Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 15:30
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
 straca vykon 
Autor Správa
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
cafte
-neviem preco ale moje SJ410 mi nejako zacina stracat vykon a tim padom mi to stale zdochina a neustale startovanie dost stavy bateriu-ale co je horsie mi to zdochne aj pri volnobehu :(
dufam ze to bude "len" nieco s karburatorom a nebudem sa musiet hrabat v motore--aj keby asi aj to sa zislo
-dnes som mislel ze sa ani nedostanem na kopec na ktory inak ide ako nic-aze je to dost doleziti kopcek lebo keby som sa zneho nedostal tak zajtra by tam bol uz len vrak-ak vobec- lebo to je v bliskosti nasich super spoluobcanou
-nevie mi niekto poradit co moze byt stim malim smradochom? :D
-diky-


Pon, 04.02.2008, 17:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Poslať 
kixo takto prisiel o povodny motor ak sa nemylim.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Pon, 04.02.2008, 23:00
Profil
koumák

Registrovaný: Pia, 28.12.2007, 0:25
Príspevky: 1358
Bydlisko: Banska Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja som riesil daco podobne mal som prasknutu hlavu od prehriatia ale ked som si spocital naklady a kolko stim bude roboty tak som kupil druhy motor a ten ide ako pila a ked skonci aj tento kupim dalsi :lol:

_________________
viewtopic.php?f=4&t=3491&hilit=moj+samik
viewtopic.php?t=9904&postdays=0&postorder=asc&start=0
Nerob si starosti s tým, čo si o tebe myslia iní. Tí majú dost
starostí s tým, čo si o nich myslíš ty.


Uto, 05.02.2008, 1:38
Profil ICQ
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
pfuuuuuu---tak to dufam ze to snad nebude as take vazne--to fak dufam ze nie------ale keby tak po kolko sa priblizne predava jednickovy motor?SJ410
-diky moc :D :?


Uto, 05.02.2008, 9:20
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 19:07
Príspevky: 119
Bydlisko: Revuca
Odpoveď s citáciou
Poslať 
sarvi píše:
pfuuuuuu---tak to dufam ze to snad nebude as take vazne--to fak dufam ze nie------ale keby tak po kolko sa priblizne predava jednickovy motor?SJ410
-diky moc :D :?


http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=339890 mas tu plno magorov co pytaju uplne nezmysli :shock:


Uto, 05.02.2008, 10:08
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 24.10.2007, 0:36
Príspevky: 177
Bydlisko: Stara Lubovna
Odpoveď s citáciou
Poslať 
nojo diky moc--to by sa zislo as na tu cenu--za trochu vedsiu som kupil auto--hi hi
-no ale dnes som sa na ten motor pozrel poriadne-aspon z vonku-a zistil som ze nejakym cudom sa mi dostava olej do vyfukoveho potrubia-tam kde sa spaja vifuk z blokom motora tak tam niekde to prenika--zajtra rozmontujem a mozno budem mudrejsi
-no pozrel som sa aj na sviecky a boli od benzinu--karbik v cudu--tak som ich vicistil a nakopol karu---a isla dobre ale po nejakych 15tich minutach som uz citil ze znova slabne tak som ho radsej parknul--a dve stredne sviecky znova od benzinu--kurna
-no ale potom som este zistil ze olej mi vnikol aj do filtru a tim padom aj do karbiku
-kurna- :cry:
PS:mam ho parknute v robote preto nan zas nemam as tolko casu :cry:


Uto, 05.02.2008, 17:27
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Str, 01.08.2007, 12:41
Príspevky: 134
Bydlisko: Vydrná
Odpoveď s citáciou
sarvi píše:
cafte
-neviem preco ale moje SJ410 mi nejako zacina stracat vykon a tim padom mi to stale zdochina a neustale startovanie dost stavy bateriu-ale co je horsie mi to zdochne aj pri volnobehu :(
dufam ze to bude "len" nieco s karburatorom a nebudem sa musiet hrabat v motore--aj keby asi aj to sa zislo
-dnes som mislel ze sa ani nedostanem na kopec na ktory inak ide ako nic-aze je to dost doleziti kopcek lebo keby som sa zneho nedostal tak zajtra by tam bol uz len vrak-ak vobec- lebo to je v bliskosti nasich super spoluobcanou
-nevie mi niekto poradit co moze byt stim malim smradochom? :D
-diky-


V prvom rade si pozri vzduchový filter,palivový filter a ak máš palivové čerpadlo tak aj to vie robiť bordel a určito pôjde ako šliak :smt039

_________________
Keď do hory,tak s flintou a OFFROADom


Uto, 05.02.2008, 21:43
Profil WWW
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 30.01.2008, 6:38
Príspevky: 284
Bydlisko: krupina-/nemusite sa pfkovat -staci PETER,petko atd/
Odpoveď s citáciou
caucau,ak chces motor na 410 mam ich asi 5 ks ,aj nejake rozobrate, kus-7000 sk, diely dohodou

_________________
ked to nejde silou,skus to este silnejsou silou...pripadne si precitaj navod na pouzitie...........REBELY FOREVER-AND YOU?(':smt134')


Uto, 05.02.2008, 23:59
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: