Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 18:23
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 ARO240 ide iba na malý plyn. 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 03.01.2013, 20:58
Príspevky: 173
Bydlisko: Bytča
Odpoveď s citáciou
Pokial sa da natočiť nemôže byť až tak vybytý, a ešte k tomu pokial chytá z kľuky.

Strielanie do vyfuku či karburatoru ?

_________________
Nissan DoubleCab 2,5D 205/80 R16


Uto, 04.06.2013, 17:46
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.03.2012, 15:55
Príspevky: 384
Bydlisko: Prievidza
Odpoveď s citáciou
tiez mi to neslo do hlavy ale ked uz skusal vsetko, je divne ze ide na volnobech, no 4,5 tlaky je dost malo...

_________________
Jeep Cherokee 2,5 TD (motor Croma)
Nissan Patrol Y60 2,8


Uto, 04.06.2013, 18:48
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
Presne toto my robylo na A10 a chiba bola to , že malo malo vzduchu na karburatore som pridal viac a šlo paradne.
PS: Píšeš že ho maš v hodruši , tam má par chlapcou ARO stačí sa len spítať v zelovoci na namestí alebo zbehnúť kúsok nišie po hlavnej ceste smer na ZC a v dvore stojí jedna jeepka a Land Rover radi pomôžu alebo poradia :wink:

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Str, 05.06.2013, 7:38
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 03.06.2013, 14:50
Príspevky: 9
Bydlisko: Bojnice
Odpoveď s citáciou
tibik píše:
Presne toto my robylo na A10 a chiba bola to , že malo malo vzduchu na karburatore som pridal viac a šlo paradne.
PS: Píšeš že ho maš v hodruši , tam má par chlapcou ARO stačí sa len spítať v zelovoci na namestí alebo zbehnúť kúsok nišie po hlavnej ceste smer na ZC a v dvore stojí jedna jeepka a Land Rover radi pomôžu alebo poradia :wink:




tak som bol vyse tyzdna na chalupe a potreboval som zase daco vyviest arom na chalupu a bola to zase riadna koubojka. ale chytilo na kluku na prvy sup :shock:
takí machri ako pises, boli aj tu f prievidzi a ked som s arom prisiel do servisu, tak nevedel mechanik do ktorej strany ma tocit rozdelovac, ked som chcel dat nastavit zapalovanie (ftedy som to este nevedel :D )
takze nie kazdy kto ma vo dvore dzip, vie nastavit motor na are...
a f zelovoci si mozes tak akurat dat pivo...


Sob, 15.06.2013, 22:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 15.03.2009, 22:18
Príspevky: 2349
Bydlisko: Banská Štiavnica
Odpoveď s citáciou
No až na to že ten spomenutý pán mali pred jeepom a land roverom dllllllhie roky ARO 240 .A ak by ti nepomohol tak by aspon poradil za kým isť.
PS: sa my zdá že si nie dlho v hodruši na chlupe bo by si vedel , za kým a kde isť. Ale to nie je len prípad tvoj ale večiny chalupárov ,že podcenujú domorodcov a tvaria sa ,že su najmudrejší . :wink:

_________________
Ex. XJ. 2,5td 1998.
WJ 2,7 crd 2002. zatial leštenka . Grand Vitara 2,0td 2006 3dv.
WK/WH 3crd. 2006.
Prejdem kade chcem - skoro všade !


Ned, 16.06.2013, 7:46
Profil
Čumil

Registrovaný: Pon, 03.06.2013, 14:50
Príspevky: 9
Bydlisko: Bojnice
Odpoveď s citáciou
vies tibik, nechcem aby sa tu zrovna tymto smerom uberala tato debata.
ale ked si to uz zacal..
tak v hodrusi som zil 10rokov a mozno aj viac ako tri desiatky rokov to tam tak trochu poznam. to len aby si bol v obraze.
ale sak si kusok od vedla, tak napis mi mejl na destilator1@gmail.com a mozme tam podebatovat o fsetkom moznom.
a este ohladom toho ara 240, je to jednoduche, silne, niekedy sa mi vidi ze az primitivne auto do terenu, ale tie moje maju take muchy, ze sa mi niekedy z toho toci hlava. ale silu má.
napr. zobral som do ara 243 paletu t.j. 1,4t cementu a az poznas cestu z hodruse cez praniarsky tajch na bimbiz, co je teda riadny kopec a nafigu cesta, tak tade to aro vybehlo hore ako srnka...


Ned, 16.06.2013, 13:47
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 21 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: