Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 16:36
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 150 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
 SAIGON 4x4 Trenčín 2015 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
dakujeme za pochvaly, sme radi, ze sa pacilo.

pri akcii som ako obvykle nic nestihal a nepohol sa z kempu, takze az dnes pri upratovani som prvy krat videl areal, a zistil, kde vsade a v akych terenoch a podmienkach ste boli schopni jazdit. priatelia, klobuk dole... :) ani som netusil, co vsetko tam mame... :mrgreen:


Ned, 24.05.2015, 22:33
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1462
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
Tak v prvom rade akcia super :smt023 Veľká vďaka organizátorom, sponzorom, a všetkým ktorý sa na akcii podieľali. Škoda že nebolo trošku krajšie počasie ale aj tak bolo fajn..

Celý deň sme mali čo robiť a to sme ani nestihli všetky súťaže absolvovať. Pátračka bola super. Dalo sa veľa bodov prejssť aj bežným SUV.. Akurát keď tak teraz čítam tie komenty od Andyho tak asi má pravdu.. Je mi jasné že toľko pretekárov cup-u mali čo robiť a nedalo sa to stihnúť do predpokladaného času ukončenia.. Možno by preto nebolo odveci v prípade konania budúceho ročníku saigonu (a ak bude aj offcup) tak skúsiť porozmýšľať spraviť dvojdňovú akciu s tým že jeden deň by sa jazdil iba alebo primárne CUP.. :smt139

Foto pridám dake neskôr ;)

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Ned, 24.05.2015, 22:34
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Aby to niekto nahodou zle nepochopil, ja akciu ako taku nehanim, ta bola super, akurat sa mi nepacilo to spojenie s tym offroad cupom a zda sa mi trochu nefer, ked bolo registrovanych okolo 100 aut na akcii a len cca 30 na offroad cupe, tak poskytneme pre 30 aut pre offroad cup najlukrativnejsie useky arealu a zvysnych 70 nech sa vozi okolo... toto sa mi nepacilo ale urcite to ani organizatori takto nechceli a v pripade, ze by to islo podla planu a offroadcup by skoncil o 12 tej, mali by dostatok casu aj ti zvysni 70 ti si pojazdit v castiach uz skonceneho offroadcupu.. Kedze vsak podla planu neskoncil, cakali sme na bazinu marne :-( Tym padom sa stalo tak trosku marne aj to, ze sa priviezlo na blbnutie a exhibicie auto na voziku.. :-(
Moj nazor je, ze offroad cup mal byt v nedelu. Ved aj v Tisovci sa piatok sobota jazdi trophy a ti co si chcu zasutazit, ostanu v nedelu na Dolinku. Som presvedceny, ze aj teraz ti, ktori mali zaujem sa offroad cupu zucastnit, celkom urcite by ostali alebo prisli v nedelu. A sobota mohla byt uplne v klude pravym saigonom. Tolko moj nazor, este razm nikoho za to nehanim a pred organizatormi klobuk dolu.. :-)

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Ned, 24.05.2015, 22:57
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
andy, nasa predstava o sutazi v ramci saigonu bola povodne trochu ina (a moja absolutne ina), ale nie vzdy je mozne ovplyvnit vsetky okolnosti tak, aby sa predstavy zhmotnili do zelanej reality. nemozeme menit podmienky sutaze pocas jej priebehu, nedokazeme ovplyvnit pocasie a nedokazeme ovplyvnit vysku hladiny spodnej vody, ktora sa zmenila v priehehu par hodin, ak nie minut.

velmi vela ucastnikov tohtorocneho saigonu tam boli prave kvoli offroad cupu a myslim, ze si to napriek cakaniu velmi uzili. taketo podmienky na slovensku bezne neexistuju. vzdychame nad fotkami z ladogy, camel trophy a dalsimi svetoznamymi pralesnymi a mociarnymi chutovkami a tu si to ucastnici (aj divaci) mohli zazit na nasom malom slovensku. je to pre nich zle? zlyhal preto organizator?
nie, proste to tak vypalilo...

saigon je v sucasnosti jedinou akciou na slovensku, kde si ucastnik v realnom case moze vybrat z niekolkych veci, comu sa chce venovat a nemusi cakat v rade. tento rok to okrem cross-country bola sutaz v krizeni, plnohodnotny a profesionalne zabezpeceny strelecky stage a uplne nova vec - patracka, v ramci ktorej sa dalo na par hodin hodnotne a zmysluplne zabavit a prejst celym arealom s mnozstvom druhov terenov a podmienok, ktoreho bolo asi 5x viac, nez zaberal samotny OCS. body v patracke boli zvolene tak, aby ucastnika previedli vsetkym zaujimavym, co sa tam da vidiet, prejst a zazit a nutili ho absolvovat to. a dva z nich boli aj v bazine. preco ste to cele nesli, ked ste sa aj tak nudili?

je skoda, ze som na rozprave nevidel nikoho z vas. je skoda, ze ste neprisli do infostanku a neopytali sa ma, bol som tam pre vas. je skoda, ze ked ste boli nespokojni, nikomu ste to nepovedali. je skoda, ze ste odisli par minut pred tym, ako sa uvolnila ORC trasa a bazina pre kazdeho.

mrzi ma to (obzvlast v pripade vasej partie) a myslim si, ze viem, kde je problem. hladame stale nove sposoby, ako nasu akciu urobit lepsou a dokonalejsou a viem presne, co nam chyba. su to ludia, cas a ucinny informacny system, ktorym dokazeme on-line informovat 150 posadok a organizatorov, rozlezenych v autach na ploche 250000 metrov stvorcovych o tom, co sa kde deje. ale robime na tom. verim, ze napriklad nas web je toho dokazom a verim, ze v dobe smartfonov a vsadepritomneho internetu sa to da. len treba chciet.

vas, ucastnikov, poprosim len o trochu empatie, otvorenosti a istej miery tolerancie... spolu to doladime...
nie sme sice radio expres, ale "bavi nas, bavit vas"... ;)


Ned, 24.05.2015, 23:54
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Thunder, tak na rozprave sme urcite boli hned rano pred startom OCS, ktoru robila Thunderka, mozes sa jej opytat, ze sme tam boli a dostali sme aj harky k patracke, takze neviem, aku rozpravu si robil ty, ked sme jednu absolvovali, boli sme v tom, že je to vybavene. A patracku sme isli, nasli sme skoro vsetky body a ked sme chceli ist bazinu, bolo to komplet ohradene paskou a body v bazine sa nachadzali len na kraji. A tiez nie je pravdou, ze sme nevyjadrili toto tiez priamo organizatorom, opytaj sa Thunderky, ked bola pri nas, ci sme jej tento nazor s tym OCS nevyjadrovali. Videli sme, ze mate kopa roboty a aj tak sa to uz zmenit neda, preto som nepovazoval za potrebne sa ist s tymto stazovat priamo tebe.. A hovorim, pri patracke sme sa opakovane niekolko krat po sebe dostali do trate OCS, jeden krat dokonca az k vstupu do baziny, odkial nas organizatori samozrejme opravnene vypoklonkovali.. Z tohoto dôvodu sme sa potom doslova bali vozit okolo a presli sme takmer vsetky sekcie mimo trate OCS..

Este raz sa opakujem, ze akciu ja nehanim, bola to pekna akcia, uzili sme si kempovanie jak sa patri, stretnutie s kamaratmi, vsetko bolo super, ale na mojom nazore na prebiehajuci OCS pocas akcie saigon trvam... Mozte ma za to vsetci ukamenovat, urcite pre tych, co sutazili nieje co riesit, ze to bolo super. Ja som len tento nazor dal ako porovnanie s predchadzajucimi rocnikmi, kedy moznosti na jazdenie pre nesutaziacich bolo ovela viac. Vobec nie je pravda, ze sa nam akcia nepacila, keby sa nam nepacila, tak odideme nie o 4 tej ale este pred obedom...

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Pon, 25.05.2015, 8:03
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1462
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
Tak nejaký malý výber narýchlo od mojej polovičky nájdete tu > http://andrej190.rajce.idnes.cz/saigon_2015/ ;)

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Pon, 25.05.2015, 8:04
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.09.2010, 9:28
Príspevky: 328
Bydlisko: Piestany/Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ako zastupcovi organizacneho teamu Offroad cup Slovakia sa mi ziada napisat zopar slov.
Po prve a to najpodstatnejsie, vdaka Romanovi a Janke ( Thunderovi a Thunderke) a celemu kolektivu ludi okolo nich za organizaciu tak velkeho a dobreho podujatia. Bolo to bravurne.

Vdaka chalanom, ktori sa cely den starali o hladky priebeh preteku na starte aj na trati.

Za mna vdaka jazdcom, ktorym sme trochu podkurili. Napriek tomu sa preteku vzdalo len minimum posadok. Verim ze skody na autach nebudu velke a vidime sa na dalsom kole OCS.

Velka vdaka divakom, ktori cely den vytvarali neopakovatelnu atmosferu v bazine a ,,hecovali" jazdcov a predovsetkym spolujazdcov k nadludskym vykonom.

Co sa tyka nepresnosti v casovom harmonograme OCS: zial chalanom sa podarilo pripravit trat neskor, co hned v uvode sposobilo meskanie cca 2 hodiny. Od piatku, ked sme sa boli pozriet na trati sa zmenili podmienky. V sobotu rano bola omnoho nizsia hladina vahu. Ale pravdepodobne stupla spodna voda a zatopilo bazinu. Trat bola obtiaznejsia ako sme cakali. No a k tomu vsetkemu sa oproti planovanemu a predregistrovanemu poctu aut prihlasilo o 15 aut viac. Comu sme ale vlastne radi:)

Je mi trochu smutno ak by ludom na akciach prekazal Offroadcup, pretoze vznikol hlavne s cielom tieto akcie podporovat. Dat jazdcom moznost pretekat a divakom priniest zmysluplny zazitok. (co sa mimochodom podla ucasti divakov asi podarilo). V bazine sa pocas dna vystriedalo okolo 30 aut. To je slusna exhibicia ;)

To Andy: Neda mi. Stale mi znie v usiach jedno tvoje vyjadrenie o Tisovci, ze nejdete lebo uz to nesponzoruje ten a ten. WTF co je toto za pristup? Aby sme sa na tak malom Slovensku delili na akcie podla toho kto ich sponzoruje? Spocitame ich na jednej ruke a budeme sa tu takto handrkovat? Sa nam raz stane ze organizatory sa na to vykaslu a my budeme musiet cestovat za dobrym jazdenim do susednych krajin.
Mozem zodpovedne prehlasit ze okolo OCS sa nahaname bez naroku na zisk a zatial bez sponzora. A robime to len z vlastneho presvedcenia a pre offroad ako taky. Verim ze s celou partiou ste boli prvi a dufam ze aj posledni ktorym sme prekazali.


Tomas Ilencik
4x4life.sk

_________________
Pajero V20 3.0 V6 - SOLD
Daihatsu Feroza F300
LandCrusier LJ73

http://www.4x4life.sk/


Pon, 25.05.2015, 8:18
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Tomas, moje vyjadrenie o Tisovci si trochu prekrutil, ano padlo tam aj to vyjdrenie o sponzorovani, ale prvoradou pricinou mojej neucasti bolo hlavne to, ze na Tisovec som chodil od tusim 2009 roku a postupne som videl ako upada, preto som sa tento rok na neho vybodol...
A co sa tyka toho, ze ste nam prekazali, tak to teda ani omylom, opat to niekto zle pochopil, naopak ja si cenim, ze niekto organizuje nieco pre offroad na slovensku a vobec by ma nenapadlo nieco take kritizovat, mozno ti to teda bude divne ale ja si vazim kazdeho organizatora, ktory sa na vlastnu past do niecoho pusti, teda tym padom aj teba..
Podstatou mojho nazoru bolo, ze OCS sklbit s akciou Saigon a vsetko v jeden den, je skratka moc.. To je vsetko, co som tym chcel povedat..
Neviem, preco sa hned uchylujes k takym zaverom, ze ste niekomu prekazali. Zistili sme, ako to tam bolo, prisposobili sme sa a hotovo ale skratka ja som taky, ze sa nepretvarujem a poviem svoj nazor, ved asi na to tu toto forum je, ci? Mozes ma za to nenavidiet ale ja si svoj nazor skratka poviem. A este raz, pokial si to pochopil, ze som to zobral tak, ze OCS nemal na saigone co robit, tak ma to mrzi ale tak som to nebral ani nahodou. Mal som na mysli iba nieco take, ze to mohlo byt rozdelene trebars na 2 dni, kde jeden den by bol primarne pre OCS, toto bola cela podstata mojich nazorov....

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Pon, 25.05.2015, 8:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
andy, v ziadnom pripade ta nemienime kamenovat, ani nic podobne. naopak, ja som rad, ze ste tam boli a potrebujeme poznat vase nazory, aby sme mohli aj dalej vychytavat musky a odhalovat rezervy. len som z tvojho prveho prispevku mal pocit, ze ste tam bezradne cakali na okraji baziny a nevedeli, kam sa mate pohnut... :D

kym som ja vytvoril moju reakciu, tak pribudol tvoj dalsi, vysvetlujuci prispevok, ktory meni aj moj pohlad na to, co si napisal a teraz aspon viem, komu mam podakovat za tie nove tereny a cesticky, co som tam na druhy den ponachadzal... a vase auta boli rozhodne ozdobou tejto akcie... ;)

ked budeme spolu osobne, poviem ti viac zo zakulisia a pochopis mnohe suvislosti. niekedy proste dobry umysel, hyperaktivny kolektiv a rozmary prirody spolocne vytvoria take situacie, ze slabsie povahy by z nich mozno aj kolabovali. v nas to ale odhalilo majstrovstvo bleskovej improvizacie a velmi dobre sme sa pri tom bavili a uzili sme si to aj na tej druhej - organizatorskej strane. a to, ze to ani pre vas nebola uplna strata casu, ten pocit este vylepsuje.

ale jedno je iste... uz sme predbezne hodnotili :smt157 a urcite vieme, ako to moze byt a bude o rok zase lepsie... ;)

a aby nedoslo zase k nejakemu nedorozumeniu, tak ten hodnoteny v strede na tej emotikone nie je nikto iny nez thunder... :D


Pon, 25.05.2015, 8:55
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
sme asi este vsetci plni dojmov a asi trochu viac vnimame konfrontaciu aj tam, kde nie je, minimalne teda nie umyselne...
je potrebne si uvedomit, ze nam vsetkym ide o jeden ciel a pozerame rovnakym smerom. potom uz staci len hladat spravne cesty... ;)

OCS je zaujimavy projekt a bolo by skoda ho nepodporit a nerozvijat. velka vdaka patri tym, co do toho nezistne vkladaju mnozstvo energie... po saigonovom prekvapeni som velmi zvedavy, co nam prinesie CAVOJ... :)

a ano... mozno prave dozrel cas na dva organizovane dni saigonu... more saigon, more fun! :mrgreen:


Pon, 25.05.2015, 9:15
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 12.09.2007, 18:24
Príspevky: 1379
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Veľmi pekná, pohodová akcia. Ďakujem ;-)
Boli sme len jeden deň, offroad cup sme nejazdili, a v bažine som ani nemal chuť topiť auto,
zato pátračku som si užil, takéto ja môžem, našli sme všetky body, aj peknú 26-stku, teda 18-stku :mrgreen: niaky kontakt máme? :smt017

Na konci sme už museli ísť domov, tak ani neviem či bolo vyhodnotenie pátračky alebo nie.

_________________
~`<| _________ oooo __
~~ | / ../ …\ … \ \ _|____\
~~~[_ - - - ______ --- _ \ - \\\\\\ -\
~~~~( o) ) – o - - - ( o ) ) – o ---) )

Jeep ZJ 5.2 V8,nápravy patrol Y61, 7.5" long arm,flowmaster a kopec iného..
Jeep XJ 4.0 cestná leštenka


Naposledy upravil pablo dňa Pon, 25.05.2015, 9:46, celkovo upravené 1



Pon, 25.05.2015, 9:45
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.09.2010, 9:28
Príspevky: 328
Bydlisko: Piestany/Bratislava
Odpoveď s citáciou
Andy NM píše:
Tomas, moje vyjadrenie o Tisovci si trochu prekrutil, ano padlo tam aj to vyjdrenie o sponzorovani, ale prvoradou pricinou mojej neucasti bolo hlavne to, ze na Tisovec som chodil od tusim 2009 roku a postupne som videl ako upada, preto som sa tento rok na neho vybodol...
A co sa tyka toho, ze ste nam prekazali, tak to teda ani omylom, opat to niekto zle pochopil, naopak ja si cenim, ze niekto organizuje nieco pre offroad na slovensku a vobec by ma nenapadlo nieco take kritizovat, mozno ti to teda bude divne ale ja si vazim kazdeho organizatora, ktory sa na vlastnu past do niecoho pusti, teda tym padom aj teba..
Podstatou mojho nazoru bolo, ze OCS sklbit s akciou Saigon a vsetko v jeden den, je skratka moc.. To je vsetko, co som tym chcel povedat..
Neviem, preco sa hned uchylujes k takym zaverom, ze ste niekomu prekazali. Zistili sme, ako to tam bolo, prisposobili sme sa a hotovo ale skratka ja som taky, ze sa nepretvarujem a poviem svoj nazor, ved asi na to tu toto forum je, ci? Mozes ma za to nenavidiet ale ja si svoj nazor skratka poviem. A este raz, pokial si to pochopil, ze som to zobral tak, ze OCS nemal na saigone co robit, tak ma to mrzi ale tak som to nebral ani nahodou. Mal som na mysli iba nieco take, ze to mohlo byt rozdelene trebars na 2 dni, kde jeden den by bol primarne pre OCS, toto bola cela podstata mojich nazorov....


Nie nebudem ta nenavidiet ani kamenovat, len reagujem na tvoje rekcie, teda takmer kazdy druhy prispevok (vyjadrujuci nespokojnost). Vysvetlil som preco sa OCS omeskal oproti harmonogramu. Pre pripad ze by sme prekazali koli sponzorstvu, vysvetlil som aj tuto variantu. Skratka, nadsene sme pritvrdili podmienky, priroda sa do toho nadsenia oprela tiez a OCS sa natiahol. Chalanom na starte bolo jasne ze sa to natiahne hned po prvych par autach, zial pre objektivnost sa uz trat nedala skratit. Nam to prinieslo ponaucenie. A mozno niektorym kritikom aj snahu zorganizovat nieco lepsie;)
Zobral som na vylet manzelku, tiez som si myslel ze najneskor o 13.00 budeme mat odjazdene a pojdeme si trochu uzit Saigon. Hold nevyslo to a tak sme namiesto ,,pindania" prikladali ruku k dielu, vytahovali z bazinky auta aby sa to urychlilo. A namiesto rodinneho poobedia a kludu som moju polovicku zapojil do organizacie uspesnej zenskej jazdy (ktora bola mimochodom uzasna). Co si spravil ty? Pindas a oduty ste s partiou namiesto vecerneho workshopu odpochodovali domov. A ja sa tymto pokusim v dobrom ukoncit a presunut pripadnu debatu do realu pri kamaratskom poldeci.

_________________
Pajero V20 3.0 V6 - SOLD
Daihatsu Feroza F300
LandCrusier LJ73

http://www.4x4life.sk/


Pon, 25.05.2015, 9:45
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Ako to niekto pochopil tak, ze len kritizujem, a snazim sa vyhnat OCS z offroad sceny, je na velkom omyle, prave naopak, moj nazor som sem dal len prave kvoli tomu, aby si mohol z toho zobrat nieco aj prip. organizator prip. buducej akcie. Sam som uz par akcii organizoval aj ja sam a viem ake to je, ludia pridu, zabavia sa, odidu a organizatori robia dalej, upratuju, balia, vracaju pozicane veci, prip. ich opravuju aby ich mohli vratit v povodnom stave, nehovoriac o tyzdnoch pred tym. Toto mi nikto nemusi vysvetlovat, organizoval som viecare akcie, sice nie celkom offroadove ale podstata je ta ista. Uz len z toho dôvodu by ma nenapadlo kritizovat zorganizatorov OCS, ak to tak zobrali, ze nam prekazali, tak su na velkom omyle, inak by sme sa zobrali a isli prec hned rano... Takze Tomas, nic proti tebe ale zobral si to inak, nez aky bol ucel mojho nazoru... Tot vsjo :-) A ani nahodou sme oduti neodchadzali, Thunderovi bolo myslim dostatocne z Radovej strany vysvetleny nas odchod.. A na debatu pri pol deckau velmi rad pristupim a nie len pri jednom :-D

A k tomu, ze som neprilozil ruku k dielu len tolko, ze aj pri najmensom naznaku poziadania o pomoc som nemal problem pomoct s vytahovanim, ale nikto s tymto za nami neprisiel. Ten, kto ma pozna, vie, ze ked sa da, vzdy pomozem a s ohladom na rozmery a hmotnost mojho auta by som urcite na skodu nebol. Ale sam sa nikomu nukat nebudem. Ak ste nieco nezvladali, kludne ste mohli za nami prist a urcite by sa moj patrol zapojil...

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Pon, 25.05.2015, 9:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 24.05.2012, 12:56
Príspevky: 988
Bydlisko: Povazie
Odpoveď s citáciou
Chvalabohu sme to v tej bazine hlavne zasluhou Mustanga a jeho vehiklu zvladali dobre, inac by sme tam boli este teraz...

_________________
Patrol & Patrol...

ex: Wrangler JK s talianskym Detroit dízlom
ex: Pajero 2.8


Pon, 25.05.2015, 10:13
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.09.2010, 9:28
Príspevky: 328
Bydlisko: Piestany/Bratislava
Odpoveď s citáciou
tomato píše:
Chvalabohu sme to v tej bazine hlavne zasluhou Mustanga a jeho vehiklu zvladali dobre, inac by sme tam boli este teraz...


mechanika bola nekompromisna:) :smt133

_________________
Pajero V20 3.0 V6 - SOLD
Daihatsu Feroza F300
LandCrusier LJ73

http://www.4x4life.sk/


Pon, 25.05.2015, 10:21
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 150 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: