Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 18.04.2024, 23:22
Dnes je štvrtok 18. apríla 2024, meniny má Valér a zajtra Jela




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 163 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11
 Chcem kupit Grand Cherokeeho WJ (rady ku konkretnym autam) 
Autor Správa
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Videl som, ze je to N1, ale toto ma nenapadlo, pozriem si to. Vyplyvaju pre mna z toho nejake neprijemnosti okrem toho, ze by to potencialne mohlo byt iba dvojmiestne vozidlo (vozim vacsinou seba a nakup z obchodu, malokedy dalsich dvoch ludi).

Toto totiz hovori zakon - KLIK:
Prestavba vozidla je zakázaná, ak
b) ide o opakovanú prestavbu vozidla na pôvodnú kategóriu vozidla pred jeho prestavbou.


Cize ak to vozidlo bolo M1 (co je pravdepodobne) a niekto to prestaval na N1, uz to legalne nebudem moct zmenit nazad na M1.

EDIT: Vidim, ze moj post skoncil na novej stranke topicu, takze pre tych, co nekukaju dozadu, rad by som vedel, ci niekto pozna toto vozidlo, pripadne k nemu vie nieco povedat.


Štv, 12.07.2012, 0:11
Profil ICQ
Začínajúci koumák

Registrovaný: Ned, 06.06.2010, 23:23
Príspevky: 108
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Tak uz je to pase. Dnes som bol auto pozriet s tym, ze ho zajtra na 90% vezmem. No a uz je prec, bolo predane :).

Mam velmi neprijemny flashback, presne toto sa mi stalo prednedavnom v Japonsku, kde som natrafil na vec, ktoru som roky zhanal a povedal som si, ze ved zajtra pridem a kupim to. Samozrejme vtedy uz bola davno prec a doteraz ma to sere.

Nuz, zase som dlho rozmyslal a nechal si ujst pekne auticko spred nosa. No co uz, najdeme niekedy a niekde nieco ine. Akurat toto bolo naozaj mne po voli vzhladom.


Štv, 12.07.2012, 20:58
Profil ICQ
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 04.07.2013, 7:29
Príspevky: 14
Bydlisko: Banská Bystrica
Odpoveď s citáciou
Poslať Re:
palo-cherokee píše:
vyrobene 11. 11.1998 modelovy rok 99
povodne urcenie Kanada Ontario
Quadra trac II, varilok vpredu aj vzadu
denne svietene, el predohrev motora na 110V
...klasicka kanadska vybava

okrem toho svetla a skla podla DOT ( bez (E))
auto bez EU homologacnych stitkov, a otazka je ci to ma vobec vyrazene VIN



Vsetko je v poriadku tak ako ma byt , svetla predne aj zadne su vymenene, VIN je stitok, ziadny problem pri prepise
ziadny problem pri STK

momentalne som dorobil do tazneho zariadenia kable na brzdove svetlo a zadnu hmlovku na auto aj na vozik , aby nikto nic nepovedal .

Inak je auto v 100% stave , v TP je 173kW AT/5 , usb +DO radio a ine veci su dorobene

auto predavam znovu , pretoze uz mam nejako vela aut na dvore


Uto, 19.04.2016, 11:01
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Zdravím všetkých .....nechcem zbytočne zakladať novú tému ,tak to dám sem.....mal by som otázku ...poznáte niekto toto auto alebo ho niekto bol pozrieť? http://www.aaaauto.sk/sk/car.html?autob ... sk&bsw=100


Sob, 03.12.2016, 14:31
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.07.2011, 11:10
Príspevky: 851
Bydlisko: Martin
Odpoveď s citáciou
Kupovať auto z AAA ? Ľudia sú nepoučiteľní.
Akciová cena na úver: 3 400 €
Cena: 4 000 €
:smt021
Inak mne sa zdá to auto nejaké povedomé. A ak je to ono, tak to poteš. Ale istý som si neni.

_________________
MAZDA CX-30
EX: Jeep Grand Cherokee Overland 2004
2.7 Diesel
bbooble zavináč gmail.com


Sob, 03.12.2016, 15:04
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
:D preto sa pýtam ...viem že je to AAA a to je hlavné čo ma odrádza, ale ak by bolo schopné možno by som sa premohol


Sob, 03.12.2016, 17:01
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Dnes som sa z tade vratil. :-D

Ono je jedno ci je to AAA alebo iny bazar. Ta akciova cena je preto, lebo im to v splatkach preplatis viac ako ked to kupis v hotovosti ale to asi vieme vsetci.

To auto som videl uz predtym na nete s popisom ze je treba sa povenovat podvozku, preto taka cena, vzhladom na to ze jedno z mojich aut je na predaj chcel som ist na protihodnotu...Nechal som si Santu... Panom v AAA soom sa podakoval za to ze ma okradli o 4h mojho drahocenneho casu :roll:

Grand parkuje v AAA v Martine.

motor tichy cisty bez pazvukov, na prednej kapote nedrzia tlmice, oleje boli vcelku ciste po vybrati oboch rysiek, prevodovka radila bez vyraznych sekancov,na D-rive udrzala auto do kopca na mieste, na rovinke sa pekne same rozbiehalo po uvolneni brzdy, ostatne prevody 1,2,N,P fungovali ako mali. Trochu tazsie sa radila redukcia, dokonca bolo trochu citit ako ide cez zuby :smt017 , interier pekny vzhladom na rocnik. Na kasni je korozia na oboch zadnych blatnikoch, ale nie je to nic extra. Podvozok treba cely spravit. odskakuje a nedrzi. Este pred skusobnou jazdou som sa postavil na zadne koleso a zamixoval autom. bolo pocut pukanie a citit volu. Jazda to potom len potvrdila. mierna vola na volante. U mna za tu cenu isto nie...

Inak podla zisteneho auto je povodne z Partizanskeho (este na karticke z emisnej su PE SPZ) ale v terajsom case je ma Martinskych znackkach. Panko co ho predal ma vraj este nejakeho patrola co som sa dozvedel.

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Sob, 03.12.2016, 22:04
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Vďaka :D ...toto som potreboval vedieť....o bazároch mi je to jasné a aj o preplatení na ,,akciu ,, .Už som mal tú česť s AAA (zháňal som dodávku ) ale to je vedľajšie ja som hlavne chcel vedieť čo to o aute ,vedel som že je v Martine a to mám momentálne trochu od ruky . Ešte raz dík


Ned, 04.12.2016, 9:45
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 21:15
Príspevky: 2569
Bydlisko: Handlová
Odpoveď s citáciou
Dnes mi volali ci som nezmenil nazor :smt126

_________________
Jeep Grand Cherokee 4,7 V8 - zatial sa zoznamujeme


Ned, 04.12.2016, 21:33
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 8:47
Príspevky: 4612
Bydlisko: Hlavná dedina
Odpoveď s citáciou
Tak to ešte chvíľu budú otravovať.
Mne dali pokoj až keď sa vyhrážal právnikmi o náhradu ušlej mzdy a podobné keci. Sú jak zápal pľúc.

A.

_________________
WJ 2004 4,0l Laredo, 242 štandartne vo výbave - cestná leštenka 2" lift, Bilsteiny
Toyota Auris Tourist Sports 1,6Valvematic, multidrive S
EX Honda Civic 1,5 VVTI
EX JGCH 4l - trochu off
EX JGCH 5,2l - cestná leštenka

email: andrej.durda@gmail.com


Pon, 05.12.2016, 8:02
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7906
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
fero detva píše:
:D preto sa pýtam ...viem že je to AAA a to je hlavné čo ma odrádza, ale ak by bolo schopné možno by som sa premohol


ästadial auto nekupuj,, su to kurvy ,, vsetko co len vedia odrbu,, a maju tam sracky,,teda vacsinou,,
len tak k prikladu od kamosa prevzali A6 qattro, za 1200€ a predavali ho na treti den za 4600,, umyte vyglancovane ale s tyma skrytyma zavadami co zatajili,,odomna chcely odkupit WJ za 1200€, kdesto to bol rocnik 2003 a oni ze je to 97 rocnik, tak som im ukazal znamky z originality a to ze v tom roku este wj nem vyrabali,, je to skurvena banda,, klamari cigani..osobne hovorym o AAA v LC..nikdy tam nekupujte,,je to pri hlavnej cestehned,,, :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pon, 05.12.2016, 18:00
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 21.07.2008, 7:51
Príspevky: 541
Bydlisko: Trenčín
Odpoveď s citáciou
Jako píše Efendy, su to kur.. a fšade aj v čechach nebrat ani šrob na koleso!!!

_________________
Jeep grand cherokee 4,7 V8


Uto, 06.12.2016, 9:02
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 14.12.2008, 21:42
Príspevky: 68
Bydlisko: Detva
Odpoveď s citáciou
Jasné.... Zatiaľ som nekúpil ...vždy je to záležitosť dvoch strán ...či je to AAA a ja ,alebo iný bazár a ja ,alebo iný človek a ja ....niekto ponúka a ja kupujem ....ak sa mi páči auto, je relatívne ok a súhlasím s cenou tak je to ideálny obchod :-D ( ešte sa mi to nestalo) potom je to vec dohody ak sa nedá dohodnúť tak nekúpim ... čakám a hľadám ďalej ...


Uto, 06.12.2016, 9:15
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 163 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 7, 8, 9, 10, 11

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: