Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Str, 24.04.2024, 22:12
Dnes je streda 24. apríla 2024, meniny má Juraj a zajtra Marek




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 8 ] 
 Jeep Commander 5.7L v Kosiciach 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Praci cest,

zacinam rozmyslat nad vymenou mojho Jeepa ZJ za nieco novsie a aj ked som sa zatial pre nic nerozhodol, padol mi do oka tento Commander. Pozna ho niekto?

Da sa najst aj na http://www.ko.sk, podla historie by narast kilometrov odpovedal terajsiemu stavu (aj tak to nehra velku rolu), ale zarazila ma jedna vec. Na fotkach na ko.sk je normalny interier. Na fotkach v inzerate je stredova konzola a plasty okolo nej z verzie 2008-2010. Taktiez bol vymeneny aj volant. To znamena, ze v najlepsom pripade sa majitelovi pacila konzola/volant z 2008+ verzie a namontoval si ich do auta. Da sa to vobec? Je to len jednoducha vymena, alebo tam treba cosi bastlit? Je uz len tato informacia dostatocny dovod preskocit tento kusok?

Pre porovnanie interier z Commandera: 2007 a 2008

Je na tom aute podozrive este nieco ine? Dikes.


Ned, 08.03.2015, 15:17
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 20.07.2008, 22:26
Príspevky: 752
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Vôbec sa mi nezdá, žeby bol na KO iný volant a interiér ako v ponuke autobazár.eu.
Tie interiéry sú identické, akurát osvetlenie pri fotení to "zmenilo".
A prečo by r. 2007 nemohol mať interiér, ktorý sa dával od r. 2008 a vyššie? Ak bol vyrobený koncom r. 2007, kľudne to môže byť model 2008.

_________________
Ex: Nissan Patrol GR Wagon, Ironman Foam Cell "C" + 40 mm podložky, Fedima Sirocco 35x10,5 R16, WARN M8274-50, hi-lift
Nissan Patrol GR Y60 SWB v celkom slušnej výbave


Ned, 08.03.2015, 18:51
Profil
koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 9:35
Príspevky: 4310
Bydlisko: ZA
Odpoveď s citáciou
podla vin je to MY07
a tie km mi pridu dost nerealne (ale mozno sa mylim)

_________________
www.facebook.com/jeepparts , www.jeepparts.sk , www.spinsro.sk


Ned, 08.03.2015, 19:27
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
zdeno: Tak akoze ja vobec nemam dobry zrak, ale tie interiery su rozne, ved sa na to riadne pozri najprv. Podla VIN na KO fotkach ma klasicky starsi interier, tj. na volante je chromovy kruh okolo loga Jeep, tvar navigacie je iny (displeja a tlacitok), okolo displeja je umela hmota. Na fotkach na predaj uz mas volant z noveho interieru bez chromoveho kruzku, dreveny dekor v strede ide az hore okolo displeja. A zacni si kludne pocitat kovove torxy okolo vyduchov klimatizacie, v novsej verzii ich napocitas menej.

Proste to JE iny interier a nie ze nie. A presne to sedi na tie dva interiery pred/po 2008.

palo-cherokee: Podla fotky pri KO malo pri dovoze auto cca 20 000 km, takze ten narast je uveritelny. Samozrejme, ci je povodna hodnota 20 000 km realna, neviem posudit (ale jasne, skor nie je). Kilometre ma viacmenej netrapia, ja kupujem aktualny stav auta, nie cisielko na pristrojovke. Kupoval som uz aj auto s 300 000 km a dobre bolo.

Neviem zatial, co si o tomto kusku mysliet.


Ned, 08.03.2015, 21:51
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 20.07.2008, 22:26
Príspevky: 752
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
zoom, máš pravdu :D . Na prvý pohľad (asi nie poriadny :-D ) sa mi to zdalo rovnaké, ale je to fakt úplne iný interiér. Ešte aj ručná brzda je iná. No, neviem čo si myslieť o takej výmene :smt017 :smt139 .

_________________
Ex: Nissan Patrol GR Wagon, Ironman Foam Cell "C" + 40 mm podložky, Fedima Sirocco 35x10,5 R16, WARN M8274-50, hi-lift
Nissan Patrol GR Y60 SWB v celkom slušnej výbave


Pon, 09.03.2015, 0:20
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 31.03.2013, 19:37
Príspevky: 2118
Bydlisko: Lipt. Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Prinajhorsom boli vankuse von a intros zohnal len pofacelift :-)

_________________
...Respect Nature...
Som označený za extrém, pretože milujem svoju zem!


Pon, 09.03.2015, 7:47
Profil
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Dobry vecir,

Tak tato akcia "trosku" postupila dopredu. Preco bol ten interier iny? Pretoze majitelovi sa nechcelo fotit auto a dal tam nejake fotky z internetu. Poziadal som ho teda, nech nafoti auto, aby som nesiel zbytocne do Kosic okukavat nieco, co nechcem. Inzerat s realnymi fotkami je tu. Kazdy sa moze pokochat.

Ale len pokochat, pretoze auto uz je v Bratislave a kluciky mam doma na stole :). Ano, tak sa nakoniec vyvrbila situacia. Teraz prichadza to, co pozna kazdy, kto kupoval jazdene auto. Vsetko preskumat, vysetrit, opravit chyby, dokupit prislusenstvo, atd. Tak snad bude sluzit.


Pon, 20.04.2015, 22:42
Profil ICQ
Čumil
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 19.03.2014, 16:08
Príspevky: 5
Bydlisko: Tyrolsko
Odpoveď s citáciou
No tak to teda gratulujem. Po tomto aute som dlho pokukoval a ako vidím, stále je na autobazar.eu, ale k môjmu veľkému sklamaniu už ma teda nového majiteľa :) No čo už, nech teda dobre slúži! :) :smt162
zoom píše:
Dobry vecir,

Tak tato akcia "trosku" postupila dopredu. Preco bol ten interier iny? Pretoze majitelovi sa nechcelo fotit auto a dal tam nejake fotky z internetu. Poziadal som ho teda, nech nafoti auto, aby som nesiel zbytocne do Kosic okukavat nieco, co nechcem. Inzerat s realnymi fotkami je tu. Kazdy sa moze pokochat.

Ale len pokochat, pretoze auto uz je v Bratislave a kluciky mam doma na stole :). Ano, tak sa nakoniec vyvrbila situacia. Teraz prichadza to, co pozna kazdy, kto kupoval jazdene auto. Vsetko preskumat, vysetrit, opravit chyby, dokupit prislusenstvo, atd. Tak snad bude sluzit.

_________________
_________________________
Jeep Cherokee KK 3.7 V6 +LPG 2008
BMW E46 325ti 2001
Ex: BMW E36 323i ´97, Fiat Stilo MW 1.9 ´03 , Mitsubishi L300 1.6 Caravan ´86, Lada Niva 1.7 ´05, Skoda Fabia 1.2 ´04, Fiat Fiorino 1.7TD ´96 :)


Štv, 23.04.2015, 9:28
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 8 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: