Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 15:33
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 2 ] 
 JVC KD-LX3R POMOC 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.03.2009, 21:14
Príspevky: 1250
Bydlisko: Lednické Rovne
Odpoveď s citáciou
Priatelia pomožte čistil som rádio lebo nešlo CD a ked som ho nahodil zistil som že neviem kod a tak som ho zablokoval . Može mi niekto poradiť čo teraz ,nemáme medzi sebou niekoho čo mi to odkoduje ,? model KD-LX3R Seriové číslo :12491925 . Vopred vám dakujem !

_________________
Do nedávna Toyota 4Runner 2,4TD potom NISSAN PATROL K 160. 3,3TD+dodatočne i .17 šípi a varené disky, profi šnorchel 8euri. Teraz Jeep Cheroke 4.0i závodní špecial . Land Rover sIII Veterán.Sááb 96.BMW 525i. Jeep Grand Cherokee 3.1td. Mercedes SLC 280 .


Ned, 18.04.2010, 14:57
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 25.12.2006, 14:31
Príspevky: 76
Bydlisko: nove zamky
Odpoveď s citáciou
http://www.eserviceinfo.com/index.php?w ... calculator :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: očuj pozri tieto stránky len zmen si blaupunkt na jvc neviem či sú na niečo ale momentálne iné stránky neviem. sú určite lebo aj mne odkodovali bez problémov blaupunkt len podla sériového čísla a výrobného... len som už zabudol gde...

_________________
grand cherokee WH 2008 3.0CRD black metallic


Ned, 18.04.2010, 16:08
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 2 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: