Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 16:14
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Kupim Nissan Patrol Y61 
Autor Správa
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 514
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
hmm mne by ani upratovat nemuseli :smt156

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Uto, 20.06.2017, 8:39
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Sa mi paci ako si to povedal,ze vacsinou ich tam fotis a TAK ,ze to slovo a Tak uz pri pohlade na fotky vieme co znamena :smt023 :smt126 Mas aj neake take steklive fotky z exterieru ? nech sa pokochame :mrgreen:


Uto, 20.06.2017, 8:54
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ďuri, to keď sa vrátiš domov z práce, po nejakom výdatnejšom "fotení", tak sa ešte doma vieš realizovať aj s manželkou ??? : :D :D :D


Uto, 20.06.2017, 11:09
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ďuri, to keď sa vrátiš domov z práce, po nejakom výdatnejšom "fotení" a manželka ti nedá pokoj, tak to je docela makačka, či ??? : :D :D :D


Uto, 20.06.2017, 11:14
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Daj pokoj s manzelkami hehe...Cely zivot fotim mlade krasne babeny. Na co by mi bola manzelka :smt163 :lol: :smt134 :lol: :lol: :lol: ??? Po detoch netuzim, operie mi pracka, riady umyje umyvacka, ale tak, ci tak jem skoro vzdy vonku, vsak restauracii je milion. Nenachadzam jediny racionalny dovod na to, aby som sa musel pozerat na niekoho, kto sa mi pred ocami meni zo dna na den na rozkysnutu a vraskavejucu furiu. Niekoho, kto potrebuje stale na nieco peniaze. Niekoho, kto mi neustale rozprava o svojich pracovnych problemoch. Niekoho, kto odomna vyzaduje, aby som si po sebe upratal, kto mi bude lozit do telefonu aby zistil, s kym si pisem na facebooku a bude ziarlit a robit mi sceny, ked sa mi bude chciet ist na par dni do Chorvatska spravit nejakej kocke fotky? Dakujem, ale neprosim. Na to, aby som si s niekym zneprijemnoval zivot som sa nenarodil. Som slobodny, pretoze sloboda a zdravie su pre mna v zivote najdolezitejsie. Keby som ich nemal, nevedel by som byt stastny. Aspon teda nie tak, ako som. Cely zivot robim to, co sa mi prave chce. Vsetky cinnosti, ktorymi si zarabam su mi konickom. Ci uz je to fotenie, filmovanie, veci okolo muziky, brusenie drahych kamenov ci tisic dalsich cinnosti, ktorymi sa zaoberam. Penazi mam vzdy tolko, kolko potrebujem, alebo ich potrebujem tolko, kolko ich mam. Zivot mam len jedem a pokial to bude co i len trochu mozne, chcem ho prezit tak, aby som si mohol ked raz budem zomierat povedat, ze to za to stalo :-).
A jasne, mam aj z exterieru. Okolo Bratislavy je vela krasnych miest, kam chodim fotit kocky. Ci uz su to dunajske ramena, Karpaty, Zahorie, dolne Rakusko, ci rieka Morava. Len by som fakt rad vedel, ci nevadi adminovy (vlastnikovi) tejto skvelej stranky plnej informacii, ktore ma zaujimaju, ze su vypisujem veci, ktore nemaju s temou nic spolocne a zaprasujem to tu holymi ceckami a ritami... Bol by som fakt nerad, keby som kvoli tomu dostal ban. Ale vsak auto som uz kupil, takze toto vlakno moze samozrejme kedykolvek poslat do vacnych lovistObrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok Obrázok 


Str, 21.06.2017, 23:29
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 11.09.2012, 15:10
Príspevky: 514
Bydlisko: Ružomberok
Odpoveď s citáciou
:smt147 pomocnu silu nehladas ? nosit fotak, slnecnik, dievcata a tak .. :smt017

_________________
| pajero 2,8TD intercooler 3dv. r.97 + M/T toyo | facebook |


Str, 21.06.2017, 23:35
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
No vidim,ze zijes naplno :-D Tak k peknym zenam patri aj poriadne silne faro aspon V8 a dobry chlast a dobra muzika ,ze mozes dat aj take kombinacie fotiek nech sa potesime :smt023


Štv, 22.06.2017, 0:18
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ok, tak este jednu, ale fakt poslednu. Viac fotiek najdes na http://juro.fotopatracka.cz , http://www.facebook.com/somolanyi v albume models a neskor aj komplet stranku plnu videi a fotiek (to uz bude ale trosku tvrdsia erotika), ale na tej sa este precuje a bude platena ;-) Obrázok 


Štv, 22.06.2017, 15:45
Profil WWW
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
potom sprav daky freepass pre majitelov Patrola :D :D
a do spravy mi vymysli daky kontakt na teba kde ti mozem poslat manual na patrola co si hladal vo dedlajsej teme

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Štv, 22.06.2017, 16:20
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Ďuri, tak si opísal dôvody pre a proti manželského života, až to bude čítať nejaký mladík, ktorému "hrozí" svadba., tak sa bude škrabať... :D :D :D

Pokiaľ takto fotíš, tak máš zrejme aj bohaté skúsenosti s fotením, a tak by si mohol poradiť s foťákom, prípadne založiť na to tému. Ja fotím len amatérsky lacným digitálnym kompaktom, väčšinou len vonku, prírodu, ale do budúcna rozmýšľam nad niečím, čo by malo poriadne priblíženie. No a dobrú stabilizáciu, lebo nechcem vláčiť statív po krkahájoch. Cena max do cca 1.000.-€. Poraď niečo. Diky.


Pia, 23.06.2017, 12:43
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Janciak dakujem velmi pekne. Ak mas ten servisny, tak bud cez ulozto, alebo ak to nieje nejake obrovske, tak durothedark@gmail.com :-). A pripadne ak by niekto mal normalny uzivtelsky v cz/sk. Rozumiem aj anglickemu (ten mam), len obcas niektore slova musim domyslat, lebo sa mi to nechce hladat v slovniku :)


Sob, 08.07.2017, 18:55
Profil WWW
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ano bohate skusenosti s fotenim mam a ak budes potrebovat ohladne fotenia nieco poradit, milerad. Len co sa tyka doporucenia fotoaparatu, som uplne mimo, co sa tyka spotrebitelskeho segmentu, pretoze pouzivam normalne profi zrkadlovky (bud kinofilmovy rozmer, alebo stredny format) a adekvatne objektivy, takze nemam bohuzial vobec prehlad o tej kategorii, ohladne ktorej potrebujes radu. Takze s konkretnym pristrojom Ti neviem pomoct. V kazdom pripade by som Ti ale doporucil ist normalne do obchodu a spytat sa predavaca. Ten Ti iste pokial mu povies, kolko penazi si zan ochotny dat pomoze s vyberom niecoho adekvatneho. Pokial teda chces kupovat novy pristroj a mat nan zaruku atd. Ja osobne uz napriklad roky nekupujem aparaty, pretoze platim pausalnu dan a neodpisujem techniku. A co sa tyka profesionalnych pristrojov, je mne osobne ovela vyhodnejsie kupit na inzerat fotak z druhej ruky, pretoze ich tram je obrovske mnozstvo za zlomkovu cenu a 90% z nich ludia, ktori si kupia profi kameru a cvaknu s nou par tisic (alebo desattisic zaberov) ju po case predaju. A pritom je ten fotak ledva zabehany a ma pred sebou este 90 percent zivotnosti (bezporuchoveho chodu), na ktoru su konstruovane. Ludia si vseobecne mylia dojmy s pojmami, takze maju pocit, ze ked kupia profi masinu za tazke prechy, budu z nich lepsi fotografi. To je samozrejme blbost a nema to ziaden zmysel, pretoze s amaterskym a profi fotakom nafotia presne to iste. Hlavny rozdiel medzi profi technikou a hoby technikou (a to vacsinou neplati iba o fotakoch) je v odolnosti tela fotoaparatu (vacsinou znesie tvrdsie zaibchadzanie a hlavne je stavany na to, aby s nim clovek fotil dennodenne a nafotil radovo statisice zaberov. A to niekto, kto dennodenne nefoti jednoducho nevyuzije, takze je pre neho absolutne nerozumne investovat do profizariadenia. To som uz ale trosku odbocil od temy. Takze ja osobne doporucujem kludne (pokial fotis vela) ist kludne do 5-7 rocnej zrkadlovky a pokial sa stretnes s predavajucim, a budes ju drzat v ruke, velmi lahko zistis, v akom je stave (rpofi pristroj ktory bol adekvatne pouzivany bude doslova zodraty (treba si vsimat hlavne kovove casti tela, pretoze gumene casti Ti za par euro na pockanie v servise vymenia). A pokial nefotis casto a chces mat zaruku, tak chod do obchodu, porad sa s predavacom, poznac si modely, ktore Ti doporucil a tie si potom dopodrobna podla ich parametrov a toho, co realne budes potrebovat Ty prestuduj, porovnaj a urci si nejaky "rebricek". A ked ho budes mat, tak sa vrat do obchodu a povedzme prve tri miesta si chyt do ruky, preklikaj si menu a podla toho, ktory Ti sadne do ruky najlepsie a budes mat ten pocit, ze je to on, ten si kup. Verim, ze s nim budes spokojny a snad nafotis aj mnozstvo zaberov, ktore Ti spravia radost:_)


Sob, 08.07.2017, 19:39
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
Diky za podnetné myšlienky, no poslednú dobu fotíme už málo, možno do mesiaca len nejakých pár 100.-, aj to nie stále, napr. tento mesiac zatiaľ máme 0, takže u nás foťák nedostane nejak zabrať.


Uto, 11.07.2017, 11:32
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Ned, 16.11.2008, 20:51
Príspevky: 1052
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
vitaj

a pekne si nám osviežil ten horúci blavácky vzduch príspevkami :smt156

už sa len naučiť ovládať "tank" čo si kúpil :smt023

_________________
Nissan Pathfinder R51 2005 128kW malá "expedičná" úprava: ASFIRpredný nárazník + ochrana spodku, IRON MANpodvozok, BFG KO2pneu,navijáčik


Str, 12.07.2017, 12:24
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Dakujem pekne :) ... To bude samozrejme beh na dlhsiu trat, ale snad to zvladnem bez toho, aby som preklopil Korytnacku Mociarnu pacickami k oblohe. Na obity pancier pri vytycovani novych tras na Zelenej vode, ci vo vojenskych lesoch si uz zvyka :-)


Sob, 15.07.2017, 2:10
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: