Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 11:26
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 3 ] 
 Volnobezky vzadu??? 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Pon, 10.02.2014, 18:55
Príspevky: 17
Odpoveď s citáciou
Cawte chcel by som sa opytat mam Jimny a v predu klasicky volnobezky...ale ked som kukal ine jimny tak som videl ze niektore maju v zadu tak tiez nieco ako volnobezku teda to tak vyzera ten kuzel co je vedla srobov na povolovanie kolesa
Ked som kukal na to moje ten to nema...je mozne ze to bolo pred kupov odmontovane alebo sa vyrabali verzie s tym a bez toho????...popripade hodim foto aby bolo presne vidiet o com pisem. ale Dik za odpovede =)


Pon, 19.01.2015, 18:30
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 02.01.2007, 7:21
Príspevky: 1810
Bydlisko: Lúky
Odpoveď s citáciou
To si kukal zle. Na Jimnykoch býva vzadu na kolese osadený plastový kužel, ktorý má len dekoračnú funkciu.

_________________
Nissan Patrol K260 2,8d, mierne ,,vylepšený" a to isté z motorom RB30 v štádiu skúmania. Seat Arosa na ľahké presuny.
Múdrejšiemu neraď, silnejšiemu nezdvíhaj!


Uto, 20.01.2015, 11:07
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 10.02.2014, 18:55
Príspevky: 17
Odpoveď s citáciou
mi odhlahlo :-) som myslel ze mi tam nieco chyba...
Planujem spravit nejake upravy vedeli by sme mi odporucit co a ako napr aky navykaj je nan vhodny aby nebol prilis tazky a velky na tak male auto...popripade teraz sa rozhodujem medzi podvozkom emu IM alebo Trail master...ale na ten Trail som pocul ze to je trialovy podvozok ze aj na take bezne jazdenie po ceste neni bohvie co...


Uto, 20.01.2015, 21:56
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 3 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: