Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 3:00
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 47 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 reklamacia notebook 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 24.02.2009, 0:18
Príspevky: 515
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ad blomby: sroby samotne nie su blombovane a pokial nemas nalepku s napisom "Removing this will void warranty" alebo nieco v tom zmysle, tak ti nemozu v servise za nic nadavat...

ad tekutina: je to sice dost scifi zalezitost, ale preco nie. skoro kazdy ntb je chladeny chladicom, ktory obsahuje heatpipe (trubka s tekutinou na zvysenie vykonu chladica). teoreticky je mozne, ze ak tekutinu uvaris, chladic pukne, tak tekutina moze vytiect do vnutra ntb. to je vsak sam o sebe dovod na reklamaciu...
dalsia vec, ze neverim, ze by davali hdd blizko procaku.

ak chces reklamaciu urychlit, tak zbehni sam do swissu. su tam velmi ochotni a mne vzdy pomohli. pri ntb pracujes so zarukou vyrobcu (napr pri ibm si vies uplatnit zaruku v hocijakom servise na svete) a nie od predajcu.
v swisse pekne natukaju vyrobne cislo ntb do systemu, juknu dokedy je v zaruke a riesia to.

ak sa ti nechce riesit zaruku, kup si co ja viem v alze novy disk za par oiro (~40) a nahod si ho sam. ak vies vymenit ziarovku, zvladnes aj toto...


Str, 19.01.2011, 11:14
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 09.02.2009, 22:55
Príspevky: 64
Bydlisko: bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
to apop: diky za info..

vedel by niekto poradit na akeho znalca by som sa mal v tejto suvislosti obratit..teda s urcenim ci vnikla, alebo zvnikla, o aku tekuzinu ide atd..znalec z odboru elektrotechnika mi povedal, ze on to nebude vdiet presne urcit..

_________________
LC 80, zatial v serii


Štv, 20.01.2011, 22:23
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 47 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: