Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:24
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 150 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší
 aké auto na ryby 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 30.09.2008, 18:01
Príspevky: 1932
Bydlisko: TO
Odpoveď s citáciou
Csoki94 píše:
Tak urcite sa nikto este tak nenarodil ze vsetko vedel :D a ked ai kupim 4x4 tak si to potom nastudujem ajked opravy si sam robit nebudem kedze do toho sa nevyznam ani trochu :D
Tak sa tu smeju ze neviem vcom je ten rozdiel som zvedavy ci sa uz oni tak narodili, ak hej klobuk dole :smt133


Klasika v našej republike: kúpim a potom si zistím čo to je. :-D A bude tu milión nových tém aby si zistil, že si kúpil koninu. Väčšina ľudí, čo sú tu sa narodili rovnako ako Ty, ale hlavným rozdielom u nich je, že najprv si naštudovali a až potom kúpili.

Csoki94 píše:
Tak vy ate experti tak sa vas opytam ake pneu? T3 zevraj lietaju na ceste.. a auto bude skor 70 cesta 30 teren ale teren to bude tazsi
Bfgoodrich AT? Alebo?

Ďaľšia otázka rovnakého typu. Ani si sa nenamáhal naštudovať si čo sú tie pneumatiky zač. A to nehovorím o tom, že ešte nemáš auto a už zháňaš gumy. A poistku a diaľničnú známku už máš kúpené? :smt017

_________________
Pajero II 3,5l V6 24v - a už v tom zase lietam...
L200 - pracovné, a to doslova!


Štv, 18.02.2016, 16:53
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 24.01.2014, 16:38
Príspevky: 268
Bydlisko: Košice, Nad Jazerom
Odpoveď s citáciou
Csoky podľa mňa by Ti úplne postačovali na ten účel využitia aj HTčka. Prinajhoršom zaradíš 4x4 a si za vodou

_________________
Suzuki Grand Vitara AUT FTD82V, N1G, CB AE 6891, INSA TURBO DAKAR / G012 AT-S, 4xfourart 3" sus kit extreme, záhradka Rhino - Rack, nejaké to pracovné svetlo. .


Štv, 18.02.2016, 18:08
Profil
Koumák

Registrovaný: Štv, 03.12.2015, 20:52
Príspevky: 196
Odpoveď s citáciou
K tým gumám, ono nikto nevie čo je pre neho ten strašne ťažký terén takže podľa mňa sú T3 blbosť ked bude 3/4 času na asfalte.


Štv, 18.02.2016, 18:35
Profil
Učeň

Registrovaný: Pia, 15.01.2016, 19:46
Príspevky: 33
Odpoveď s citáciou
Martinoff píše:
Csoki94 píše:
Tak urcite sa nikto este tak nenarodil ze vsetko vedel :D a ked ai kupim 4x4 tak si to potom nastudujem ajked opravy si sam robit nebudem kedze do toho sa nevyznam ani trochu :D
Tak sa tu smeju ze neviem vcom je ten rozdiel som zvedavy ci sa uz oni tak narodili, ak hej klobuk dole :smt133


Klasika v našej republike: kúpim a potom si zistím čo to je. :-D A bude tu milión nových tém aby si zistil, že si kúpil koninu. Väčšina ľudí, čo sú tu sa narodili rovnako ako Ty, ale hlavným rozdielom u nich je, že najprv si naštudovali a až potom kúpili.

Csoki94 píše:
Tak vy ate experti tak sa vas opytam ake pneu? T3 zevraj lietaju na ceste.. a auto bude skor 70 cesta 30 teren ale teren to bude tazsi
Bfgoodrich AT? Alebo?

Ďaľšia otázka rovnakého typu. Ani si sa nenamáhal naštudovať si čo sú tie pneumatiky zač. A to nehovorím o tom, že ešte nemáš auto a už zháňaš gumy. A poistku a diaľničnú známku už máš kúpené? :smt017


Ale viem co su to T3 jazdil som s autom ktore ich malo..
A iba sa informujem nie kupujem gumy to je rozdiel
Kedze kto ma auto viac rokov..urcite uz vyskusal viac pneumatik
A ked budem 30min na ceste a v terene 10 tak T3 sa mi neoplatia..preto sa pytam kto ma ake skusenosti..

_________________
Mitsubishi Pajero II 2.5 TD


Štv, 18.02.2016, 18:40
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 05.02.2019, 11:55
Príspevky: 5
Odpoveď s citáciou
ahojte :D nasiel a precital som tu vasnivu debatu o aute na ryby chcem sa spytat na vas nazor na Nisan terrano. Sprvu som obzeral jeep grand cheroke ale potom som dostal odporucania ze radsej terrano 2,7 alebo pajero wagon 2,5. Dik za kazdu odpoved :)


Str, 06.02.2019, 13:59
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Ned, 01.04.2012, 14:22
Príspevky: 319
Bydlisko: Šemša-KS
Odpoveď s citáciou
a prečo radšej terrano ako granda? osobne by som radšej volil niečo s motorom

_________________
ARO M461-motor Zetor 5211
JEEP XJ-4.0 LPG biely trojdveráčik,pevnosťák, navijak 5,5T, lift 3"


Str, 06.02.2019, 14:25
Profil
Čumil

Registrovaný: Uto, 05.02.2019, 11:55
Príspevky: 5
Odpoveď s citáciou
nazor co som pocul od skusenejsich ze terano ma v porovnani s jeepom ovela lepsi motor ten 2,7. mne tam nejaky 5 liter netreba ja nebudem jazdit kopce, skor pole, diery blato atd :)
grand sa mi paci viac ale vraj je nanom dobre akurat to ze ho nechyta hrdza :D


Str, 06.02.2019, 14:45
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Ned, 01.04.2012, 14:22
Príspevky: 319
Bydlisko: Šemša-KS
Odpoveď s citáciou
Tak neviem, ja by som určite bral skôr 4liter v jeepe, ktorý je spoľahlivý až až, ako nejaký ropák v hnisane :D jeep ako hovoríš jednak lepšie vyzerá a ten motor je fakt nezmar, s plynom ani nie je problém ho uživiť.

_________________
ARO M461-motor Zetor 5211
JEEP XJ-4.0 LPG biely trojdveráčik,pevnosťák, navijak 5,5T, lift 3"


Str, 06.02.2019, 15:02
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
MARF píše:
4liter v jeepe, ktorý je spoľahlivý až až, ako nejaký ropák v hnisane :D jeep ako hovoríš jednak lepšie vyzerá a ten motor je fakt nezmar, s plynom ani nie je problém ho uživiť.

Najprv sa kupi kara co zere aj zelinu vedla cesty hlavne ze lepsie vyzera a potom aby neskrachoval na benzinke mu poradis domontovat plyn. :smt017 Zaujimava logika.Ale hlavne ze Jeep ma motor,ako keby sme my ostatny sliapali do betlehemu :smt135 Pane boze neuder a ked uz tak aspon presne nech to neboli :smt135

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Str, 06.02.2019, 17:34
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 04.09.2012, 9:43
Príspevky: 1886
Bydlisko: GA-Kosuty
Odpoveď s citáciou
Moja familia sedla 3ks jeepov,z toho 2ks v8 a 1ks td ak by som mal vymeniť za niečo ine na ryby tak jedine za VW T3 syncro,kvôli spaniu a komfortu. Inak by som mrdky(okrem tej dieslovej)nevymenil za nič.No a k tomu Terranu,mal som Maverick 2,7td(to iste ako terrano),Galloper 2,5td, ale za mňa jedine Jeep.A ak to ma byť hlavne na ryby tak by som neriešil ani ten plyn,ja ho nemám ani v jednom a jazdím každý deň.(aj na ryby)

_________________
VW T3 1,6 aircooled boxer(1980). EX:Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Grand Cherokee 5,2 V8,Jeep Cherokee 2,5 td,Ford Maverick 2,7td,Jeep Grand Cherokee 5,2V8,Jeep Grand Cherokee 4,0i,Jeep Grand Cherokee 2,5td,Hyundai Galloper 2,5td,Jeep Cherokee 2,5td


Str, 06.02.2019, 19:12
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Sob, 12.11.2011, 13:20
Príspevky: 1461
Bydlisko: B. Bystrica
Odpoveď s citáciou
tak pokiaľ auto na ryby tak tiež by som už nešiel do plynu.. každý cm naviac sa v aute hodí to určite každý rybár pozná :-D :-D

_________________
http://www.safeworks.sk - Výškové práce, Pilčícke práce, Elektroinštalácie


Štv, 07.02.2019, 11:38
Profil WWW
Ťažký Profík

Registrovaný: Ned, 01.04.2012, 14:22
Príspevky: 319
Bydlisko: Šemša-KS
Odpoveď s citáciou
andrej190 píše:
tak pokiaľ auto na ryby tak tiež by som už nešiel do plynu.. každý cm naviac sa v aute hodí to určite každý rybár pozná :-D :-D

priestor nie je problém ak oželieš trocha kapacity benzínovej nádrže, ja mám na XJčku plynovú nádrž tak že keby som nemal nálepku na skle tak ani nevieš že to je na plyn keby si hľadal bombu v kufri :D

_________________
ARO M461-motor Zetor 5211
JEEP XJ-4.0 LPG biely trojdveráčik,pevnosťák, navijak 5,5T, lift 3"


Štv, 07.02.2019, 12:26
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 13.03.2017, 11:39
Príspevky: 102
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Auto s plynom neodporúčam na ryby ja mam ZJ-čko a som rybár. bez vozíka môžem ísť akurát tak feedrovať. Mám nádrž v kufri kde zmestim 70 l plynu a prejdem na to po meste + so psom teren tak 250 km (5.9).
Takže menšia nádrž myslím ani pri tom 4.0 nemá význam pokial si niekto nelibuje v tankovaní.
Do auta som vela vrazil takže pokial sa naozaj nenajde niekto kto zaplatí tak si ho necham ale na ryby chodím s vozíkom a kde sa neda s VW touranom ktorý mam ako druhé auto.

Ak to ma byť jedine auto a si seriozny kaprar co ma vela výbavy tak ak jeep tak grand nafta alebo commander a z iných landrcruiser, patrol, pathfinder, pajero sport atd.

To su auta kde by som sa zmestil. Touran je velke auto a viem ho naplniť durch ked idem na týždeň ale zasa neviem ako sa venujes rybám :)


Štv, 07.02.2019, 12:38
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 13.03.2017, 11:39
Príspevky: 102
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ako zbytočne ti tu budú radiť ludia ktorí si stále myslia že chodiť na ryby znamená 2x teleskopka, kyblik stolicka a ides :)
Ako hovorím neviem ako sa ybám venujes ale ked chodiš na dlhsie výpravy: bivak, lehatko, spacak, stoli, stolicka, udice, krmivo atd atd....tak zabudni na plyn jedine v rezerve. A budes bez rezervy.

Ak chodiš vláčiť alebo si feedrista ale sa venujes len klasike šrotík + pufina tak si myslím že sa zmestíš barz kam.

Len sa nenechaj uchlácholiť rečami od nerybárov jak je grand obrovske auto, lebo proste nie je. Je to skor male auto. Mne sa do kufra zmesti len nadrz a pes.

Sajonara :)


Štv, 07.02.2019, 12:43
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 03.01.2010, 21:01
Príspevky: 308
Bydlisko: GA Jelka
Odpoveď s citáciou
Vojto4184 píše:
Ako zbytočne ti tu budú radiť ludia ktorí si stále myslia že chodiť na ryby znamená 2x teleskopka, kyblik stolicka a ides :)
Ako hovorím neviem ako sa ybám venujes ale ked chodiš na dlhsie výpravy: bivak, lehatko, spacak, stoli, stolicka, udice, krmivo atd atd....tak zabudni na plyn jedine v rezerve. A budes bez rezervy.

Ak chodiš vláčiť alebo si feedrista ale sa venujes len klasike šrotík + pufina tak si myslím že sa zmestíš barz kam.

Len sa nenechaj uchlácholiť rečami od nerybárov jak je grand obrovske auto, lebo proste nie je. Je to skor male auto. Mne sa do kufra zmesti len nadrz a pes.

Sajonara :)

mal som xj 4l+lpg a presne preto čo pišeš išlo preč a to som mal aj zahradku


Štv, 07.02.2019, 13:39
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 150 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1 ... 5, 6, 7, 8, 9, 10  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: