Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 26.04.2024, 6:02
Dnes je piatok 26. apríla 2024, meniny má Jaroslava a zajtra Jaroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Neznámy predajca offroadov. 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1462
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
Chlapy a nenapadlo Vás že tá jeho cena je len tá záloha predom ? :-D :-D

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Pia, 01.08.2014, 19:21
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Uto, 16.02.2010, 23:02
Príspevky: 137
Bydlisko: LM
Odpoveď s citáciou
bol som snim v kontakte pred cca pol rokom,kupoval som patrol aj sme sa mali stretnut v RK som z LM a tiez som chcel dat ecka do depozitu nesuhlasil tak som dal "ruky prec" od tohto kseftu


Pia, 01.08.2014, 23:17
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Možno sa časom objaví aj spokojný zákazník, ktorý sa dostal lacnému, dobrému autu.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Sob, 02.08.2014, 10:08
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Štv, 30.12.2010, 23:51
Príspevky: 314
Bydlisko: Poltár
Odpoveď s citáciou
Prepáč, ale mohol by si mi napísať koľko máš rokov ?
,, ktorý sa dostal lacnému, dobrému autu ,,
- toto je asi bez komentára už...ak si teda myslel na toho istého predajcu...Tebe asi nestačí pár príkladov čo tu chlapi písali
- pozerám že Ty si sa sám presvedčil že s týmto predajcom do kšeftu pôjdeš, len ak to nevyjde, nechceš vyzerať až tak blbo ako pár tisíc ľudí čo na SR už naleteli.


Sob, 02.08.2014, 11:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Tepes, rokov mám dosť, aj životných skúseností a viem čo píšem. Zatiaľ som až tak nikomu nenaletel, snažím sa učiť na cudzích chybách. K môjmu príspevku, písal som to viac menej s tým, že neverím, že sa objaví ten spokojný zákazník. Ale aby to pochopili aj čitatelia, patril tam asi smajlík, napríklad takýto :lol: . V jednom z predchádzajúcich príspevkov niekto písal, že tento predajca nestáča kilometre. To bolo myslené tiež podobne, ako som to myslel ja.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Sob, 02.08.2014, 12:11
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Štv, 30.12.2010, 23:51
Príspevky: 314
Bydlisko: Poltár
Odpoveď s citáciou
Kúp si radšej auto kde budeš mať aj akú takú istotu a záruku, aj ked predaj áut je asi jeden s najväčších podvodných obchodov...pokiaľ sa nejedná o nové a to sa zas málo komu oplatí...


Sob, 02.08.2014, 19:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.02.2007, 15:29
Príspevky: 675
Bydlisko: stranske
Odpoveď s citáciou
pejo píše:
Tepes, rokov mám dosť, aj životných skúseností a viem čo píšem. Zatiaľ som až tak nikomu nenaletel, snažím sa učiť na cudzích chybách. K môjmu príspevku, písal som to viac menej s tým, že neverím, že sa objaví ten spokojný zákazník. Ale aby to pochopili aj čitatelia, patril tam asi smajlík, napríklad takýto :lol: . V jednom z predchádzajúcich príspevkov niekto písal, že tento predajca nestáča kilometre. To bolo myslené tiež podobne, ako som to myslel ja.
fero sak sme spolu volali,asi je to tu zbytocne rozoberat len spelulant naleti spekulantovi na cenu ,vzdy musi byt umera cena auta r.v. a tech stav

_________________
a prejdem ...skype: haldir53


Sob, 02.08.2014, 20:09
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
Haldír, s tým súhlasím len čiastočne. Cena sa v značnej miere odvíja od krajiny pôvodu. Na Slovensku dovolím si tvrdiť, sú pravdepodobne najdrahšie ojazdené autá. Nebudem skúmať prečo, ale je to ľahko overiteľný fakt. O niečo lacnejšie sú v CZ, ešte lacnejšie v A, potom v PL, DE, ITA, B, NL, ESP, UK, USA, AUS, JAP. Alebo možno sa mýlim, dajte niekto inú postupnosť.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Sob, 02.08.2014, 21:59
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Mozno pri porovnani predajnej ceny ale ked priratas aj manipulacne vydavky uz to take pekne cislo nebude. Tu AUS si skrtni, naco ti bude auto s volantom na opacnej strane? Z USA je doprava cca 1000 USD + poplatok pre toho co to tam riesi, aspon mi tak vraveli co poznam ludi s US autom.
Urcite by som nikdy nebral jazdenku bez obhliadky aspon clovekom co ma moju doveru ked uz ja by som to mal daleko.

_________________
Navara 3,0 V6 http://www.ostrenienastrojov.sk


Ned, 03.08.2014, 11:10
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 24 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: