Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Uto, 14.05.2024, 6:11
Dnes je utorok 14. mája 2024, meniny má Bonifác a zajtra Žofia




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 161 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší
 Tisovec 2014 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Vidis a my jazdci tym zijeme rok dopredu, lebo uz cakame na dalsi rocnik :-)

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Pon, 28.04.2014, 22:02
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 24.03.2011, 15:17
Príspevky: 256
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
Moje fotky dolinka nedela odblokovane :

https://www.facebook.com/media/set/?set ... 3cab94211c

_________________
Pajero II. 2,5TD GLX 3dv. Super Select,
2x navijak 5,5t, OME, CB, hi-lift, kladka, gurtne,...


Pon, 28.04.2014, 22:34
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 13.03.2011, 23:33
Príspevky: 379
Bydlisko: Piestany
Odpoveď s citáciou
Miro, tvrdit, ze organizatori v Tisovci su lajdaci? Zazivame to cele z ineho pohladu, trosku detailnejsie ako ucastnici. Na slovensku som v offroade nic profesionalnejsie zorganizovane nevidel. Samozrejme ludia co sa pridu pozriet ako divaci, nevidia co vsetko je za organizaciou niecoho takto velkeho, ci uz financne, alebo casovo. My sme koli tejto akcii riesili veci od januara a to sme v porovnani s partiou z Tisovca nic neurobili. Oni zacinaju riesit dalsi rocnik chvilu po skonceni predchadzajuceho. Co sa tyka trophy a divakov, nemoze sa nikto divit, ze divaci nemozu ist k trati autom, kedze je vela prace tam legalne dostat uz tych 250 registrovanych posadok. Takisto je velky problem vysvetlit kam mas slapat s ruksakom na chrbte, aby si sa pozrel na auta. Trat ma dokopy 120 kilometrov hlboko v lesoch. Ako novinari, sme behali hore dole po tratiach kazdy den, mame tam pojazdene trate aj mimo akcie a stale sme mali problemy porozumiet kam mame ist fotit auta. Neviem si predstavit, ako by to vysvetlovali divakom.

K tej dolinke: divaci su vseobecne nezvladnutelna masa, ktora nepocuva organizatora, kym nieje v pocetnej prevahe...je to tak pri vacsine akcii, ktore sa konaju v exterieri. Pohyboval som sa po trati a na upozornenie organizatora ludia nereagovali a dokonca su schopni byt arogantni a utocni.

Presne ako tu uz niekto pisal, si z Hnuste, co je susedne mesto Tisovca, skus sa niekedy stretnut s chalanmi z Tisoveckeho klubu a pochopis o com to je. Treba si vazit kazdeho, kto je ochotny podstupit nieco take ako organizaciu takejto akcie, hlavne v dnesnej dobe zakazov a izolacie ludi pri telke a pocitaci. Napadov je vela, aj od nas smerovali napady ako to cele zlepsit, ale potom pride realita a vacsina je popri tom vsetkom neriesitelna. Ako velky skok tohto rocnika beriem ten stvrtok, ktory tomu dodal, ten spravny naboj a smrnc, ktory k takto velkej akcii patri.

Offu zdar a vsetci co sme tu len dufajme, ze bude este vela rocnikov Tisovca :wink:

Mato, 4x4life.sk

_________________
Daihatsu Feroza trochu inak...
viewtopic.php?f=4&t=12594

http://www.4x4life.sk - magazin zo sveta offroadu


Pon, 28.04.2014, 22:53
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 12.11.2012, 15:39
Príspevky: 911
Bydlisko: Vranov nad Toplou
Odpoveď s citáciou
Andy NM píše:
Janci samozrejme reagujem na prispevok pred tebou :-)


Jasne to som pochopil videl som robotu a organizaciu a v tom blate mali co robit aby dali pozor na jazdcov nie to na divakov ;)

_________________
Toyota Land Cruiser LJ70


Pon, 28.04.2014, 23:15
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 24.03.2011, 15:17
Príspevky: 256
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
mattias píše:
K tej dolinke: divaci su vseobecne nezvladnutelna masa, ktora nepocuva organizatora, kym nieje v pocetnej prevahe...je to tak pri vacsine akcii, ktore sa konaju v exterieri. Pohyboval som sa po trati a na upozornenie organizatora ludia nereagovali a dokonca su schopni byt arogantni a utocni.
Mato, 4x4life.sk


suhlasim :smt151

Necital som predtym vsetky prisvevky a ani nemienim,
ale ak to vie niekto udrzat na uzde vsetkych na takom rozsiahlom useku tak :smt147

Neviem preco vzdy musi niekto nacinat veci zbytocne ked to vie niekto lepsie nech sa paci obliect vestu a do terenu a drzat ludi na uzde :smt155

_________________
Pajero II. 2,5TD GLX 3dv. Super Select,
2x navijak 5,5t, OME, CB, hi-lift, kladka, gurtne,...


Pon, 28.04.2014, 23:16
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Su akcie na slovensku kde su divaci priamo na trati a neni to dobre na jednej nemenovanej akcii pred piatimi rokmi som presiel divakovi po nohach samozrejme nie naschval a bolo to nechtiac a malym samurajom divak sa pravom nasral na mna a skoro som dostal nakladačku

Neviem si predstavit pri Tisovci pri vijazdoch zjazdoch kde by ludia stali a ak aj ano ci by sa nepchali tam kde nemajú tento rocnik bol veľmi zaujímavý a velmi technicky museli sme sakra davat pozor na seba na nase auta aby sme ich tam nezničili a ktomu davat pozor na divakov no sorry asi by tu viaceri prskali ze to neni dobry napad aaaaa ked aj tak si zober tu stranku ze by Tisovecky klub musel zohnat dalsich tratovakov co by davali pozor a na tom mieste musi byt aj sanitka alebo sanitak a ine veci a to su zbytocne naklady napr: pri organizacii Pretekov do vrchu na Sturci boli tratovaci a kazdy nastavil ruku sak ja pojdem tam a tam ale co das kazdemu musi dat obed a dake love nikto nebude pre dakoho krasne oci stat a davat pozor na druhych zadarmo a aked ano takych ludi je mozno par teda asi dva kusy

Druha vec je ze su medzi nami Ucastnici co bez posilnenia nesadnu do auta a nedajboze ze by takyto ucastnik dakoho zrazil alebo sa je mu nie co stalo ako by sa to rozmazávalo po mediach ze tam jazdia posilneny jazdci!

Ako je 1000% pravda divaci nemaju co robit na Trophy a samemu by mi to vadilo pre divaka je dolinka a ked nie nech idem do P......

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Uto, 29.04.2014, 8:27
Profil ICQ
Učeň

Registrovaný: Sob, 16.02.2013, 18:57
Príspevky: 11
Bydlisko: Banska Bystrica / Bratislava
Odpoveď s citáciou
Miro, ja som si dovolil napisat minuly rok na Tisovec 2013 tiez podobny koment s tym ze vsade na plagatoch som videl ze sa jazdi aj v piatok/sobota ale ked som prisiel do Tisovca nikto mi nevedel povedat ziadne info kde mam hladat trat ani nic podobne. Ked som to spomenul na fore zistil som ze chyba je (bola) vlastne vo mne a ze som jeden z mala ktori sa stazuju.
Chapem ze Tisovec nieje komercna akcia a je urcena hlavne pre jazcov a nie divakov ale v tom pripade to napiste aj do reklamnych materialov - nieco v zmysle ze servis pre divakov iba v nedelu alebo podobne. Lebo kto to nepozna automaticky berie ze divaci su vitani aj prve dni, nielen v Dolinke.


Uto, 29.04.2014, 13:38
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 31.12.2008, 0:27
Príspevky: 462
Bydlisko: Senica ,,Záhorí" SK
Odpoveď s citáciou
Miro09 bolo Ti toto treba? Mal si si radsej kusnut do jazyka....

_________________
Toyota HDJ 80 4.2TD


Uto, 29.04.2014, 17:57
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 15.07.2013, 21:26
Príspevky: 9
Odpoveď s citáciou
budu aj nejake videa?


Uto, 29.04.2014, 18:19
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Jojo GR píše:
Miro09 bolo Ti toto treba? Mal si si radsej kusnut do jazyka....


Ako kritika, ked nieco nebolo dobre prosim, ale aby kritizoval divak, ze nevedel, kam sa ma ist pozriet v piatok- sobotu na trophy, to uz je trocha moc, nie. Na trophy su divaci uzitocni akurat tak na namesti. Podla mna na trophy by nemali co hladat. Klobuk dolu pred organizatormi, ze divakov sa na trophy motalo len tolko... Ja tiez nehovorim, ze vsetko bolo super, napriklad, jedna z kolon bola vytvorena len tym, ze nasi ceski kolegovia si zmysleli, ze si daju kafe a to priamo na trati a ostatni cakali za nimi :smt133 Pritom kusok vyssie sa dalo odstavit mimo trate. To ale nie je vina oragnizatora, ten samozrejme nemoze byt vsade ale je to vina nedisciplinovanosti posadok a neohladuplnosti k ostatnym. Ale co uz, aj taki su medzi nami... Podla mna to bolo z organizacnej stranky dobre zvladnute..

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Uto, 29.04.2014, 18:40
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 22.03.2012, 23:30
Príspevky: 428
Bydlisko: Rožňava
Odpoveď s citáciou
ja som tohto názoru:
1.trophy je pre jazdcov, divákov tam lákať netreba, poprípade na to treba upozorniť aj na plagátoch, v médiách atď
2.dolinka je najmä pre divákov / chodím pravidelne a či prší alebo sneží, divákov akoby stále pribúdalo/
3.vstupov do dolinky veľa nie je, tak prečo nevyberať napr 1 éčko vstupné. Bolo by viac peňazí na organizátorov a usporiadateľov, ktorí by masu divákov pomáhali zvládať

_________________
ARO 10,ARO 10, Asia Rocsta, JEEP YJ, TJ, JK

https://plus.google.com/u/0/photos/1180 ... 5400496177


Uto, 29.04.2014, 18:44
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 31.12.2008, 0:27
Príspevky: 462
Bydlisko: Senica ,,Záhorí" SK
Odpoveď s citáciou
Myslel som to tak, že je medzi nadšencami offroadu velmi vela ludi, ktorí si upravené auto dovolit nemožu, tak by sa radi aspon pozreli, pofotili, isli do prirody..... Taktiež som na Tisovci nebol, aj ked som velmi chcel. No zivot je aj o iných veciach, nie iba o tych čo chceme. Ale to je jedno, kludne to vymazte, pisem tu len pi.oviny.... :smt156

_________________
Toyota HDJ 80 4.2TD


Uto, 29.04.2014, 19:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.11.2011, 17:57
Príspevky: 557
Bydlisko: Cinobaňa
Odpoveď s citáciou
Imro píše:
budu aj nejake videa?


Budú a už aj zopár je na youtube :)

_________________
Toyota LC KDJ 125, motorová + ručná píla, sekera, BFG M/T KM2, navijak 5,4t, šnorchel, OME+5cm, ARB uzávierky = predná + zadná.
http://www.youtube.com/user/Stanoffroad
Stano


Uto, 29.04.2014, 21:41
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Vam nedoachdzaju suvislosti vsak?
Myslite ze Club ma registracnu pokladnu?

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Uto, 29.04.2014, 21:57
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 26.11.2011, 17:57
Príspevky: 557
Bydlisko: Cinobaňa
Odpoveď s citáciou
Tak treba priamo organizátorovi napísať to čo sa vám nepáčilo - ten s tým viac spraví ako my tu, si myslím.
Nebolo by to lepšie?
:)

_________________
Toyota LC KDJ 125, motorová + ručná píla, sekera, BFG M/T KM2, navijak 5,4t, šnorchel, OME+5cm, ARB uzávierky = predná + zadná.
http://www.youtube.com/user/Stanoffroad
Stano


Uto, 29.04.2014, 22:02
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 161 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: