Dnes je pondelok 12. mája 2025, meniny má Pankrác a zajtra Servác
OFFROADMEN SETKÁNÍ II 11-12.7.2009 -resume
Autor |
Správa |
KUBIK
OFFROAD Expert
Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55 Príspevky: 768 Bydlisko: PU - PB
|
_________________ Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black
|
Ned, 12.07.2009, 22:05 |
|
 |
gazur lubomir
OFFROAD Expert
Registrovaný: Štv, 20.09.2007, 21:12 Príspevky: 550 Bydlisko: ZBYNOV
|
Bolo perfetne-aspoň tym čo si prišli spomenuť na offrouďakov ktory už nie su s nami a zučastnili sa super akcie.Organizacia,jazdenie,občerstvenie,zabava,počasie,stretnutie-podľa mňa vyborne,veľmi pekne ĎAKUJEME organizatorom a spoluzučastnenym za pekny vikend straveny s dobrou partiou rovnako offroad-postihnutych ludi.A ty čo neprišli-môžu banovať.
par fotiek
MAICO
PEJO
ja ĽUBO
takto som dokončil-nedokončil jezdu pravidelnosti,VELKA VĎAKA organizatorom a panovi v servise-neviem meno,ktory mi bol ochotny v sobotu poobede vyrobiť a povyrovnavať utrhnute držiaky z napravy aby som si mohol vychutnať ešte LAUGOFANOVE blatá a kaluže.

_________________SAMURAI,MT FEDIMA SIROCCO 31",ARB+4.3T NAVIJAK,RED.PREV5.14:1 ABY SA TO DALO DO SPRAVNEHO OFFROAD POHYBU. http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o. tel.0905950274 http://www.odevy-apis.sk/
|
Ned, 12.07.2009, 23:40 |
|
 |
diesel
OFFROAD Expert
Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20 Príspevky: 4200 Bydlisko: St. George SVK
|
tiež som najprv nechápal nízky počet účastníkov. vyzeralo to pomaly ako bojkot ale pripísal by som to skôr kríze a blízkosti MOA akcie, takže rodinné rady asi robili škrty. čisto sebecky to malo aj výhody...žiadne tlačenice, dlhé čakačky, dostatok priestoru atd...samozrejme chápem sklamanie organizátorov. napokon sa to ale celkom rozbehlo....si myslím. za seba...bol to pre mňa velmi príjemný deň, ďakujem.
na fotenie som rezignoval takže fotky nemám
|
Pon, 13.07.2009, 6:49 |
|
 |
thunder
OFFROAD Expert
Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16 Príspevky: 1999 Bydlisko: Trencin
|

bojkot - to je asi zbytocna paranoja. ci?
skor by som to pripisal dovolenkam, alebo ako pisal diesel, krize v kombinacii s buducotyzdnovou akciou a skrtaniu rodinnych rozpoctov.
na tejto akcii sa ukazala potreba zauzivania noveho pravidla slusnosti, ze ak sa verejne - oficialne prihlasim na nejaku akciu a nemozem sa zucastnit, dostatocne dopredu sa odhlasim - ospravedlnim, aby mal organizator realny prehlad o tom, pre kolko ludi musi zabezpecit vsetko potrebne. aj ked nemam pocit, ze by v pripade tejto akcie na fore islo o nejake oficialne prihlasovanie.
nemozem moc hodnotit priebeh akcie, lebo som prevaznu cast dna strazil cestu cez areal, aby tam niekto nevosiel pretekarom do drahy. ale v tom case, ked som bol pritomny v centre diania, vladla vsade dobra nalada a spokojnost.
vzhladom na skutocne nizku ucast bola atmosfera skor komorna, ale ti co prisli, si to myslim o to viac uzili.
som zvedavy na hodnotenia a fotky ucastnikov. ja mam len par videi z "ludvovho haja", skusim to v dohladnej dobe postrihat a niekam umiestnit...
|
Pon, 13.07.2009, 9:31 |
|
 |
pejo
OFFROAD Expert
Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21 Príspevky: 1810 Bydlisko: Lúky
|
Ja som do poslednej chvíle nebol rozhodnutý ísť-neísť, aj vzhľadom na to, že sme mali miestne MTB preteky, ale potom som neľutoval. Piatkové vytrvalé dažde ustali a sobota s nedeľou boli nad očakávanie. Akcia bola organizačne výborne pripravená. Za štartovné sme mali viac, ako adekvátnu protihodnotu. Občerstvenie na úrovni, sedenie pod prístreškami, vatra, coutry kapela. Trate boli skvele pripravené a zvlášť trial, ktorý staval Majster Miro Hudeček. Myslím, že medzi nami nebol nespokojný človek. Uctili sme si pamiatku Vlastíka a Romana aj sme si dobre zajazdili. Čo dodať, kto sa prihlásil a nebol, môže ľutovať.
Cesta domov sa nám trochu skomplikovala, lebo chladice boli obalené blatom a 6valcom bolo horúco. Naštastie sa našli dobrý ľudia, ktorý nám požičali hadicu s vodou na očistenie chladičov.
-po prvom dni
-pinz to nedal (ani ja)
-zjavný nepomer 
_________________ Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny. Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!
|
Pon, 13.07.2009, 10:46 |
|
 |
janwayz
Ťažký Profík
Registrovaný: Pon, 01.01.2007, 23:33 Príspevky: 459 Bydlisko: BA/MY
|
thunder píše: .... na tejto akcii sa ukazala potreba zauzivania noveho pravidla slusnosti, ze ak sa verejne - oficialne prihlasim na nejaku akciu a nemozem sa zucastnit, dostatocne dopredu sa odhlasim - ospravedlnim, aby mal organizator realny prehlad o tom, pre kolko ludi musi zabezpecit vsetko potrebne...
Súhlasím s Tebou, len by som možno trošku sformalizovala pojmy (aj pre stranu organizátorov):
- oznámenie o tom, že akcia bude a zistenie predbežného záujmu
- záväzné prihlásenie účasti - zistenie počtu účastníkov (tak týždeň pred akciou)
Tu bol termín prihlásenia naozaj skoro, pred 3 mesiacmi. Je mi ľúto, že napriek tomu, že nás Kapo prihlásil tak sme nešli a ani sme sa neozvali (a to ma mrzí viac). Kapo celý víkend chystal poľnú kuchyňu a ťažné, nech ju vie potiahnuť do Gbeliec a nejak to človeka nenapadlo...
Dodatočne prijmite omluvu, beriem si to k srdcu.
_________________GAZ 69M, Nissan Patrol a niečo medzi tým. Výbava? Kapo.
skype: jancila (<>)
|
Pon, 13.07.2009, 13:44 |
|
 |
thunder
OFFROAD Expert
Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16 Príspevky: 1999 Bydlisko: Trencin
|
mozno vela ludi len jednoducho zabudlo alebo prehliadlo termin...
|
Pon, 13.07.2009, 16:39 |
|
 |
Pavol
Učeň
Registrovaný: Pia, 25.07.2008, 19:15 Príspevky: 13 Bydlisko: pod Ćebraťom
|
_________________ zuki samurai 1,3 pevnosťák+viják 5,6t, svetelná rampa+záhradka, nášlapy,
zdvih-kolísky+hamrovanie, rozširovacie podložky, T3...
...
Aj prostredníctvom offroadingu robme svet krajší a zaujímavejší.
|
Pon, 13.07.2009, 21:08 |
|
 |
Igor ZA
Ťažký Profík
Registrovaný: Štv, 05.03.2009, 10:24 Príspevky: 408 Bydlisko: ZILINA
|
Tymto sa chcem ospravedlnit ze som neprisiel aj ked som bol prihlaseny,bolo to z viacerych dvovodov jeden moje narodky,druhy choroba ale ten naj nebudem rozoberat.PREPACTE.Dakujem.A ked kukam foto aj lutujem a dost.Urcite by tam mi bolo lepsie ako tam kde som bol. 
|
Pon, 13.07.2009, 22:22 |
|
 |
KUBIK
OFFROAD Expert
Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55 Príspevky: 768 Bydlisko: PU - PB
|
Teraz už je neskoro na ospravedlnenia tak to nechajme radšej tak a kochajme sa fotkami a písaniami od tých čo tam boli a zažili tú atmosféru.
Za seba môžem len povedať že to bola perfektne pripravená akcia, všetko bolo na 1*  veľmi vydarená akcia, škoda len malej účasti ale o to viacej sme si ostatný zajazdili
P.S. foto tiež hodím len to je ešte stále vo foťáku 
_________________ Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black
|
Pon, 13.07.2009, 23:43 |
|
 |
KUBIK
OFFROAD Expert
Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55 Príspevky: 768 Bydlisko: PU - PB
|
_________________ Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black
|
Str, 15.07.2009, 1:03 |
|
 |
diesel
OFFROAD Expert
Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20 Príspevky: 4200 Bydlisko: St. George SVK
|
|
Str, 15.07.2009, 7:02 |
|
 |
IvoLUCKY
OFFROAD Expert
Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 16:02 Príspevky: 968 Bydlisko: Trenčín
|
Tymto chcem oficialne vyjadrit svoju lutost , ze som nebol ... Sedel som na canoe s detickami a opat raz som splavoval Hron = proste som im nemohol odmietnut ( poznate to - priority ...).
Ach ako rad by som bol byval s vami
Ale myslim si , ze sa zacina zaujimave obdobie Slovenskeho offroadu = oficialne offenie = uz ziadne nedelne jazdenie po miestnom chotari raz tam a raz onam ... Pekne organizovane ,v uzatvorenych specializovanych arealoch so sponzormi, muzikou, hromadnou ucastou , konkurenciou a vsetkym co s tymx suvisi...A s tym bude suvisiet tento weekend overena rovnica :
malo pritomnych = SPOKOJNI ucastnici (vela priestoru, ziadne prestoje a cakania ...) = SMUTNI organizatori
a samozrejme opacne
velaaa pritomnych = USMIATI organizatori ( uz len ten bufet kolko hodí ...) = uhundrani ucastnici
Co dodat ? Pri akcii typu memorial asi jedine = Roman a Vlastik chybate nam ( Romana som poznal osobne a dodnes ho naozaj casto spominam, lebo som sa od neho vela naucil )
_________________ OFF the ROAD
|
Str, 15.07.2009, 7:22 |
|
 |
gazur lubomir
OFFROAD Expert
Registrovaný: Štv, 20.09.2007, 21:12 Príspevky: 550 Bydlisko: ZBYNOV
|
pekne fotečky  ja mam nejake video len to treba dat na dvd
_________________SAMURAI,MT FEDIMA SIROCCO 31",ARB+4.3T NAVIJAK,RED.PREV5.14:1 ABY SA TO DALO DO SPRAVNEHO OFFROAD POHYBU. http://www.offroadklubzbynov.estranky.sk/ ĽUBO GAŽÚR AUTO-MOTO-OFF ROAD,s.r.o. tel.0905950274 http://www.odevy-apis.sk/
|
Str, 15.07.2009, 15:22 |
|
 |
Igor ZA
Ťažký Profík
Registrovaný: Štv, 05.03.2009, 10:24 Príspevky: 408 Bydlisko: ZILINA
|
Lubec ak bude dvd daj vediet a ak mas aj z minulych akciii.Dik
|
Str, 15.07.2009, 16:13 |
|
 |
|
Kto je on-line |
Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný |
|
Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre
|
|