Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Pia, 29.03.2024, 7:31
Dnes je piatok 29. marca 2024, meniny má Miroslav a zajtra Vieroslava




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší
 Kupim Nissan Patrol Y61 
Autor Správa
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Bol som sa dnes na moznost jazdenia spytat a skoro ma zozrali aj s botami :(. Inak este ze som sa isiel spytat, pretoze mi bolo povedane, ze keby som sa tam svojvvolne pohyboval a zistilo by sa to, tak odtial okamzite letim a to by bola dost katastrofa, pretoze kym som dal bunker do sucastneho stavu, trvalo to rok a pol kazdodennej driny (napriklad dieru na komin cez 2,5 m zelezobeton som robil skoro 4 mesiace a bola to strasna otrocina).
A to, ze by sa na to doslo okamzite je iste, pretoze po celom areali stale kruzia pochodzkari zo sbs , ktora to tam ma na starosti. Tak isto sa kontrolije a zapisuje kazdy vjazd a vyjazd motoroveho vozidla. A su tam aj kamery atd. Oni su tam na bezpecnost strasne haklivi. Nedavno (kedze sa im zdalo, ze niektore vozidla sa pohybuju v areali priliz rychlo), zavolali tam murie a tie potom normalne radarom merali max.povolenu rychlost (30km/h) a davali pokuty :p ... Takze to nebol dobry napad.

Inak v bunkri mam skusobne pre kapely a kedze fotim knedle (babenky), tak tam mam aj atelier. Ked som tam dosiel , bol priestor komplet zapratany vseliakymi haraburdami, vsetko plesnive a svietila tam az jedna ziarovka. Dnes to tam vyzera takto:
Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 

Okrem biliardoveho stola, ktory som tam daval s kamosom, som si vsetko robil uplne sam, takze keby som odtial musel ist dpc, bolo by to na maslu hehe... Je to uz tretia skusobna (dve predchadzajuce, kde som sa narobil priblizne rovnako) som mal v Cvernovke a tie mi zburali (prvu hned, ako som ju dokoncil a druha fungovala rok a pol). O tuto uz dojst fakt nechcem :smt152


Naposledy upravil Duro TheDark dňa Štv, 15.06.2017, 1:12, celkovo upravené 1



Uto, 13.06.2017, 1:29
Profil WWW
Koumák

Registrovaný: Pia, 17.06.2016, 22:07
Príspevky: 156
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Ten areal podla popisu vyzera velmi zaujimavo :twisted:
Ako je to s moznostami sa tam prist "pozriet"?

_________________
WJ V8

Mrdka, ZJ 4,0 lpg

Biely kybel, Golf MK3 variant


Uto, 13.06.2017, 7:51
Profil
Učeň

Registrovaný: Pon, 08.05.2017, 8:43
Príspevky: 10
Odpoveď s citáciou
To by aj mna zaujimalo.
Dalo by sa tam aj povozit?

_________________
Disco D2, 2,5-TD5,,235/85R16 discover cooper ,2" lift, v predu a v zadu pevnosťak a ram + priprava na navijak, 2x ochrana diffov a podvozku


Uto, 13.06.2017, 16:13
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Milan len sa trosku rozjazdi a zapadat bude s tankom jedna radost :smt126 Inak tie bunkre -to su tie co davalo ministerstvo ci vuc do prenajmu pod podmienkou ich udrziavat v dobrom stave ? To sa mi paci ,ze su nadsenci ktory zveladuju kus nasej historie a vynakladaju na to svoje financne prostriedky a svoj volny cas :smt023 Alebo sa mylim a to neaky sklad v byvalej fabrike co vyrabala vybusniny?


Druha moznost je spravne :-). Akurat sa nejedna o sklad, ale o kryt pre zamestnancov v pripade poziaru, naletov atd. A nieje to priamo na vybusninach, ale v inej casti fabriky, dalej smer Zlate Piesky. Ale to az tak nieje podstatne, pretoze ked este fungovala vyroba vybusnin a prislo by tam ku nejakej vacsej katastrofe a zacalo by to tam lietat postupne cele do luftu, pri tych obrovskych mnozstvach, ktore sa tam vyrabali a skladovali by doslova sfuklo polovicu Bratislavy z povrchu zemskeho. Inak ten bunker je konstruovany tak, ze je cely na betonovej doske a nema ziadne zaklady, takze by ho cely tlakova vlna posunula o niekolko desiatok metrov dalej, ale ludom vo vnutri by sa nemalo nic stat. Nastastie okrem par mensich detonacii po ktorych bolo potrebne iba pooberat vnutornosti zamestnancov, ktori mali tu smolu, ze boli priliz blizko, k nicomu vacsiemu neprislo a bunker sa nachadza stale tam, kde ho aj povodne postavili :-).


Štv, 15.06.2017, 1:35
Profil WWW
Začínajúci koumák

Registrovaný: Pon, 27.02.2012, 22:59
Príspevky: 116
Bydlisko: Eber Hardcore
Odpoveď s citáciou
Skusobnu a aparat aj prenajimas?


Štv, 15.06.2017, 7:13
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Inak co sa v tej sucasnej firme vyraba ? A na zaciatok si napisal,ze areal tej byvalej fabriky ma 156hektarov -cize na tak velkom useku musi byt vela esbakarov a firme sa musi asi velmi dobre darit ked si dovoli platit tak velku sbsku co taky velky areal ustrazi :-)


Štv, 15.06.2017, 10:08
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Hej, skusobne su aj pre ine kapely. A k dispozicii je kvalitne a silne PAcko, bicie, mixpult, mikrofony atd. Viac info najdes v Poznamkach tu na http://www.facebook.com/skusobnaba . Ak by si chcel skusat, posli mi na stranku skusobne spravu, dohodneme sa, kedy sa prides pozriet a pokial sa Ti to bude pacit, mozte zacat hravat:-).
A co sa tyka tych sbs karov, neni ich tam az tak vela a je mozne, ze by chvilu trvalo. kym by na to dosli. Funguju ale tak, ze maju svoje rajony a v nich fleky , kde sa musia v pravidelnych intervaloch registrovat chipmi. V kazdom pripade ich je tam tolko, aby mali areal pod dohladom. Istrochem patri Babisovi, co je najbohatsi slovak a este mesiac dozadu bol zaroven aj cesky minister financii, takze iste nema problem zaplatit sbs karov tolko, kolko potrebuje. V kazdom pripade ja osobne budem radsej riskovat to, ze ma chytia hocikde inde, ako tam a pridem o bunker.

Obrázok 

Obrázok 

Obrázok 


Ned, 18.06.2017, 4:16
Profil WWW
OFFROAD Expert

Registrovaný: Str, 20.05.2009, 21:33
Príspevky: 1827
Odpoveď s citáciou
No neviem, či JOE66 tam chce hrať...keď vidím tie pirane, tak ma napadne niečo iné ako muzika :D :D :D


Ned, 18.06.2017, 21:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
To ti tam taketo sumienky upratuju? :smt017

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Ned, 18.06.2017, 22:48
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Tak ale pise,ze tam ma slusne PA-cko -cize na neaku pogo party by som sa nechal nalakat ,ze hralo by sa ,,na slamniku tam je hej tam hezkej holky pivo roznasej ,, :smt121 a sumienky by sa uz neaky nasli :-D a potom by sa mohlo pokracovat skladbou,, starej bar ,, alebo,, kdyz sem delal hrobare ,, ,ze ceskoslovenska rockodiskoteka v style :kabat ,alkehol,premier,dvanastovi vjeci,orlik a podobne zalezitosti :smt121 :smt126 :smt144


Pon, 19.06.2017, 0:00
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Ak mozem opytat praskol Ti piest na Y61-3litri a konkretne 3 piest ?


Ano, preco sa pytas? mas nejake dalsie info alebo radu? pripadne napis aj sukromnu spravu, dakujem. pripadne spravim aj osobitne vlakno, nech tuto durovi nepiseme veci co s tym nesuvisia


Pon, 19.06.2017, 12:05
Profil
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Pytal som sa preto,ze raz ma tu jeden panko presviedcal,ze na vine su vstrekovace a zla nafta a ja som oponoval,ze ked zla nafta a vadne vtrekovace tak preco vzdy len na 3valci a nie na inom-ci sikmooky narocky davaju Treti vstrekovac vadny -horsi narocky? zeby basnicka otazka? -srandujem :-D a deje sa to aj na novsich rocnikoch co mam info z ciech je to proste zavada tych motorov :? O oprave-figloch co na tom motore upravi-vylepsit sa tu uz nieco popisalo ale neviem ci je az taka ucinna :smt139


Pon, 19.06.2017, 12:31
Profil
Ťažký Profík
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 18.11.2015, 12:10
Príspevky: 411
Bydlisko: doma na Orave, pracovne Bratislava + cely svet
Odpoveď s citáciou
JOE66 píše:
Pytal som sa preto,ze raz ma tu jeden panko presviedcal,ze na vine su vstrekovace a zla nafta a ja som oponoval,ze ked zla nafta a vadne vtrekovace tak preco vzdy len na 3valci a nie na inom-ci sikmooky narocky davaju Treti vstrekovac vadny -horsi narocky? zeby basnicka otazka? -srandujem :-D a deje sa to aj na novsich rocnikoch co mam info z ciech je to proste zavada tych motorov :? O oprave-figloch co na tom motore upravi-vylepsit sa tu uz nieco popisalo ale neviem ci je az taka ucinna :smt139


Ahoj, dakujem za rychlu odpoved. Nevedel som, ci ma zmysel pisat o tomto probleme, kedze som na dalsi vyskyt presne tejto zavady nenarazil, ale az tak som to neskumal. ale otvorim k tomu dalsie vlakno, nech sa teda informacia uchova.


Pon, 19.06.2017, 12:36
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 05.04.2013, 17:43
Príspevky: 1580
Bydlisko: Čierny Balog (Brezno)
Odpoveď s citáciou
je to doooost bezna zavada na 3litroch... je o tom popisane uz hodne.... co a ako upravit, dade u australcanov som videl ze anti hand grenade kit :D ked to takto napises do google tak to hned aj najde :D

_________________
PREDAJ POUZITYCH ND NISSAN PATROL Y60
0915 526 286
Nissan Patrol GR Y61 2.8 TD troska podvihnute, Maxxis CC 37x12.5, navijaky, pevnostaky, zahradka, CB, lana, sekera a vsetko ostatne
EX:Opel Frontera 2.4i, Navijak 5,5t, MT31x10,5


Pon, 19.06.2017, 12:40
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 10.05.2017, 21:20
Príspevky: 72
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Milan píše:
To ti tam taketo sumienky upratuju? :smt017


No niekedy aj upratuju, ale vacsinou ich tam fotim...a tak. Bunkrik pouzivam aj ako atelier :-)

Obrázok 


Obrázok 

Obrázok 


Uto, 20.06.2017, 4:15
Profil WWW
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 81 ]  Choď na stránku Predchádzajúci  1, 2, 3, 4, 5, 6  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: