Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 20:58
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 50 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4
 mitsubishi pajero stabilizator 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 28.01.2009, 23:51
Príspevky: 791
Bydlisko: Preßburg
Odpoveď s citáciou
Rado242 píše:
... a na nasom okrese uz vadi uplne vsetko co neni v technicaku ...

prečo nejdeš na STK do iného okresu? :?

_________________
MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.5 V6 GLSA
Ex: MITSUBISHI PAJERO WAGON 3.0 V6 GLS


Ned, 25.01.2015, 0:48
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
Janciak píše:
efendi no a teraz som z toho v cudu uz :D
uvedomil som si teraz nedavno som riesil zapisanie naslapov lebo na stk mi povedali ze ich mam dat dole a na okrese mi zenska povedala ze to nepotrebujem zapisat a to ideste plati aj pre svetla 2x pridavne dialkove a aj pre svetla pracovne na streche.... ale na stk ma zdrbali za vsetko... a bol som u dvoch skusit....
v tomto state je to take kadeake mas 3 zlozky co to riesia a kazda ti povie daco ine




no a teraz sa podrz :-D co bolo to bolo,, hahahbol som u kamosov na stk a opytal som sa na tieto veci zas AAA!!! vraj vsetko musi byt zapsane, teda pridavne svetla , svetelna rampa,, co volakedy ich nestvaloo, dnes uz anoo a to iste som im povedal co ty pises, ze naslapy nemusia byt zapisane, bo na policii to nemaju ani v ponuke, takze ti to ani nevedia zapisat,, dalej svetelna rampa, ta sluzi ako pracovna a nie je zaradena v skupinovych svetiel, takze ich to nema co tankovat,, alééé teraz ich uz to sere, lebo su kontrolovany zo strediska v Blave a ty hned baziruju a ked vidia na monitore ze na stk robia vozidlo co ma tieto vecim, tak hned pozeraju v databaze ze co vsetko ma zapisane,, nakolko maju moznost totok kontrolovat, a ked vozidlo preslo na stk a nema nieco zapisane, tak technk hned dostava pozdrav s pokutou,, takze zato sa boja a seru sa,, ale dalej mi povedal ze!!!na skoleni im instruktory povedali ze nech sa vykaslu na to co maju policajti v databaze, a nech sa neriadia tym ale tym co im oni diktuju a co maju oni v ponuke,, ich nezaujima policia ani zdaleka v tomto smere, je smutne vsak napriklad aro M461 ma naslapy ale v TP sa otom nepise a takisto GAZ 61,61A tiez maju naslapy a nepise sa otom v TP,,dalej spojler na zadnom okne ma SEAT Leon, a v TP sa o tom nepise, Hummer ma naslapy, pozicne svetla na streche, v TP sa nepise, nove traktory maju na streche uz tovarensky pracovne led svetla,, v TP neuvadzane!!! tak kurwa jak je to v tomto skurvenom pojebanom state?? v Polsku v Nemecku Rakusku a ostatnych krajinach taketo blbosti neriesia,, vozidlo pristavis na STK a ked je vopzidlo v poriadku tak je ok a prejde,, nezaujima ich velkost pneu ale hrubka dezenu,, ale unas sa aj doteho drbu,, ale prejde cas a mozno pridu nato, ako napr, jebaol sa za tretie brzdove svetlo,, dne sje to samozrejmost, drbali za elektronky,, dnes je to samozrejmost!!! no ale potreva kym pridu na to,, v podstate je to ze zato to robia lebo ak stes to mat zapisane tak zavsetko plat,--aby vytahovali z ludi peniaze,, žial sme na Slovensku, :smt010
Ked som robil na originalite tak spusta vozidiel malo kadeake pneu a nic sa nepisalo v TP, teda ak malo tovarenske a to spravidla iba jeden rozmer a potom ked si majitel dal vacsie, tak ako somuz hore pisal,, pneu musia byt neojazdene a s vyhovujucim dezenom,, :smt017 ,, dodavam ze k tymto zaverom mozeme dakovat vela pracovnikom vyskumneho ustavu doparvneho ci ako sa to vola v ZA!!!!je tam privela mudrcov :smt151 ako aj kadeakych sprostych priblblych poradcov-a NAJMA Z RADU ZAMESTNANCOV NA STK,, TOS JE ALE SKUTOCNE PRAVDA,, :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 25.01.2015, 14:05
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
Paci sa mi ta cast de pises ze chcu tahat peniaze od nas :D.... ale clovek by im aj zaplatil len nech ten proces zjednodusia a nech sa dohodnu na kriteriach...

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Ned, 25.01.2015, 14:36
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
nuz hej,, posrali to hned v tom ze zapisi do TP robia uz aj na obvodnych uradoch dopravy, :smt151 nuz a ty si myslia ze zjedli vsetko,, vsetko vedia,,druha vec je ze su nenasytny,, uplatky ocakavaju vstale, cos je ale pravda!!!bez toho sa niekedy ani nehnu,, taktiez je unas velky bordel v zakonoch, jeden zakazuje, druhy zakon povoluje, hm, zaujimave,, taktiez na jednom OUD ti zapisu bez problemov a na druhom robia ztoho zbytocnu kovbojku :smt151 je to humus a clovek niekedy ma z toho zmiesane pocity.. :mrgreen:

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Ned, 25.01.2015, 15:08
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 18.11.2014, 20:31
Príspevky: 63
Bydlisko: NZ
Odpoveď s citáciou
pekne pravdivo o tom pisete a je pravda ze clovek ked to aj chce a che si zato zaplatit aby to mohol mat tak nedaju moznost zapisu proste je to len slovensky bordel a vo vela pripadoch aj zavist..... no je to proste a jednoducho smutne ako sme dopadli.... :smt009


Ned, 25.01.2015, 17:06
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 50 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: