Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Sob, 27.04.2024, 15:15
Dnes je sobota 27. apríla 2024, meniny má Jaroslav a zajtra Jarmila




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2
 Vyber medzi grant vitara - pajero pinin - rav4 - jimny 
Autor Správa
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 07.12.2010, 10:17
Príspevky: 420
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Odpoveď s citáciou
Jenki tiez neviem ci to je spravne bolo mi to tak vysvetlene a presnerovane som bol na stranku ( ale jednalo sa o pajero V60 3.5 V6 GDI) ale o tom probleme bolo pisane ako o celkovo GDI technickom probleme tych motorov tak naozaj neviem ci len internetova "kacica" alebo ako

_________________
Mitsubishi Pajero "Blister fender" 3.5 V6 24v wagon manuál 143 kW (194ps) pri 5000 otáčkach, 313 Nm pri 3500 otáčkach
Staré pořekadlo "Objem ničím nenahradíš"


Uto, 25.03.2014, 0:40
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
O motoroch GDI som sa už napočúval a načítal strašne veľa,trochu ma tie motory zaujímajú sú montované aj v Mitsubishi Carisma 1.8GDI ,Galant 2.4GDI .A hlavne tých Carisiem som pred pár rokmi navozil naozaj veľa(cca 20ks) s týmito motormi,väčšinu áut som predal do svojho okolia a môžem zodpovedne prehlásiť že sa ešte ani jednému nič s motorom nestalo,odchádzajú tam škrtiace klapky ,hydroštely klepú (preto sú tie motory hlučnejšie niekedy-akože klepú) .karbón sa tam tvorí ale nie je to žiadna katastrofa ešte ani jedno auto v mojom okolí aspoň čo viem nerobilo žiadnu dekarbonizáciu-netvrdím že by nebola niekedy prospešná ,ale zatiaľ nebola potrebná. Inak keď sme autá doviezli menili sme komplet rozvody a aj hydroštely. Tak preto si myslím že je to hlavne o údržbe. Osobne nedám na tie motory dopustiť dokážu jazdiť na naozaj super spotrebu keď je všetko OK po tech.stránke. Mitsubishi Pinin som mal dvoch a vždy GDi tam tá spotreba už bola väčšia ale tiež záleží na spôsobe jazdy. Inak o kvalite tohoto systému svedčí aj to že ho teraz používa Hyundai v najnovších modeloch.Toto sú moje skúsenosti s týmito motormi,nikoho nechcem presviedčať o svojej pravde berte to len ako moju osobnú skúsenosť s týmito motormi,inak podľa mňa najväčšia slabina Pinina podľa mňa je korózia. Treba hladať dobrý a zdravý kus,hlavne zadné lemy,treba pozrieť aj nad horným pántom zadných dverí(tretích alebo piatych) a predné blatníky. Prajem dobrú kúpu. :smt156

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Str, 26.03.2014, 1:08
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 24.03.2008, 14:40
Príspevky: 2320
Bydlisko: Sliač
Odpoveď s citáciou
Rudi, tak to si mal stastie, lebo ja napriklad viem o chlapikovi, ktoremu ta carisma sklepala relativne nova. A to bol spolumajitel pumpy, tak hadam vedel co tankuje.

_________________
http://www.4x4offroad.sk
Rasto
Nissan Patrol Y60 TD 4,2T, Silverstone Extreme 35'', Ironman, 2x Superwinch EP9
ex.Nissan Patrol 3.0 DTi, Silverstone 35'', Ironman C foam cell, Superwinch Talon


Str, 26.03.2014, 8:38
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
šťastie pri takom množstve? Skôr on asi smolu. :-)

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Štv, 27.03.2014, 1:52
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 19 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: