čaká polhodinu ale za to že za každý podnet neprajníkov ho možu riešit orgány a to už sranda nie je...
už sa neviem dočkat fotiek a videa... :D :D :D

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Uto, 16.08.2011, 10:59
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 12.01.2010, 22:33
Príspevky: 390
Bydlisko: Rožňava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Efendi pozbieraj sa a napíš ako to bolo naozaj , celé fórum nechávaš v tom že tam boli len zakomplexovaný idioti ,ktorý sa nevedia správať . Jednému nechápem prečo máte potrebu sa vyjadrovať k veci keď ste tam ani neboli , mi čo sme tam boli sa k tomu nevyjadrujeme a to hlavne preto že si ceníme zámer organizátora urobiť dobrú akciu aj keď to nevyšlo .


Uto, 16.08.2011, 12:45
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.01.2008, 0:17
Príspevky: 175
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
no pridam svoj nazor aj ja teda :
1, tí čo tak efendiho kritizuju, už niektorí z vás usporiadal podobnu akciu??? kto a kde??? keby ano, isto bude kritika od vas konstruktivna a nie zakerna...
2, neviem teda presne aky bol u niektorych problem, vraj zle oznacena trat, ale ja sa vas opytam, ked idete do lesa sa vozit, tak ako to tam mate vyznacene??? ci vam staci dajaka mapa a idete... ja som bol na trati bez itinerara, lebo sme tam boli nieco riesit a v pohode som sa po nej vratil do depa. bola vyznacena lepsie ako niektore useky dialnice u nas!
3, ak niekto ide na masovu akciu, musi ratat s tym ze tam aj cakat bude, lebo pri tolkych autach nie je mozne, aby sa nieco nestalo a nedoslo tak k casovemu sklzu
4, jedna vec co by som organizatorom vytkol je ze nedali na zaciatku nikomu fukat. viete, kazdy kto tam bol nech si da ruku na srdce a ja vam poviem, ze keby sa fukalo tak 60% aut sa na drahu nedostane!!! tak o com tu potom hovorite ???
5, a k tomu startovnemu, toto je co za chrapunstvo pytat si spat startovne??? a k tomu na druhy den??? chlapci, ja vam poviem jednu vec, chodime zabezpecovat akcie uz niekolko rokov, ak nezabezpecujeme, tak chodim ja sa previest, alebo aspon pozriet, a poviem vam ze podla mna ty co pytaju vacsinou peniaze spat su ti isti... moj nazor!
6, aj mna mrzi ze sa zrusila cast programu, ze nebol striptiz, ze vatra hned nehorela ako mala, ze ..., ze... , ale co teraz mam komu za to nadavat? asi na to bola dajaka pricina, a isto to nebolo naschval urobene od organizatorov. ved ti sa snazia vam to co najviac sprijemnit!

efendi, prosim ta, z toho si nic nerob, aj mi to pozname. ludia su taky aky su. toto nezmenis ani ty, ani ja, ani nikto tu... toto je len o charaktere ludi.
a z pohladu zachranarov... na tuto akciu sa vzdy tesia, lebo je dobre organizovana, pohodova... mi sme boli velmi spokojny, takze neopovaz sa to zrusit a buduci rok neorganizovat!!! lebo mi prideme aj tak!!!
tot moj nazor

p.s. efendi, torta bola supeeeeeeeer

_________________
viacero offroad, ale momentálne vascina nepojazdná... ale to se poddá...


Uto, 16.08.2011, 14:13
Profil WWW
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak je neviem ale ja som tu ziadnu vaznu kritiku nikde nenasiel, len som chcel pocut vysvetlenia. A ano na par akciach som sa silne podielal. :wink:
Nas dojebu za posraty hajzel v campe, tak som len chcel vediet preco start meskal 4 hodiny a nikto tu na fore to na rovinu nepovedal . A efendi to aj vysvetlil.

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Uto, 16.08.2011, 17:18
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.03.2008, 18:21
Príspevky: 705
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rescue zober si to aj z pohladu komercneho ucastnika.

Na fora nechodim a o problemoch organizatorov s usporiadanim akcii ani netusim.
Splnil som podmienky organizatora - dal som si upravit auto komercnej firme.
Zaplatil som startovne - teda som na komercnej akcii.
Precestoval som xxx km.
Akcia nesplna to co bolo deklarovane - chcem vratit startovne.(zatial)

Ono organizator si uz musi uvedomit, ze nejde o pajazdenie pre kamaratov z fora ale o komercne akcie, kde startujuceho zaujima co dostane za svoje prachy a dake problemy organizatora su mu fuck.

_________________
Patrol GR Y61, 2,8TD


Uto, 16.08.2011, 22:27
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7918
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
[quote="dado"]
Efendi : tej prevej vete vobec nerozumiem. Myslis tym , ze : Vy ste vypili stromy a mali ste nimi vyznacenu trat a lesaci ich zobrali a tym padom trat nebola vyznacena ?


Dado, boze chran aby sme tam mi pilili stromy, to by sme hned skoncili,,,veci sa maju taaak, ze v useku kde sme mali povoleniaa, su cirka 6 majitelov pozemkov-lesov samozrejma vec, a kazdy tam takmer len tazi,, a ty co tam pracuju, teda lesny pracovnici, nie su vsetci stadial, teda z nasho okolia, ale su aj z vychodu a roznej casti slovenska,, tyka sa to mimo pozemkov lesneho zavodu unas..ktorych pozname,,ponevac tam su aj majitelia z Rakuska,, tak aj zato tam vela cudzich lesnych pracovnikov, ktorych nase poziadavky su nezavazne a moc ich to nezaujima,,, takze nam zavadzali ich vypilene stromy, ktore mali poukladana v nasich trasiach a nebolo mozne ich ani obchadzat..bolo by to problematicke,, v nasom pripade sa jednalo na dvoch usekoch.. tak zato bol ten znacny sklz, ale to samozrejma vec nikoho nemusi zaujimat, bol to nas problem a nie umyselny,, co ma vsak velmi mrzi,,
co sa tyka vyznacenia trasy, bola vyznacena dobre a husto, avsak miestami boli aj ine znacenia robene nie nami ale zamestnancami lesnych pracovnikov , ktori znacia kadial maju ist ich afta-nakladaky, a takisto tam pobehuju sem tam aj kvady a oni si tes znacia cestu , bo tam je vacej krizovatiek, je to ako labirint a aby nem zabludili,, tolko k vysvetleniu....

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 16.08.2011, 23:08
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.01.2008, 0:17
Príspevky: 175
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
miso,

ja to chapem, ale na takejto akcii sa vzdy daco vyskytne co moze sposobit casovy sklz, ale ako hovorim, je to o ludoch....

ved skus nieco zorganizovat, sam uvidis...

_________________
viacero offroad, ale momentálne vascina nepojazdná... ale to se poddá...


Str, 17.08.2011, 11:43
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.01.2008, 0:17
Príspevky: 175
Bydlisko: Trenčianske Teplice
Odpoveď s citáciou
Poslať 
a z pohladu ucastnika, pozri, bol som na spustu akciach, tiez som cakal v kolonach aj 3-4 hodiny, tiez mala trat namiesto 60km len 27km... nikdy som si ale nedovolil ist pytat startovne, aj ked som presiel omnoho viac km ako ty teraz...

_________________
viacero offroad, ale momentálne vascina nepojazdná... ale to se poddá...


Str, 17.08.2011, 11:47
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
už sa neviem dočkat fotiek a videa... :D :D :D[/quote]

Hallóóóó...foto a video, neviem sa dočkat.... :shock: :D

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Str, 17.08.2011, 11:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.03.2008, 18:21
Príspevky: 705
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rescue píše:
miso,

ja to chapem, ale na takejto akcii sa vzdy daco vyskytne co moze sposobit casovy sklz, ale ako hovorim, je to o ludoch....

ved skus nieco zorganizovat, sam uvidis...


Ja to osobne chapem aj tolerujem a rozumiem aj efendimu, len chcem poukazat na to, ze akcie su uz viacmenej komercne a u komercne ladeneho cloveka, nepatriaceho do ziadnej off komunity, ktori si zaplati startovne a o problematike organizovania takejto akcie nic nevie, nepochodis s vetou "ved skus nieco zorganizovat, sam uvidis".

_________________
Patrol GR Y61, 2,8TD


Str, 17.08.2011, 15:01
Profil WWW
Čumil

Registrovaný: Str, 17.08.2011, 23:23
Príspevky: 2
Bydlisko: Slovensko
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Niekoľko poznámok:
1.Neviem na základe čoho chvália akciu takí, čo tam ani neboli.
2.V Tornali akciu organizovali predtým iný ľudia a trate pripravovali tiež iný.
Takže spomínať predošlé akcie v Tornali sem nepatrí.
3.Ak Vás v reštaurácii čašník náhodou obleje, tak mu zaplatíte lebo aspoň Vás skúsil obslúžiť?
4.Treba najbližšie pozrieť na iných akciách, že čo očákávajú účastníci, určite, že požiadavky čoraz rastú.

To ,že treba skúsiť zorganizovať akciu, to tu neobstojí, treba to robiť na nejakej úrovni.


Str, 17.08.2011, 23:54
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 86 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron