Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 10:37
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 165 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší
 Matador 
Autor Správa
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 01.11.2006, 12:26
Príspevky: 424
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
ma niekto skusenosti s Matadorami.....na offoch?Mam na mysli hlucnost vyvazenie.....??dakujem

_________________
Grand Cherokee V8 4,7 WJ
Jeep Wrangler 2,5 YJ


Pia, 16.03.2007, 20:51
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 06.10.2006, 0:00
Príspevky: 1241
Bydlisko: Senica
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja mam teraz izardy AT 235/75 R15 tak 70% na jeepe. jazdil som ich cez zimu a v poho.sneh nebol tak nevim ako sa chovaju. porovnat ich viem akurat s BFG AT 225/75 R16 na santa fe.myslim ze izardy su tichsie.

matadory wisenty MT mam este len nachystane nove 31". boli iba za 10 000 CZK inak by som ich nekupil. ma ich milanBB na jimny,on bude vediet viac.. 8)

_________________
Zlatníctvo-Hodinárstvo


Pia, 16.03.2007, 21:15
Profil ICQ WWW
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Vyvazit sa daju ako kazda ina guma, a urcite lepsie ako protektor. Izzardy sa v snehu chovaju celkom dobre, na ujazdenom je to vrazda, na asfalte - no, treba si davat pozor na rychost, ale da sa .. Trochu to vozi, ale da sa s tym zit a treba s tym pocitat. Ja som na nich odjazdil tuto zimu a som tu. V ramci moznosti si treba rano odskusat co to na snehu robi, a tomu prisposobit rychlost a odstup. Wisenty - niekto tvrdi, ze su moc tvrde a malo zaberaju, niekto si ich chvali. Zalezi aj ako ich nafukas. Daju sa dobre podfuknut, nakolko maju zosilnenu bocnicu.

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Ned, 18.03.2007, 0:38
Profil
Ťažký Profík

Registrovaný: Str, 01.11.2006, 12:26
Príspevky: 424
Bydlisko: Bratislava
Odpoveď s citáciou
Poslať 
ja jazdim skoro 99% cesty..dialnice...a aj rychlo...hladam teraz nieco na leto....s tym vyvazenim.....mam kamarata s pneuservisom a povedal ze ma zabije ak si kupim M......tolko olova na mna vraj neobetuje :-D ....takze preto sa pytam....viac nazorov da lepsi obraz...

_________________
Grand Cherokee V8 4,7 WJ
Jeep Wrangler 2,5 YJ


Ned, 18.03.2007, 7:51
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No neviem aké má Tvoj kámoš s Matadorami skúsenosti ale Já ich obúvam už rok(myslím na offe,inak oveľa dlhšie).Mal som najskôr Izzardy,ako píše Finder s vyvážením žiadny problém akurát to podľa mňa nie je dobrá guma na zimu.Je dobrá na také poľné cesty ale nie bahno.A na tú diaľnicu by som ju sólo tiež nedoporučil.Podľa mňa sa rýchlo derie.Teraz som mal na zimu obuté zimné NORDICCA.Výborná guma na zimu ,aj keď nebola nejaká tuhá zima ale párkrát dostala príležitosť ukázať sa a ani sa nejak extrémne nedrala.Podotýkam nejazdil som s ňou terén ale iba cestu.No a teraz idem obúvať CONQUERRA MP81 čistá letná pneu 90% cesta 10% terén.Uvidím ako sa bude chovať ale počul som o nej len chváli.To by mohla byť guma ktorá by sa Ti mohla spĺňať Tvoje požiadavky.Ešte raz podotýkam ani raz som nemal problém s vyvažovaním a ani na jednej pneu som nemal extra závažia.Sú to len moje osobné skúsenosti predtým som dosť dlho obúval Matadorki aj na bruchoplazi a myslím že hlavne zimné pneu sú vynikajúce.Len treba si vždy rozmyslieť v akých podmienkach budeš danú pneu používať a podľa toho si vyberať.Netvrdím že Matadorki sú najlepšie pneu na svete a ani nie som díler Matadoru :lol: ,ale písal som len svoje dojmy a pocity s používania tejto značky. :wink:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Ned, 18.03.2007, 8:24
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No Rudi ,bydlisko a príspevok ,dosť podozrivé. :smt139
Inak táto značka je momentálne asi najkazovejšia na trhu(50%)a na tú cenu.

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Ned, 18.03.2007, 23:13
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
No Rudi ,bydlisko a príspevok ,dosť podozrivé. :smt139
Inak táto značka je momentálne asi najkazovejšia na trhu(50%)a na tú cenu.
Ako som už písal,nie som ani obchodný díler a ani nič iné ma s touto značkou nespája ,jedine moje osobné skúsenosti.A ak si si všimol tak som ani žiadne Matadorky neponúkal,tak neviem čo je podozrivé na bydlisku a príspevku! :wink: :D :lol:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Pon, 19.03.2007, 7:50
Profil
Pajero compatibile
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 09.10.2006, 11:04
Príspevky: 2172
Bydlisko: Licavca City
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudi píše:
Kapo píše:
No Rudi ,bydlisko a príspevok ,dosť podozrivé. :smt139
Inak táto značka je momentálne asi najkazovejšia na trhu(50%)a na tú cenu.
Ako som už písal,nie som ani obchodný díler a ani nič iné ma s touto značkou nespája ,jedine moje osobné skúsenosti.A ak si si všimol tak som ani žiadne Matadorky neponúkal,tak neviem čo je podozrivé na bydlisku a príspevku! :wink: :D :lol:

Rudi, to si nevšímaj, Kapo chce byť figliar :lol: (a zatiaľ z toho vyliezol len zlomyselník, že, Kapo?) Inak - keď si už začal, Kapo, že sú Matadorky na trhu (50%) najkazovejšie, podlož to čímsi...a podotýkam, ani ja nie som ich díler, ba nejazdím ich ani som nejazdil minimálne posledných 10 rokov, ani po nich netúžim, ale toto tvrdenie považujem za absurdné, takú nekvalitu nevykazujú hádam ani gumy z Číny...

_________________
:smt017 Krásnu blondínu, abo nadupaný off????? ..... :smt115 Poradím sa s tou brunetou v mojom pajero šport!!!!!... :smt025


Pon, 19.03.2007, 9:29
Profil
Support
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 14:20
Príspevky: 6674
Bydlisko: PB
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
No Rudi ,bydlisko a príspevok ,dosť podozrivé. :smt139
Inak táto značka je momentálne asi najkazovejšia na trhu(50%)a na tú cenu.

KAzove ? Sak nejazdi protektory a nebudu kazove ... :-D
Ale k veci ... Cely puchov a minimalne aj cast povazskej jazdi na matadore, a zatial som sa nestretol s nejakou chybou ..

_________________
Co neubrdzis, neukecas. Ak to nejde ubrzdit, aspon pridaj, nech je sranda :-D.
31" AT, AVM, hasicak, gurtne, retaze, bezna auto vybava. Zatial ...
http://www.spritmonitor.de/en/mileage_icon/599240.html


Pon, 19.03.2007, 13:20
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Rudy, to som len tak :twisted: podpichol .Ale kvalita u tejto značky dosť kolísa, ale to sa týka pneu na osobáky,nie Off./viem to od tých, čo ich predajú zopár stovák/

Též sa tým neživím,ale za ten istý penáz sa dá kúpit aj lepšé./teda mimo tých od púchova :smt005 /

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Pon, 19.03.2007, 23:53
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
Rudy, to som len tak :twisted: podpichol .Ale kvalita u tejto značky dosť kolísa, ale to sa týka pneu na osobáky,nie Off./viem to od tých, čo ich predajú zopár stovák/

Též sa tým neživím,ale za ten istý penáz sa dá kúpit aj lepšé./teda mimo tých od púchova :smt005 /
No teda Ty si neodpustíš aspoň malé podpichnutie,že?. :lol: ;-) Ale máš aj Ty pravdu v tom že niektoré osobné pneu neboli zrovna zázraky.Teda okrem zimných,na tie nedám dopustiť tie robil Matador výborné aspoň podľa mňa. :twisted:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Pon, 19.03.2007, 23:57
Profil
Recyklovaný teaneger
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Uto, 26.12.2006, 17:21
Príspevky: 3601
Bydlisko: MY/BA
Odpoveď s citáciou
Poslať 
No snád nechceš umret mladý,krásny s úsmevom na tvári. :)
Najčastejšia chyba je ,že sa urobí na pneu bublina,a druhá je zákerná obchodná politika.Ale to už je Off .

_________________
JAK BY TADY BYLO KRÁSNE, KDYBY SEM TU NEBYL JÁ.Obrázok


Uto, 20.03.2007, 0:13
Profil
Mitsubishi Man
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 10.01.2007, 22:54
Príspevky: 1375
Bydlisko: Púchov
Odpoveď s citáciou
Poslať 
Kapo píše:
No snád nechceš umret mladý,krásny s úsmevom na tvári. :)
Najčastejšia chyba je ,že sa urobí na pneu bublina,a druhá je zákerná obchodná politika.Ale to už je Off .
Kápo pohoda Ja mám hold iné skúsenosti ako Ty a tak to asi má byť. :smt129 :smt035 :lol:

_________________
Každý raz začínal!Nemalo by sa na to zabúdať!
Offroad nie je o autách,ale o ľuďoch!


Uto, 20.03.2007, 0:22
Profil
Koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pon, 26.03.2007, 22:52
Príspevky: 162
Odpoveď s citáciou
Poslať 
obul som izzardy na terano niekedy na jeseň, su pomerne tiché to je fakt ale do snehu su absolutne nevhodné. mam dom v lese a v celkom slušnom kopci,akonahle nasnežilo deti usánkovali tu skoro cestu.nedokazal som to zliezť,odniesol si to nárazník. a s vyvážením žiadne problémy neboli,trocha zinku na každé koleso a hotovo.


Uto, 10.04.2007, 22:21
Profil
Učeň

Registrovaný: Str, 04.04.2007, 18:29
Príspevky: 19
Bydlisko: Prague
Odpoveď s citáciou
Poslať 
puklo píše:
obul som izzardy na terano niekedy na jeseň, su pomerne tiché to je fakt ale do snehu su absolutne nevhodné. mam dom v lese a v celkom slušnom kopci,akonahle nasnežilo deti usánkovali tu skoro cestu.nedokazal som to zliezť,odniesol si to nárazník. a s vyvážením žiadne problémy neboli,trocha zinku na každé koleso a hotovo.

Ja som mal na Toy Izzardy v 31. najazdil som na nich 40000km. Kym boli nove, bola to super guma. ani v bahne a mokrom listi sa to nestratilo...udupany sneh-spatenka, hlavne brzdit to nechcelo. po ceste to jazdilo fajn...ani sa to nejak moc nezodralo. je sice pravda, ze teraz ma ta zadna tak 4 mm. ale vzadu mam Ausiie, ta tomu tiez pomohla.
Proste priemerna guma-ziaden zazrak.


Uto, 10.04.2007, 22:52
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 165 ]  Choď na stránku 1, 2, 3, 4, 5 ... 11  Ďalší

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: