Zobraziť témy bez odpovede | Zobraziť aktívne témy Aktuálny čas je Štv, 28.03.2024, 15:28
Dnes je štvrtok 28. marca 2024, meniny má Sona a zajtra Miroslav




Odpovedať na tému  [ Príspevkov: 6 ] 
 Ložisko 
Autor Správa
Čumil

Registrovaný: Štv, 11.10.2018, 9:33
Príspevky: 2
Odpoveď s citáciou
Zdravíčko. Poprosím o radu. Mám problém s ložiskom v zadnom naboji, po približne 2000km mi odíde ložisko. Menila som to už 2 krát a teraz sa moje Pajero rozhodlo štrajkovať a zas to hučí. Čaká ma ďalšia výmena co podotknem je 3 za 3mesiace. Potrebujem nejakú radu, čo to spôsobuje a kde hľadať chybu. Keďže s tým som sa vôbec nestretla. Pekne ďakujem za rady


Štv, 11.10.2018, 10:35
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
..ked meníš každy mesiac ložisko-resp. ložiska a to ešte zadne,chyba asi nebude v značke,ale priklaňam sa k neodbornej montaži :smt162

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Štv, 11.10.2018, 12:23
Profil
Velky Kraken
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Pia, 16.11.2007, 23:01
Príspevky: 7899
Bydlisko: mesto vychadzajuceho slnka Tornala City
Odpoveď s citáciou
MARTINO píše:
..ked meníš každy mesiac ložisko-resp. ložiska a to ešte zadne,chyba asi nebude v značke,ale priklaňam sa k neodbornej montaži :smt162


Mas pravdu, aleee, moze byt ze lozisko , ze je made in China ale nekvalitny matrerial..a pritom je na lozisku aj na obale trebars celkom ina znacka, cinania skopiruju vsetko,, ja som menil na jednej octavie predne lozisko a bolo naprd, popritom to malo znacku slovenskej vyroby, a v obchode mi povedali ze do obehu sa unas dostalo vela lozisk co su smejdy a odpad a poprytom su oznacene ako kvalitnej znacky.. zakupil som v druhom obchode , kde je insi dodavatel a take iste lozisko som kupil ale original a to uz bolo OK., ale moze byt aj neodborna montaz, ako si to uviedol, alebo polooska je ohnuta a bije a potom sa automaticky vymlati lozisko :smt151

_________________
EX Suzuky Samuraj1.3
EXJeep Cheroke 2.1TDI
EX Jeep Grand Cheroke Limited 4Liter
EX Mitsubishi Pajero2,5TDI GLS
EX Jeep Grand Cheroke WJ 3.2 TDI Limited
EX Nissan Patrol 2.8 TDI Y60
EX Jeep Grand Cheroke 2.5TDI laredo
EX Jeep Grand Cheroke2,5TDI Limited


Štv, 11.10.2018, 17:50
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Nooo,kupoval som na prednu napravu 4 loziska a nedalo mi pozriet na vazelinu. 2 boli namazane,2 boli uplne suche bez vazeliny.Kupovane v obchode z loziskami.

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Pia, 12.10.2018, 20:09
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Str, 04.10.2006, 20:45
Príspevky: 3148
Bydlisko: VYCHOD PO
Odpoveď s citáciou
Milan ,predpokladam ložiska na Patrol,tak tam su 2 kuželikove na lavej a 2 kuželíkove ložiska na pravej strane....kuželíkove ložisko sa NIKDY nepredava namazane,ale zabalene v obale :)

_________________
My car is Cherokee-Jeep Grand Cherokee ! 5,2 V8,MT Goodrich,3"liftik,CB,gurtna a dobra duša za volantom.

ložiska a prislušenstvo http://www.martino-eshop.sk


Pia, 12.10.2018, 21:42
Profil
OFFROAD Expert
Obrázok užívateľa

Registrovaný: Štv, 12.10.2006, 20:37
Príspevky: 3267
Bydlisko: Nitra
Odpoveď s citáciou
Si mi dal chrobaka do hlavy :smt017 Mas pravdu,menil som tie kuzelove a bolo to pred cca 2 rokmi a presne ako pises tie su nenamazane.Robil som medzi tym este stary motor nieco ako stabilak,kosacku,starter v patrole 4 loziska ale tie som len odkritkoval a namazal a pametam si ze este tatkovi som hovoril ze dlho by nevydrzali.Tak som s nim hovoril a pripomenul mi ze to bolo na rucny hoblik.2 na valci ,2 na motori zakritkovane ,prachotesne.A 2 loziska bez vazeliny.
Chlap na dochodku si pameta viac ako ja,je to mozne ? :smt139

_________________
Patrol GR, kde neprejdem tam pretiahnem!!!


Sob, 13.10.2018, 18:47
Profil
Zobraziť príspevky z predchádzajúceho:  Zoradiť podľa  
Odpovedať na tému   [ Príspevkov: 6 ] 

Kto je on-line

Užívatelia prehliadajúci toto fórum: Žiadny registrovaný užívateľ nie je prítomný


Nemôžete zakladať nové témy v tomto fóre
Nemôžete odpovedať na témy v tomto fóre
Nemôžete upravovať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete mazať svoje príspevky v tomto fóre
Nemôžete zasielať súbory v tomto fóre

Hľadať:
Skočiť na: