Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 17:38
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 5 ] 
 Digitalna kamera. 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 31.12.2008, 0:27
Príspevky: 462
Bydlisko: Senica ,,Záhorí" SK
Odpoveď s citáciou
Caute vsetci. Mame s priatelkou dve kamerky, este na kazetky... Obidve sa nam ako naschval pokazili. Oprava spolu cez 200€. Mame malu dcerku, chceme mat na nu pamiatku, tak by sme chceli zasa nieco kupit. Uz dlho premyslam nad GoPročkom....Chcem kameru uz ked tak na kamerovanie rodiny, na off zazitky, bike, atd....chcem Vas poprosit o rady, kto, co mate, ako ste spokojny...Dakujem, za vsetko :-D

_________________
Toyota HDJ 80 4.2TD


Pia, 05.08.2016, 20:54
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 05.10.2006, 13:24
Príspevky: 1209
Bydlisko: Ráztočno - PD
Odpoveď s citáciou
GoPro je na rodinné videa na prd, širokouhlý záber bez zoomu, Radšej kúp klasickú kameru a druhú akčnú na off, kľudne nejakú no name.

_________________
Ludia požadujú aby ich život mal nejaký zmysel, život má presne toľko zmyslov, koľko sme ochotný doň vložiť. H. Hesse


Pia, 05.08.2016, 21:41
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
mozno off, ale ja som kupil pred par dnami do auta http://www.techmoan.com/blog/2016/6/23/ ... -used.html
vcera som ju namontoval a odskusal, funguje naozaj paradne. Zatial som velmi spokojny. Kupoval som cez amazon z anglicka, neznasam ked sa musim ist zadrbavat na colnicu alebo postu.


Str, 10.08.2016, 15:42
Profil
Učeň
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 09.12.2015, 13:58
Príspevky: 14
Bydlisko: Bratislava, Pezinok
Odpoveď s citáciou
Pred par dnami som kupil Lamax x8 electra, v podstate napodobenina gopro ale v tej cene ponuka podla mna pekne parametre a ak by sa aj niekedy pokazila, prislusenstvo sedi aj na gopro, takze sa da neskor vyuzit :D
Zatial som toho moc nestihol potocit ale tych par zaberov co som nahral vyzeralo vcelku slusne vo full HD

_________________
Jeep Grand Cherokee 4.0i (2000)
EX: Lada Niva 1.7


Str, 10.08.2016, 22:21
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 11.01.2007, 20:33
Príspevky: 143
Bydlisko: KM, ZA
Odpoveď s citáciou
kamera v tomto segmente je už asi minulosť. na bike a šantenie s detmi na toboganoch gopro a na domáce foto/video nejaká bezzrkadlovka/kompakt podla peňaženky/náročnosti.
ja mám na domáce foto sony a6000 a robí to velmi slušné videá.

_________________
Pajero 2.8
ex Pajero 3.2Did


Str, 10.08.2016, 22:24
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 5 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: