Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 19:37
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší
 ako sa robý reklama offroadu fuj !!! 
Autor Správa
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Silne uvazujem, ci by nebolo vhodne link s tym videom preposlat na prislusny Krajsky urad zivotneho prostredia alebo lesny urad, nech si stotoznia lokalitu atd..... Ved maju aj komplet SPZ-tky, jednoducha robota. Asi by to nenechali len tak. Mozno potom tych mantinelov napadne aspon to nevesat na web. Ten stromcek uz bol vrchol vsetkeho. Nechutne, neospravedlnitelne a nema to s offom nic spolocne.

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Str, 10.10.2012, 19:26
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 29.08.2007, 20:54
Príspevky: 435
Bydlisko: Lučenec/Nitra
Odpoveď s citáciou
Poslať 
skoda ze mu to lano z toho stromu neslahlo po clenkoch...kreteni

_________________
Človek je najmenej sám sebou ked hovorí za seba, dajte mu masku a povie Vám pravdu. O.Wilde

Jeep Grand Cherokee WJ 4,7 (LPG), 2,5"lift, AT , nejaká výbava


Str, 10.10.2012, 19:44
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 22.04.2012, 15:43
Príspevky: 130
Bydlisko: Dohňany
Odpoveď s citáciou
Poslať 
v rukach nasrate-nic nema nic si nevazi :!: :evil:

_________________
jeep grand cherokee 2,7 CRD 2005, trochu off lestenka. cas ukaze co bude:)
OFFROAD CLUB LÚKY
www.neostyle.sk
0903 969 472


Str, 10.10.2012, 19:57
Profil WWW
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Andy NM píše:
Silne uvazujem, ci by nebolo vhodne link s tym videom preposlat na prislusny Krajsky urad zivotneho prostredia alebo lesny urad, nech si stotoznia lokalitu atd..... Ved maju aj komplet SPZ-tky, jednoducha robota. Asi by to nenechali len tak. Mozno potom tych mantinelov napadne aspon to nevesat na web. Ten stromcek uz bol vrchol vsetkeho. Nechutne, neospravedlnitelne a nema to s offom nic spolocne.


bolo by to spravne,, aspon by sme si tak zachovali a obhajili dobre meno OFFROAD komunity,, a ty co spinia maly by dostat dobre ponaucenie a samozrejma vec nahradit skodu stromceka..

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 10.10.2012, 20:22
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 18.05.2011, 19:44
Príspevky: 1067
Bydlisko: Nove Mesto n/V
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Este mam v zivej pamati ako po Saigone 2011 bolo udanie na zivotne a dokonca to riesil parlamentny vybor aj ked boli vsetky povolenia OK. Vysledkom bolo tusim nezmyselne upozornenie, ze s chranenymi vtakmi sa nesmie obchodovat ani ich medzi sebou krizit. Aky by bol potom vysledok tejto stupidnej akcie. Toto by mal vidiet ten, kto udava oficialne offroad akcie a hadam by zbadal rozdiel medzi ozajstnym offom a takym vypustenym stadom divych svin ako je na tom videu. Sorry, ale inak sa to ani neda nazvat.

_________________
Nissan Patrol GR Y61 Wagon 4,2 TD intercooled
Toyota Landcruiser 100, 4,2 TDi
ex.: Jeep Commander 3,0 CRD
ex. Mitsubishi Pajero sport 2,5 TD
ex. Lada niva 1,7i r. v. 2005
ex. Lada Niva 1,7i r. v. 2002
ex. Uaz 469
ex. Praga V3S


Str, 10.10.2012, 21:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Off road je o prekonavani prirodnych prekazok s minimalnym dopadom na prirodu. Preto velke kolesa a zvysene podvozky aby sa vsade nerobili cesty. Nie aby dakto dupal na plyn a rozryl zem ako diva svina. Ale to by isty jedinci nesmeli mat v hlave nasrane.

_________________
Navara 3,0 V6 http://www.ostrenienastrojov.sk


Štv, 11.10.2012, 13:16
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Duchaplné video, od začiatku až do konca... Určite niekto z okolia pozná ten off a jeho majiteľa, nie?

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Pia, 12.10.2012, 10:28
Profil
Koumák

Registrovaný: Ned, 23.01.2011, 23:22
Príspevky: 190
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nemozem robit nic ine ako len suhlasit s Vami.. ozaj neechutne :evil:

chcem sa spytat viete mi niekto stiahnut toto video z youtube ako normal video do pc? viem ze sa to da len neviem ako.

V zaujme nas vsetkych sa to aspon pokusim poslat kompetentnym ze ci s tym vedia nieco spravit, a potrestat aby nenapachali este vacsie skody a viac nepriaznivych reklam pre nas.. co vy nato ? Podla mna to aspon za pokus stoji. Kedze ne videu vidno pekne spz a dokonca aj tvare zucasnenych takze to je celkom realne podla mna


Pia, 12.10.2012, 10:58
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 23.03.2009, 19:28
Príspevky: 811
Bydlisko: Brezno,Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
qikso5 píše:
nemozem robit nic ine ako len suhlasit s Vami.. ozaj neechutne :evil:

chcem sa spytat viete mi niekto stiahnut toto video z youtube ako normal video do pc? viem ze sa to da len neviem ako.

V zaujme nas vsetkych sa to aspon pokusim poslat kompetentnym ze ci s tym vedia nieco spravit, a potrestat aby nenapachali este vacsie skody a viac nepriaznivych reklam pre nas.. co vy nato ? Podla mna to aspon za pokus stoji. Kedze ne videu vidno pekne spz a dokonca aj tvare zucasnenych takze to je celkom realne podla mna


podľa mňa je to blbosť treba to stiahnuť z youtubu a nie ešte upozorňovať na to lebo väčšina ľudí nevidí vyznám medzi normálnym offroaďákom a takýmto takže toď môj názor


Pia, 12.10.2012, 11:01
Profil WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Stahovanie - http://jdownloader.org/


Pia, 12.10.2012, 11:13
Profil
Koumák

Registrovaný: Ned, 23.01.2011, 23:22
Príspevky: 190
Odpoveď s citáciou
Poslať 
diki finder
mal som starsiu verziu ytd a ta mi nesla ale tato uz fachci :wink:


Pia, 12.10.2012, 11:15
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sup.agency píše:
podľa mňa je to blbosť treba to stiahnuť z youtubu a nie ešte upozorňovať na to lebo väčšina ľudí nevidí vyznám medzi normálnym offroaďákom a takýmto takže toď môj názor


Tiež si myslím, že nám to skôr ublíži, prípadne sa niekto naserie a pritvrdí už aj tak dosť tvrdé zákony. Síce spravodlivosti sa nedostane zadosťučinenia, ale spravodlivosť aj tak neexistuje ... :(

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Pia, 12.10.2012, 11:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 22.11.2006, 13:12
Príspevky: 1104
Bydlisko: Lipt.Hrádok /LM/ Dohňany /PU/ Brezno - práca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takže ked som to sem dal som netušil aké to vášne rozprúdi
Za dalšie toto videjo hodné odsudenia ako aj tý ludia, ktorý z offroad komunitov nemaju nič dočinenia a ak áno tak domáci s toho okolia si ich zapametaju a mozno aj poriešia ...
Rozhodne som za to aby sa táto téma zavrela a nerozpitvávala tu dalej načo sa rozčulovat
Všetci vieme ako sa máme správat v lese na lukach a poliach a v tomto duchu možeme širit osvetu a reklamu aj dalej
Podla mna nemá zmysel riešit toto video a tých ludí iba sa bude na to zbytočne upozornovat :-D :twisted: :wink: :D

_________________
Niva1,6 Niva1,7i Galloper2,5 TDi Patrol2,8-3,0 LR Disco1 300Tdi Honda CRV2,0 LR Disco1 200Tdi Nissan Terrano2W2,7tdi LR DiscoIITD5

autodolesa.sk
Land Rover Club Liptov
LandOFF service
Offroad Club Luky

offroadclubliptov@gmail.com
0908 384 826


Pia, 12.10.2012, 11:58
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 11.05.2012, 10:57
Príspevky: 86
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Takychto fesakov vidiet potom v spravach spolu s kamaratmi zamotanymi medzi omotanymi plechmi okolo stromu, pretoze jazdia ako hovada..
Navrhoval by som memorovat znacky v ciernej listine a v pripade, ze by sa prihlasili na nejaku offroad akciu vyfakovat ich.

Nikoho nezaujima, ked offroadak preseka niekde neprejazdnu cestu, zoberie nejaky bordel z lesa, alebo zasadi stromceky.. Ale idiota, ktory zo srandy nici prirodu si kazdy rad pozrie a ponadava si na celu komunitu.

Myslim, ze je dobre sa tu jasne vyjadrit k podobnym idiotom. To je asi to jedine, co mozeme spravit. Demokracia so slobodou vyjadrovania patri zial aj idiotom..


Pia, 12.10.2012, 14:30
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 06.12.2009, 16:26
Príspevky: 316
Bydlisko: Liptovsky Hrádok
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Navrhoval by som memorovat znacky v ciernej listine a v pripade, ze by sa prihlasili na nejaku offroad akciu vyfakovat ich.

Nikoho nezaujima, ked offroadak preseka niekde neprejazdnu cestu, zoberie nejaky bordel z lesa, alebo zasadi stromceky.. Ale idiota, ktory zo srandy nici prirodu si kazdy rad pozrie a ponadava si na celu komunitu.

Myslim, ze je dobre sa tu jasne vyjadrit k podobnym idiotom. To je asi to jedine, co mozeme spravit. Demokracia so slobodou vyjadrovania patri zial aj idiotom..[/quote]
Plne súhlasím :smt041

_________________
čo neurobím,obkeciam


Sob, 13.10.2012, 10:31
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 37 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: