Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 22.05.2024, 5:08
Dnes je streda 22. mája 2024, meniny má Júlia Juliana a zajtra Želmíra




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší
 agenti s teplou vodou 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mne nevolali uz dobre 2 mesiace. som myslel ze to uz skoncilo, ale asi ste ich tymto vlaknom opat vzkriesili a dnes rekordne dvaja. ked nemam naval inej surnej roboty, mam trpezlivost a kludnym hlasom im vysvetlim, ze som podnikatel a vsetok volny kapital zhodnocujem vo vlastnej firme. pripadne sa este opytam, ci maju pocit, ze by mi vedeli prostriedky zhodnotit podobne bezpecnym a vynosnym sposobom. nevedia... ale chcu poslat aspon informacie. samozrejme mozu, ale ubezpecim ich, ze taketo informacie mi posielali aj v minulosti a ani jediny krat som im nevenoval pozornost a vymazal ich vzdy bez citania. nasledne, bez poskytnutia e-mailu, podakujem slusne za ich namahu a venovany cas, este raz ubezpecim, ze skutocne nemam zaujem o ich sluzby ani informacie o nich. dnes to celkom stacilo na to, aby podakovali a popriali pekny den.

ale byvaju aj otrlejsi... minule mi jeden asi po piatom "nie, dakujem, vazne nemam zaujem investovat do ropy", tym takym pre nich typicky nabudenym sposobom povedal, ze "pan thunder, vy mi tu stale dookola nieco opakujete ako taky pokazeny gramofon..." :-D
tak som to ukoncil, ze "aha, prepacte, to som si fakt neuvedomil. uz to viac opakovat nebudem. dopocutia". a drbol som mu telefonom.

pravda je, ze nas pekne seru a otravuju, ale su to stale len ludia, ktori maju svoju pracu, ktorou sa zivia. ich ulohou je zohnat klienta, co zainvestuje... verte, ze to je ku*evsky narocna praca. je vsak na nas, kolko casu im venujeme, aj ako sa k nim budeme spravat.

ja som tiez byval obchodnik a hladal zakaznikov. okrem klientov, u ktorych som uspel, som natrafil aj na ludi, co sa spravali ako curaci a tiez na takych, co si sice nic nekupili, ale mal som z nich pocit, ze ten rozhovor ma niecim obohatil a tych ludi som si velmi vazil.
a to si tiez mozeme sami vybrat, ci chceme byt za curaka, alebo za slusneho cloveka....


Štv, 22.01.2009, 17:29
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 7:51
Príspevky: 1759
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
thunder píše:
ja som tiez byval obchodnik a hladal zakaznikov. okrem klientov, u ktorych som uspel, som natrafil aj na ludi, co si sice nic nekupili, ale mal som z nich pocit, ze ten rozhovor ma niecim obohatil a tych ludi som si velmi vazil.


A odvtedy sa pravidelne stretávame.


Štv, 22.01.2009, 17:33
Profil
Koumák

Registrovaný: Sob, 16.06.2007, 21:16
Príspevky: 197
Bydlisko: SK
Odpoveď s citáciou
Pato Zvolen píše:
KAKTUS4X4 píše:
ja im uz nedviham absolutne telefony...


Si telepat, že vieš kto ti volá, alebo si iniciatívne ukladáš čísla všetkých otravných týpkov ??


cisla mam ulozene a nedviham, jeden cas mi dokonca volala nejaka investicna firma z Jakarty, vzdy to bolo Sukromne cislo, asi 30x som nedvihol a bol pokoj...

_________________
KAKTUS


Štv, 22.01.2009, 18:11
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 10.05.2007, 22:16
Príspevky: 1999
Bydlisko: Trencin
Odpoveď s citáciou
Poslať 
rado nd píše:
A odvtedy sa pravidelne stretávame.


:-D pamatam. si mal zrovna kopu teplej vody vtedy, nechcel si ziadnu kupit a tak pekne si o nej rozpraval... :smt146


Štv, 22.01.2009, 18:19
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som to musel riesit takto:

ked som mal v mobile uz asi 15 cislo (a urcite som neodkladal vsetky)
sk capital nedvihat a este nejaky invest, tak som panakovi v zlosti povedal, ze ja som ten coc..t co ich stale posiela do pi.. a nadava im do coco..ov, a nech si to teda tam vylepia na kazdu nastenku a uz nech mi nikdy nevolaju

cuduj sa svete zabralo a uz asi dva mozno tri mesiace mam pokoj, dufam :-D

raz na mna chlap uz aj doslova krical, ze on sa ma pyta ci mam skusenost s investovanim a nie, ze ci mam zaujem, tak nech sa potom necuduju, ze som mal taku reakciu

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Štv, 22.01.2009, 18:39
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mame zakosa, s oblubou ponukaju kadejake sprosti ako hrnce, protialergicke deky, a ine potrebne veci ...

Raz som bol kdesi s kolegom, neviem ci zrovna nesoferoval ..
- prosim ?
- dobry den, firma xxx, mozeme vam ponuknut to a to ?
- nie
- ale ..
- nie.
- ale
- Viete komu ste sa dovolali ?
- nie.
- No tak ma neserte, ste nas zakaznik, a zrusim vam internet do celej firmy a date nohy na stol .. A este sa budem stazovat panovi xxxx (ich admin).
- tutututu ...

Skoro som zdochol od smiechu ...

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Štv, 22.01.2009, 18:46
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 17:20
Príspevky: 4200
Bydlisko: St. George SVK
Odpoveď s citáciou
Poslať 
bull4x4 píše:
uz asi dva mozno tri mesiace mam pokoj, dufam :-D


...no to by som ešte neoslavoval. :wink:

inak je fakt, čo tu niekto napísal...že si robia svoju prácu. Odstreliť ich asi nieje na mieste. Je to hrozná robota, nezávidím im ju. Láka ma ale vymyslieť na nich nejakú kurefskú habaďúru...to by potešilo...ved uvidíme :-D


Štv, 22.01.2009, 18:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mam podobnu skusenost , no na narazku zazobanych musim povedat, ze na ucte mam akurat na uhradu faktur , tak ze z banky informacie by im moc nepomohli.
Telefonaty riesim tak, ze akonahle sa predstavi , hned mu podakujem , ze nemam zaujem a zlozim. Niekedy aj tri krat v priebehu 5min. Potom to pochopia.


Štv, 22.01.2009, 18:55
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.03.2008, 18:21
Príspevky: 705
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mne volala taka vesela slecna pre tyzdnom ked som prave opustal KE.
Pekne sme pokecali a okolo RV ked uz velmi dobiedzala ze kolko teda chcem investovat, som povedal ze cca 900mil. USD. "To si asi robite srandu", ja ze ano uz asi hodinu. Zlozila a potom som az do BB musel pocuvat len radio. Zatial znova nevolala.
Jej kolegovia na ktorych som nemal tolko casu, otravuju stale.

_________________
Patrol GR Y61, 2,8TD


Štv, 22.01.2009, 19:15
Profil WWW
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 12.09.2008, 7:07
Príspevky: 165
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No ono telemargeting, je najlacnejsia forma predaja cohokolvek, aj ja rad vyuzivam tuto instituciu pri dlhych cestak, ked nema s kym kvakat. Otazne je ako na toho konkretneho cloveka naďabia a ci sa das zlanarit. Take akcie ako paplony s vecerou su najucinnejsie

_________________
Nissan PATROL GR Y60
Patrol je PATROL


Štv, 22.01.2009, 19:35
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 19.11.2008, 10:12
Príspevky: 25
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mne tiez volava taka aktivna superpracovnička,ktora je celkom isto platena za to kolko minie kreditov,lebo prvy raz pustila taky verklíkový monolog,ze ked skoncila tak som sa jej spytal ci by mi nechcela citat rozpravky na dobru noc....
A od vtedy-ona o kapitalovych neviem co,a ja o rozpravkach :wink:


Štv, 22.01.2009, 19:47
Profil
Frajer
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 13:15
Príspevky: 206
Bydlisko: BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Mňa tiež otravovali. Viackrát. Nakoniec zabrala jednoduchá finta:
- Z akej ste to firmy? (väčšinou to povedia veľmi nezrozumiteľne)
- MegaGigaInvest INC.
- Aaaahaaaa, o vás som čítal na internetových fórach, ako okrádate ľudí, dajte mi pokoj, s podvodníkmi ako vy nechcem mať nič spoločné!!

Oni sa na to začali vyhovárať, že je to hlúposť a omyl a musí ísť o inú firmu atď, tak treba pritvrdiť a rozhodným hlasom vyhlásiť:

- Nejde o inú firmu ani omyl, ide o váš úžasný klamársky MegaGigaInvest INC. a ak sa ma naďalej budete obťažovať a snažiť sa ma podviesť, okamžite na vás podávam trestné oznámenie za podvod v štádiu pokusu a obťažovanie! Takže buďte taký láskavý a neotravuje! Želám pekný deň a do nepočutia!

Ja mám odvtedy pokoj (ťuk-ťuk na drevo), skúste... Inak prvé dva pokusy som skúšal tiež zmierlivo, potom asertívne, ale proste z toho nič nezabralo... Až toto. Len im preboha nedávajte e-mailové adresy, ktoré sa z vás budú strašne znažiť vytiahnuť!

_________________
Zlaté zlatíčko so 150 koňmi pod kapotou... /Hyundai Terracan CRDi/


Štv, 22.01.2009, 23:55
Profil ICQ WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Jameson píše:
Len im preboha nedávajte e-mailové adresy, ktoré sa z vás budú strašne znažiť vytiahnuť!

Why not ?
bsa@bsa.sk (pozor, podobnost s uzivatelom na fore ciste nahodna :-D)
slovakia@microsoft.com
a ine zaujimave adresy treba podstrcit ...
(pripadne adresu cloveka, ktoreho nemate radi).

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pia, 23.01.2009, 0:41
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 09.08.2008, 20:38
Príspevky: 189
Bydlisko: Stranavy
Odpoveď s citáciou
Poslať 
mňa otravuju furt a začal som si z nich robiť prdel a celkom ma to baví predstavím sa ako velká firma a zakaždým to dvihne niekto iný ale som to ja s každým sa porozprávam a oni su s toho domotaný viacej ako ja a nakoniec ani nevedia komu volaju a čo vlastne chcú je to bohová sranda zatial pre mňa ešte ma nedomotali iba seba


Pia, 23.01.2009, 1:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 28.12.2006, 18:59
Príspevky: 586
Bydlisko: Zvolen
Odpoveď s citáciou
finder píše:
Jameson píše:
Len im preboha nedávajte e-mailové adresy, ktoré sa z vás budú strašne znažiť vytiahnuť!

Why not ?
bsa@bsa.sk (pozor, podobnost s uzivatelom na fore ciste nahodna :-D)
slovakia@microsoft.com
a ine zaujimave adresy treba podstrcit ...


Súhlasím s kolegom vyššie a taktiež nevidím dôvod neposkytnúť mail.
Ja mu predsa nesľubujem vlastný, alebo funkčný :-D :-D :-D .

A mám skuťočne bledomodrý strach, že zo spätného chybového hlásenia si dokážu vyvodiť o čo ide - o tomto fakt veľmi vážne pochybujem !!!. A týmto sa bludný kruh (pre nich) uzatvára. Ja so stretnutím samozrejme véééľmi rád budem súhlasiť, avšak (ako som už vyššie napísal) sa naň potrebujem poriadne/zodpovedne pripraviť a to na základe podkladov zaslaných mailom. Zároveň si myslím, že (dobou naakumulovaná) "zásoba" nefunkčných alebo neexistujúcich adries je dostatočne rozsiahla na to aby jedna strana rezignovala. Co myslíte ? Kto to asi tak bude? :-D :-D

_________________
Z prúseru sa vytiahnem, po "svojich" však vždy domov dôjsť xcem.
Nikdy nesúťažte s debilom! Stiahne vas na jeho úroveň a tam vás prevalcuje svojimi skúsenosťami! :-)
ex. Lada Niva 1.6


Pia, 23.01.2009, 9:16
Profil ICQ
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 63 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: