Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 10:45
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 9 ] 
 no name autoradio android 
Autor Správa
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 23.10.2014, 20:05
Príspevky: 123
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
Ma niekto skusenosti s no name autoradiom beziacim pod OS Android? Zaujma ma nejake 2din autoradio s displejom na ktore by sa dala napojit kamera a malo by funkcnost android telefonu a samozrejme aby nebolo drahe, preto by ma zaujmalo ci niekto ma/pouziva take autoradio z číny, ake ma s tym skusenosti ....

_________________
Toyota Landcruiser 90 3,4i 24v V6 +LPG


Str, 04.01.2017, 21:46
Profil ICQ
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
alfa píše:
Ma niekto skusenosti s no name autoradiom beziacim pod OS Android? Zaujma ma nejake 2din autoradio s displejom na ktore by sa dala napojit kamera a malo by funkcnost android telefonu a samozrejme aby nebolo drahe, preto by ma zaujmalo ci niekto ma/pouziva take autoradio z číny, ake ma s tym skusenosti ....




tu mas odkaz ...https://elektro.bazos.sk/?hledat=BMW+AN ... a=&iddel=1
tu si mozes najst,, ja som si take neco kupil od jedneho z KE,, a nepotrebujes dvojdin,, staci aj jednodin ale s velkym displejom,, a taktiez android,, a dasa napojit kamera aj predna aj zadna blutu a vsetky prkotiny ma a 300€ cena je dobra ajeto cina a slovenske menu,,zatial fachci super plus navigacia super,, najdi si tam teho kosicana ak tam bude ,, skusim naneho najst kontakt a ten ti posle ake len stes a nove,, predava kvalitne radia ,, lebo aj medzi cinou su dobre a taktiez aj sracky,,ak zajtra najdem kontakt dolozim ti sem..

nasiel som este nanho odkaz kukni si tam je medzi tym ten kosican,, https://elektro.bazos.sk/?hledat=Predam ... a=&iddel=1

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 04.01.2017, 22:44
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 23.10.2014, 20:05
Príspevky: 123
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
skor by som to kupoval cez ebay, tam sa to da kupit kolo 150euri. viem ze su aj jedno dinove, ale tie su drahsie. viem ze to predavaju tu na slovensku kadejaky obchodnici. Mna skor zaujmali skusenosti s tymto druhom radia - ako to hra, aky je kvalitny ten displej, ake to je rychle, aky dobry to ma radiovy signal a take veci kolo toho. Proste hlavne ma zaujma spokojnost uzivatelov, ci sa to vobec oplati kupit (predpokladam ze vsetky tie radia z ciny budu rovnakej kvality a odlisuju sa len vzhladom).

_________________
Toyota Landcruiser 90 3,4i 24v V6 +LPG


Str, 04.01.2017, 22:51
Profil ICQ
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
tak osobne mne to fachci dobre , je rychle, displej dobry hd kvalita, dynamika zvuku dobra,, no neni to Alpain, :-D , bo pises ze chces lacne,, no zapamataj si lacne maso ma riedku polievku, ked chces to co ty pises tak do 300€ istotne nenajdes, jedine niake pouzite starsie,, co som vedel poradil som ti,, skus na ebay este a uvidis.. :smt139

https://elektro.bazos.sk/inzerat/685810 ... SBBTSD.php
tu mas jeden ten je kvalitny a dvojdin,,a splna vsetky tvoje poziadavky

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Str, 04.01.2017, 23:01
Profil
Začínajúci koumák
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 23.10.2014, 20:05
Príspevky: 123
Bydlisko: Žilina
Odpoveď s citáciou
tak keby chcem ozaj dobre tak kenwood za 450, ale to je trocha moc za radio. Este ta poprosim ake presne mas ty (typ, model pppripade foto ak mas), nech sa nejak lepsie rozhodujem.

_________________
Toyota Landcruiser 90 3,4i 24v V6 +LPG


Str, 04.01.2017, 23:24
Profil ICQ
OFFROAD Expert

Registrovaný: Uto, 17.04.2012, 18:31
Príspevky: 2593
Bydlisko: Vychod
Odpoveď s citáciou
Mal som Pioner 2din v medvedovi a clarion 2din ale cena novych vsetko cez 700e . Daju sa zohnat aj lacnejsie cez bazos ale treba hladat a cakat a minule som skusal columbus v pasate a nebol zly ale na pioner sa nechytal ked som porovnaval moznosti grafiky,ovladania a kvality zvuku.


Str, 04.01.2017, 23:39
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
isteze vsak pioneeer a alpain su najlepsie znacky co unas bezia a vobec,,a co sa tyka dynamiky hlasu -zvuku-tak nemajun páru,, su mozem kludne napisat ze ojedinele a najkvalitnejsie :smt151

ale aj cenovo zas inde nez bezna klasika china a kadeake bezne radia,, :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Pia, 06.01.2017, 16:19
Profil
Čumil

Registrovaný: Str, 03.10.2018, 16:22
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Mě se také ty značky líbí, a asi si zde: https://www.2din.cz/2din-autoradia/ jednu z nich koupím :D Máte nějaké přesnější doporučení??


Uto, 01.01.2019, 19:25
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
jeto vsetko jedno kopyto,,len iny dizajn tvar atd,, kupil som si jedno do Octavie I, mno islo fajn,,ale do roka to zacalo blbnut, nesla navigacia , teda blbla, radio blblo,,ale dynamika hudby je velmi na nizkej urovni,, chalani ktory su narocnejsi na kvalitu hudby by urcite neboli spokojny,, dalej,, kupil som si aj do Baworacika, bo co vnom bol sa pokazil.. teda kupil som si zas dalsi android,, ten vsak fungoval dobre, semtam niaky reset ale fachcilo to,, ale aj tu!!!!!!!!!!!dynamika hlasu teda huidby na velmi nizkej urovni,,ale zas zatie peniaze nechcime zas nobl kvalitu,, dufam sikmooky zlutaskovia casom aj tento problem poriesia.. :smt017 :smt151 a cosa tyka uz znackovych autoradii ako Kenwood, Blaupunkt, tak to je uz insie cafe,, tam to je uz na insej a kvalitnejsiej urovni,, a cenovo asi tak ako cinske repliky , cize nie drahe...

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Uto, 01.01.2019, 20:36
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 9 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na:  
cron