Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Ned, 28.04.2024, 12:45
Dnes je nedela 28. apríla 2024, meniny má Jarmila a zajtra Lea




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 163 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší
 Chcem kupit Grand Cherokeeho WJ (rady ku konkretnym autam) 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
do AAA, Darexu alebo podobných dá auto len zúfalec čo potrebuje súrne prachy...keď sa pozriete koľko sa tam motá ludí a celá réžia okolo toho to sa musí z niečoho zaplatiť...preto ti ponúknu za auto čo má trhovú cenu 5 tisíc maximálne 4 tisícky...potom stočia tacháč, vyčistia ho a ponúknu ho za trhovú cenu ak nie za viac :roll:
Ja som tiež kupoval auto z ČR lebo tam sú ceny trošku reálnejšie.

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Str, 09.06.2010, 20:12
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
niekde na offfóre som čítal ako namasírovať hlavu bazárnikovi. hladal som to no bez úspechu.Bol tam podrobne popísaný spôsob kúpy auta v bazare a dosť pekne vykreslené preháňanie nárokov na bazar až bazarnika vyholíš ako ............ Ak to niekto s okoločítajúcich náhodou pamätá a vie kde to je prispejte s tým kde to je.(veľmi poučné)


too Lubor : matematika bazarov je presne v tom čo napísal Romo11 a má absolútnu pravdu !
Vlastnil som Terracan 4ročný po leasingu ponúkol som ho na skúšku do AAA v B.Bystrici na výkup. Zapísali sima a navrhliu 8000€, nasledujúci deň som skočil do AAA BA a ponúkli mi môj vlastný terracan za 15tis. bez zjednávania cceny z ich databázy.
Kupuj auto priamo od majiteľa- ak je vychcánek tak sa dá s ním na skrytých vadách pohrať v zmluve aby s tebou nevybehol a ak bol na ocenení v podobných bazaroch a potrebuje to predať, tak si dohodneš aj slušnú cenu. Ak nebol zobral by som ho tam a dal by som si odhadnúť cenu na kara. Dal by som mu oveľa lepšiu ponuku ako bazar a nech premýšľa.
Tým nehovorím, že máš byť ako druhý AAA a zodrať ho z kože. Všetko čo má nejakú hodnotu aj treba príslušnou hodnotou zaplatiť,ale zase nie preplatiť!

too Romo11-súhlasím proti tebe v polovičnej miere!!!" neponúknu ti 4tis za auto kt.má hodnotu 5, ale dajú ti max 2,5tis. ich réžia na predané auto sa nesmie pohybovať pod 2tis na 5tis.hodnotu peňazí a 500€ majú na zlavenie pre dotieravého kupca na hodnote opat 5tis.samozrejmä cenu vyhodia na 5500 ak bude nikto blbý?!?

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Str, 09.06.2010, 20:47
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 10.01.2009, 1:54
Príspevky: 262
Bydlisko: Žarnovica
Odpoveď s citáciou
YJ KAO píše:
niekde na offfóre som čítal ako namasírovať hlavu bazárnikovi. hladal som to no bez úspechu.Bol tam podrobne popísaný spôsob kúpy auta v bazare a dosť pekne vykreslené preháňanie nárokov na bazar až bazarnika vyholíš ako ............ Ak to niekto s okoločítajúcich náhodou pamätá a vie kde to je prispejte s tým kde to je.(veľmi poučné)


too Lubor : matematika bazarov je presne v tom čo napísal Romo11 a má absolútnu pravdu !
Vlastnil som Terracan 4ročný po leasingu ponúkol som ho na skúšku do AAA v B.Bystrici na výkup. Zapísali sima a navrhliu 8000€, nasledujúci deň som skočil do AAA BA a ponúkli mi môj vlastný terracan za 15tis. bez zjednávania cceny z ich databázy.
Kupuj auto priamo od majiteľa- ak je vychcánek tak sa dá s ním na skrytých vadách pohrať v zmluve aby s tebou nevybehol a ak bol na ocenení v podobných bazaroch a potrebuje to predať, tak si dohodneš aj slušnú cenu. Ak nebol zobral by som ho tam a dal by som si odhadnúť cenu na kara. Dal by som mu oveľa lepšiu ponuku ako bazar a nech premýšľa.
Tým nehovorím, že máš byť ako druhý AAA a zodrať ho z kože. Všetko čo má nejakú hodnotu aj treba príslušnou hodnotou zaplatiť,ale zase nie preplatiť!

too Romo11-súhlasím proti tebe v polovičnej miere!!!" neponúknu ti 4tis za auto kt.má hodnotu 5, ale dajú ti max 2,5tis. ich réžia na predané auto sa nesmie pohybovať pod 2tis na 5tis.hodnotu peňazí a 500€ majú na zlavenie pre dotieravého kupca na hodnote opat 5tis.samozrejmä cenu vyhodia na 5500 ak bude nikto blbý?!?


Ty myslis asi toto, aj mne sa to pacilo..."Liposukce autobazarních zmrdů"

http://www.dfens-cz.com/view.php?cisloclanku=2010051705

_________________
Vitara 1.6, navijak, šnorchel, zdvihutá, rozšírená, T3, Hi-lift, kompresor,....


Str, 09.06.2010, 20:55
Profil ICQ
Legenda Offroadu
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 10:45
Príspevky: 3012
Bydlisko: Rimavská Sobota
Odpoveď s citáciou
YJ KAO píše:
niekde na offfóre ...

Je to na inom fore na "nazoroch"

_________________
Bilancia skrývky humusového horizontu poľnohospodárskej pôdy.


Str, 09.06.2010, 21:09
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
presne tak. tu sa snazi kazdy kazdeho oyebat, v aaa ti ponuknu sto tisic za auto zo serviskou s 300 000km a za tyzden ho budu ponukat s 110 tisicami km lebo na tych 300 vazne nevyzeralo, bez servisky a za 250 tisic. kolko stalo nove a kolko sa na nom strati je normalne...
aj to ze rovnake rocniky mozu stat od 3000 do 6000- v tom je odrazeny stav... ale ja pisem o tom ze tu nic normalne neni. nepisem o skodovkach a vw ale takych akych moc neni: rok som zhanal jeepa, pol roka benza, teraz zhanam uz pol roka dalsieho benza kombika, diesla s klimu a neni. tu neni. teda su. az dva. ale za nenormalne ceny a sroty. ked chces VIN aby som si rozkodoval co vlastne chcem kupit tak radsej ti ho nedaju...

a o tom ma nikto nepresvedci ze u nas je v porovnani s CR vsetko drahe... tu nestaci nikomu zarobit 30% ale 300% co sa tyka aut.

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Naposledy upravil biker dňa Štv, 17.06.2010, 23:05, celkovo upravené 1



Str, 09.06.2010, 21:39
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Poslať 
...už ked sme pri tych inzeratoch ..najdite zopar rozdielov :-D :lol:

http://www.autovia.sk/autobazar/nissan- ... -m5-815864

http://www.autovia.sk/autobazar/nissan- ... -m5-821950

:lol:

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Str, 09.06.2010, 22:21
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
noooo ten drahší má menej km a servisnú knižku...inak je to jedno a to isté auto :-D

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Str, 09.06.2010, 22:27
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
dado píše:
YJ KAO píše:
niekde na offfóre ...

Je to na inom fore na "nazoroch"

Samozrejme aj tu
viewtopic.php?t=10789

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Str, 09.06.2010, 22:37
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.01.2010, 22:27
Príspevky: 383
Bydlisko: TRENČÍN, LIPTOV
Odpoveď s citáciou
Rudy- vitara, Finger - Ď. je to presne ono - Liposukcia bazarích zmrdov

too Biker : áno máš pravdu na Slovensku ťa chcú na drzáka odrbať, v Čechách ťa taknejak elegantne ojebkajú a ešte im za to poďakujeme. prídeme po čase na to ale nejak im to vždy odpustíme (aspoň ja kua neviem prečo/.

ale to už je zaseranie vlákna takže je naozaj pravda e v Čechách kúpiš kar oveľa výhodnejšie a špeci teraz od súkromnej osoby, lebo tam je to ekonomicky oveľa viac v hajzli. majú iné priority ako mi a potrebujú oveľa viac pivka než mi, keď sa niečo serie- potvrdil som si to! Jenom ne bazar tí ťa spravia sú celkom ok obchodníci a ukočírujú ťa! - Váž si svoje prachy!!!

_________________
všetko čo má kolesa, pásy, nohy .......


Str, 09.06.2010, 22:56
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
yj kao:
no... zas nehadzme vsetkych do jednej jamy :-) ale ja mam taku skusenost aku som napisal. par aut a veci okolo nich uz som z CR doviezol a nikdy ziadny probleem,ferove jednanie atd.. ale nebudem to tu rozpisovat- nepisem o vsetkych... pisem len moje skusenosti.

a Váž si svoje prachy!!! :roll: o tom presne pisem.
tu je napr. moj nedavny nakup: nejdu linky tak iba printscreeny vyfuku. tlmice,struny a dalsie veci na tom boli podobne... a pritom to je jedna firma co ma par skladov.
kde by si nakupil?
tu:
Obrázok

alebo tu:
Obrázok

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Str, 09.06.2010, 23:46
Profil ICQ WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 19.03.2007, 14:55
Príspevky: 768
Bydlisko: PU - PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ja by som tiež volil radšej kúpu autu u českých bratov, ja som tam kupoval GR aj Jeepku, všetko úplne v pohode a myslím si že sú tam tie autá aj nejaké iné, ako keby sa one viac ľudia starali.

_________________
Nissan Patrol Y61 4.2TD Only Black


Štv, 10.06.2010, 8:38
Profil
Koumák

Registrovaný: Pia, 07.05.2010, 12:01
Príspevky: 173
Bydlisko: Surany
Odpoveď s citáciou
tento:

http://www.autobazar.eu/sk/card.php?id=1625069

_________________
- Opel Frontera 2,4i ... bez uprav
Obrázok
- Volvo XC90 136 kW ... leštenka
Obrázok


Štv, 10.06.2010, 10:52
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 06.01.2009, 11:01
Príspevky: 848
Bydlisko: Bratislava - Dubravka
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Ten je pekny aj cena sa zda pristupna skoda, ze nedali aj foto interieru tiez by to co to napovedalo o vyuziti.

_________________
Navara 3,0 V6 http://www.ostrenienastrojov.sk


Štv, 10.06.2010, 17:09
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak sa opat hlasim, celkom sa to tu rozrastlo :-). Zacal som teda na vase rady sledovat ponuku aj v CR a je tam niekolko peknych kuskov. Zrejme to teda kupim tam.

Ten bordovy Jeep som uz videl, vyzera pekne (az na disky kolies, ale tie mam s kym zamenit za "obycajne"). Jedina vec je, ze nema LPG. Ja osobne to velmi nemusim, ale myslim, ze to hodne pomoze pri pripadnom neskorsom predaji. Zatial s nim vsak pocitam.

Nasiel som este tieto dva vozy:
KLIK - cca 7300,- € - 1999 WJ, zlata farba, pred rokom robeny nejaky servis v Jeepe (snad by boli faktury a/alebo dohladatelne v Jeepe podla VIN), ma LPG. Nepacia sa mi akurat chromove disky (mam moznost vymenit) a ten hrozny dvojfarebny volant - je to vobec standard, alebo to niekto amatersky vymenil? Nevyhoda je snad to, ze to predava autobazar a nie sukromna osoba, ale zase su to nejaki predajci aj novych Fordov, tak neviem.

No a potom tu je moj osobny favorit:
No to sa mi snad zda, ten inzerat tam bol 2 mesiace, este teraz vecer fungoval a ked ho idem najst, tak uz tam nie je, lebo mu vyprsala platnost. Snad to tam ten panko znovu da.
Kazdopadne jednalo sa o velmi peknu modru farbu, strasne sa mi pacila a Jeep bol uplne obycajny (beriem to z hladiska, ze sa malo penazi vela muziky nedostanem, tak radsej lacnejsi obycajny, ktory by mohol byt v dobrom stave). Stal snad 6300,- €, mal LPG, obicajne disky a vyzeral pekne, predavala ho sukromna osoba.
Pozrite si aspon obrazky: prvy a druhy.


Pia, 11.06.2010, 1:42
Profil ICQ
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 18.03.2007, 10:25
Príspevky: 1808
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
tie disky čo označuješ ako "obyčajné" sú poľa mňa na WJ asi najkrajšie čo sa dávali :smt023

_________________
Jeep Grand Gherokee WJ 4,7 V8 Limited QadraDrive + LPG


Pia, 11.06.2010, 7:20
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 163 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: