Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 23:21
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 info ohľadne servisov 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
Milan píše:
lebo maju zamoreny vodovod pesticidmi..
Aj ja mam z rodiny takeho vinohradnika,na jar zacal striekat a skoncil na jesen.Teraz mu zistili zeleny zakal na zraku co je vlastne z chemie.

NAJSKOR: v medicine ale aj v zivote je dokaz nejakeho vseobecneho tvrdenia 1 epizodou zo zivota velmi castou logickou chybou, vola sa to Unáhlené zovšeobecnenie https://sk.wikipedia.org/wiki/Logick%C3%BD_klam.
Zeleny zakal vznika v drvivej vacsine pripadov z vysokeho vnutroocneho tlaku, co v nasich podmienkach zvycajne byva chlast, cukrovka, fajcenie. Nie z pesticidov.
Milan píše:
V tych tankovych lodiach ked sa vozi nafta a ide po nej benzin si mysliz ze kam sa to vycistene-zbytok dava?Odovzdat nie je kam,zobrat domov to nemozes,stojis na Dunaji,do zajtra to musis mat ciste a zajtra vecer ides nakladat.Povedz mi co spravis?Kazdy ma len plnu hubu reci o ekologii a pritom sa nic nerobi ani neriesi.
Problem je inde a nie u Offroadakov.

Co sa deje v lodiach netusim. Ked niekto uvolnuje bordel do Dunaja, tak ma byt stihany a potrestany. Ja osobne si myslim ze nieco robim aj riesim, v ramci svojich moznosti a schopnosti. Nechcem nikomu vstupovat do svedomia, len hovorim ze nas ludi s velkymi offroadovymi autami casto vnimaju ako arogantnych debilov. A niekedy sa tak mozno aj spravame. Ale naozaj si tuto debatu mozme presunut do ineho vlakna.


Ned, 21.01.2018, 18:28
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
local.sk píše:
Zeleny zakal vznika v drvivej vacsine pripadov z vysokeho vnutroocneho tlaku, co v nasich podmienkach zvycajne byva chlast, cukrovka, fajcenie. Nie z pesticidov.

No co ti poviem,ten chlap ma pozna od mojho narodenia a ja jeho odkedy som zacal chapat preco sa objavuje v mojej rodine.Nechlasta,cukrovku nema,nefajci.Ale moze to byt potom podla teba od sexu,ma 2 dcery :mrgreen:
Ale uz tu motame veci od temy.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 21.01.2018, 20:42
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 17 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: